Esileht Ilu ja tervis Coldrex ei ravi!

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Coldrex ei ravi!

Postitas:

… ja teised palavikualandajad. Üha rohkem kuulen, et igasuguse nn külmetushaiguse puhul neid võetakse. Palavikualandajaid on vaja vaid siis, kui palavik on väga kõrge (üle 39 kraadi) ja/või on enesetunne väga halb. Samuti eriolukordades – nt president peab otse aastapäevakõne pidama, üksikema haige lapse eest hoolitsema või kaugmatkaja tingimata teekonda jätkama. Muidu on viirushaigusel kaks ravimit – uni ja rohke jook.
Palaviku alandamine ei ravi haigust! Otse vastupidi, sellega te hoopis pikendate haigust, sest takistate oma kehal viiruste vastu võitlemist. Haigus jääb nö vinduma, end enam-vähem hästi tundes hakatakse tegutsema ja nii koormatakse organism veel rohkem üle. Suur on väga ohtlike ja ebameeldivate tüsistuste oht, imuunsüsteemi töö tervikuna häirub. Minnakse liiga vara inimeste hulka, saadakse veel mõni nakkus juurde ja nakatatakse ka teisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 21:34; 13.02 14:53; 14.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus nüüd avastas Ameerika…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küll aga parandab see enesetunnet, mis pole ka vähetähtis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 21:40; 12.02 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei ravi vaid leevendab sümptomeid. See on kirjas ka ravimi infolehel, öeldakse/kirjutatakse ravimireklaamides jm. Tõesti, avastus missugune 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, miks nii tagasihoidlikult? Ole kallis ja tee teemad ikka Fervexi, Dioppexi, Theraflu jms kohta ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma põhihaiguste kõrvalt ootaks palavikku +39°C ja rohkem siis mind enam kauaks ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumb nendes parema maitsega on, kas Coldrex või Fervex?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures paljud nende nn teede joojad üldse ei teagi, mis seal sees on. Mõni räägib, et võttis paratsetamooli, seda nüüd ei tohi 4-6 tundi võtta, aga ta joob hoolega neid coldrexeid ja fervexeid, kuni jälle paratsetamooli võtmise kellaaeg käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumb nendes parema maitsega on, kas Coldrex või Fervex?

eriti vahet pole, aga sidrunimaitsega pulbrid on paremad kui marjamaitselised

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 21:40; 12.02 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just täna panin ka tähele, kuidas sellist asja reklaamiti. Haigena kodus puhkamine on out, tuleb Coldrex sisse tõmmata ja poja jalgpalli matśi vaatama minna. See pakend ja maitse ja kõik on tehtud nii süütukesed, et inimesed iga külmetusega tarbiksid. Tegelikkuses seal megadoosides erinevaid palavikualandajaid, narkootilisi aineid jm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 23:52; 13.02 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

narkootilisi aineid

Igast jama ei tasu sisse süüa muidugi. Aga narkootilise aine valimistamise lähteaine ei ole sama mis aine ise. Või mis narkot need palavikualandajad sisaldavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tõesti, ameerika missugune. Selge see, et iga haigus saab seda rutem otsa, mida suurema hoolega haigeolemisele pühendutakse (nagu iga muugi ärategemist vajav asi).

Olen ise kasutanud coldrexi vaid siis, kui on mingil põhjusel väga vaja järgmised paar tundi selge peaga olla – annan väga hästi endale aru, et see on enam-vähem sama kui eksamieelsel ööl energiajooke juua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

narkootilisi aineid

Igast jama ei tasu sisse süüa muidugi. Aga narkootilise aine valimistamise lähteaine ei ole sama mis aine ise. Või mis narkot need palavikualandajad sisaldavad?

Pseudoefedriin on sõltuvusttekitav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 23:52; 13.02 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Coldrex on täiesti abiks, kui on vaja palaviku ajal tööd teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täielik keemia ja tuttavad apteekrid neid ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus on täiesti õige, albeit pisut hüsteeriline. Kuigi iga laps võiks teada, et palavikualandaja ega valuvaigisti ei ravi midagi (eriti mitte paratsetamool, ibuprofeen vähemalt on põletikuvastane).

COLDREX HOTREM LEMON 1 pakike
paratsetamool 750mg+ fenüülefriin 10mg+ askorbiinhape60mg

Hobuseannus paratsetamooli, fenüülefriin on pseudoefedriini sõsar, sama toime, samad kõrvaltoimed.

Ravimi kasutamisel võite kogeda järgmisi nähte: peavalu, pearinglus, närvilisus, magamisraskused,
vererõhu tõus, iiveldus ja oksendamine. Kõik on efedriini toimed, see on tugevatoimeline erguti.

Tehke parem ingveri, kaneeli ja meega teed,kui vaja võtke paar tabletti puhast ibuprofeeni ja natuke ksümelini, kui muidu hingata ei kannata (parem soolaloputust ja auru, küüslauku süüa ja need muud rahvaravivõtted). Ja istuge kodus! Ei kuku maailm kokku, kui teid paar päeva pole, ei pea tatisena ja coldrexi tee najal püsti seistes viirusi levitama minema inimeste sekka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, palavikualandaja ei ravi. Aga kui palavik tõuseb üle 38 võiks seda juba alandada. Kõrge palavik hävitab ajurakke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski ravimitootja ei ole nii loll, et hakkaks müüma rohtu, mis inimese terveks ravib. Terve inimene on ravimitootja õudusunenägu, sest terve inimene ei osta ravimit.
Ravimitootjate ainus eesmärk on välja arendada ja müüa tooteid, mida peab tarbima pidevalt iga päev kuni surmani, siis on olemas pidev kliendibaas.

Just sellepärast pole müügis ka ravimit, mis näiteks aidsi või vähi välja raviks, kogu ravimitootjate tootearendus ja teaduslik uurimine on suunatud ainult sellele, et kuidas saavutada, et inimene ei saaks kunagi terveks, vaid elaks haigena surmani võimalikult kaua ja võimalikult suure igakuise ravimikuluga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No shit Sherlock! 😀

Aga 39 palavik on täskasvanul ikka väga kõrge, maha vast võib hakata võtma ikka 38+ juba. Mul polegi kunagi elus palavik üle 39 tõusnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palaviku saab alla ka puhta paracetamoli või ibuprofeniga, ei ole tõesti vaja neid keemilisi lisasid – sh värv- ja maitseaineid tarbida. Kõrvale tavalist teed meega, ingveriga, sidruniga, võtab samamoodi nina lahti ja pea selgemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No shit Sