Esileht Ilu ja tervis Coke Zero

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Coke Zero

Postitas:
Kägu

Rummiga kindlasti zero.

Appi, mis maakad siin koos on.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus on kirjutatud et süsihappegaas on kahjulik?

Süsihappegaas iseenesest muidugi pole kahjulik, aga käisib neuropsühholoogia loengus, seal öeldi, et karboniseeritud joogid rikuvad süsteemi tasakaalu, mis annab maoseinte venimisega märku, et kõht on täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus on kirjutatud et süsihappegaas on kahjulik?

Süsihappegaas iseenesest muidugi pole kahjulik, aga käisib neuropsühholoogia loengus, seal öeldi, et karboniseeritud joogid rikuvad süsteemi tasakaalu, mis annab maoseinte venimisega märku, et kõht on täis.

See peaks ju kaalulangetajale väga sobima? Täiskõhu tunne ja ei ühtki kalorit.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, mis maakad siin koos on.

Ma täitsa linnarikkur muide. Omal ajal niiviisi rummikoksi joodud igal pool.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa mõtled lugusid välja või? Kus on kirjutatud et süsihappegaas on kahjulik?

2l cocas on teeklaasitäis suhkrut. Masendav.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2l cocas on teeklaasitäis suhkrut. Masendav.

Sellepärast lürbitaksegi ju zerot.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See peaks ju kaalulangetajale väga sobima? Täiskõhu tunne ja ei ühtki kalorit.

Ei sobi, sest aju saab signaali, et kõht on täis, aga kaloreid ei tule. Samamoodi annavad ka kunstlikud magusained vale signaali, et tuleb midagi magusat, keha valmistub selle töötlemiseks, aga tegelikult kaloreid ei tule. Ja sellised valesignaalid ajavad keha süsteemid sassi ja lõppkokkuvõttes süüakse ja juuakse hoopis rohkem. Igatahes nii räägiti seal loengus.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast lürbitaksegi ju zerot.

Jah, ma kirjutasin sellele, kes arvas, et ainult süsihappegaas seal on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei sobi, sest aju saab signaali, et kõht on täis, aga kaloreid ei tule. Samamoodi annavad ka kunstlikud magusained vale signaali, et tuleb midagi magusat, keha valmistub selle töötlemiseks, aga tegelikult kaloreid ei tule. Ja sellised valesignaalid ajavad keha süsteemid sassi ja lõppkokkuvõttes süüakse ja juuakse hoopis rohkem. Igatahes nii räägiti seal loengus.

See ei ole loogiline jutt, sest üks dieedipidamise põhimõtteid ongi süüa rohkem kalorivaesemaid asju, näiteks salateid ja köögivilja, mis annavad massi, mitte kalorit. Siis peaks ka nende söömine organismi süsteemi segi ajama.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin päris hea ülevaade gaasiliste jookide kahjulikkusest. All pool ka Coca Zerost juttu.

Oli mu lemmik jook, eriti valge veiniga. Nüüd põen gastriiti.

https://boned.ru/et/vypechka/koka-kola-vred-dlya-zdorovya-sostav-i-stoit-li-pit-koka-kolu-ispolzovanie-koka-koly-v-bytu-chto.html

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli mu lemmik jook, eriti valge veiniga. Nüüd põen gastriiti.

Coca valge veiniga? Mis jook see on? Punase veiniga joodi vene ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süsihappegaas kahjustab ka hambaemaili.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei sobi, sest aju saab signaali, et kõht on täis, aga kaloreid ei tule. Samamoodi annavad ka kunstlikud magusained vale signaali, et tuleb midagi magusat, keha valmistub selle töötlemiseks, aga tegelikult kaloreid ei tule. Ja sellised valesignaalid ajavad keha süsteemid sassi ja lõppkokkuvõttes süüakse ja juuakse hoopis rohkem. Igatahes nii räägiti seal loengus.

See ei ole loogiline jutt, sest üks dieedipidamise põhimõtteid ongi süüa rohkem kalorivaesemaid asju, näiteks salateid ja köögivilja, mis annavad massi, mitte kalorit. Siis peaks ka nende söömine organismi süsteemi segi ajama.

See ongi ju täiesti vale põhimõte süüa lihtsalt kalorivaesemat massi. Jälgida tuleb, mida sa toidust ka saad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi ju täiesti vale põhimõte süüa lihtsalt kalorivaesemat massi. Jälgida tuleb, mida sa toidust ka saad.

Jälgida tuleb mõlemat – süüa sisse vajalikud ained vajalikus koguses ning kiusatuste vähendamiseks ka tühja massi. Sa võid ju rääkida, kuidas õiges koguses õigete ainete tarbimisel näljatunnet ei tekigi, aga see asi ei käi nii lihtsalt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Coca valge veiniga? Mis jook see on? Punase veiniga joodi vene ajal.

Nüüd juuakse valge veiniga. Punane ajab pea valutama. Jää ja sidruniviil ka sisse ja väga hea on. Minu jaoks nüüd juba oli.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd juuakse valge veiniga. Punane ajab pea valutama. Jää ja sidruniviil ka sisse ja väga hea on. Minu jaoks nüüd juba oli.

Ära aja lolli juttu! Näita, kus sellest räägitakse ning millised retseptid on. Mul on tunne, et mingi kolmanda Eesti teema.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Coke Zero on kahjutu või on seal mingi trikk? Kas seda võiks kasutada näiteks alkoholi- või söömissõltuvusest vabanemisel aseainena?

Sõltuvusest mingi teise sõltuvusetekitajaga küll lahti ei saa. Söömissõltuvusest aitab ketodieet lahti saada, st sõltuvus jääb alles, aga kuni oled ketoosis (mitte segi ajada ketoatsidoosiga), on vähem isusid, mis ajavad liigsööma. St kangelaslikkust on palju vähem vaja, et elada ilma liigsöömiseta. Alkoholisõltuvusega on selles suhtes lihtsam kui söömissõltuvusega, et söömist ei ole võimalik täiesti maha jätta ilma maha kärvamata, aga alkoholi pruukimist on. Kui küsimus on selles, et peol peaks midagi jooma, siis mina olen ostnud Coopist cola-tüüpi purgijooke, mis on steviaga, mitte aspartaamiga. Nimi ei tule meelde, olid musta värvi purgid rohelise kirjaga. Aspartaamiga jooke joon mõnikord minagi, aga harva.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin päris hea ülevaade gaasiliste jookide kahjulikkusest. All pool ka Coca Zerost juttu.

Oli mu lemmik jook, eriti valge veiniga. Nüüd põen gastriiti.

https://boned.ru/et/vypechka/koka-kola-vred-dlya-zdorovya-sostav-i-stoit-li-pit-koka-kolu-ispolzovanie-koka-koly-v-bytu-chto.html

Gastriidi said sa ikka rohkest veini lürpimisest, mitte coca colast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltuvusest mingi teise sõltuvusetekitajaga küll lahti ei saa.

Miks mitte, kui teine on kahjutu sõltuvus. Asendustegevusi soovitavad isegi terapeudid – näiteks veini joomisel soovitavad asendada veini viinamarjamahlaga ning juua samasugusest klaasist kui veini. Ja siis sammhaaval harjumust muuta – klaas teiseks, lõpuks mahl veeks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gastriidi said sa ikka rohkest veini lürpimisest, mitte coca colast

Seda ka kindlasti, aga gaasiline cola ja sidrunimahl aitasid vägagi kaasa. Arst kordas üle, et täiesti vältida gaasilisi jooke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ka kindlasti, aga gaasiline cola ja sidrunimahl aitasid vägagi kaasa. Arst kordas üle, et täiesti vältida gaasilisi jooke.

Sidrunimahl? Ma joon mitukümmend aastat igapäevase vee sidruniga. Pole eales kuulnud, et see kahjulik oleks, pigem vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrunimahl? Ma joon mitukümmend aastat igapäevase vee sidruniga. Pole eales kuulnud, et see kahjulik oleks, pigem vastupidi.

Inimesed on väga erinevad, kes kannatab, kes mitte. Mina jõin 2 nädalat ja sain maovalud. Lõpetasin joomise, läksid üle. Paari aasta pärast proovisin uuesti – kohe valud tagasi. Ei saa greipi ka süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen coca zerost ja pepsi maxist sõltuvuses ning nende pidev tarbimine hakkab tervisele, eriti maole. Nendega on samamoodi nagu muude sõltuvust tekitavate asjadega, kui ei tarbi, siis keha hakkab mõista andma, et midagi on puudu.
See sisaldab ju aspaartaami, mürk,  mis hävitab su närvirakke. Kui arvad, et võtad kaalust alla, siis reaalis on asi vastupidi- kaalu hakkab järjest juurde tulema. Vaata ikka enne, mida see sisaldab

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Ilu ja tervis Coke Zero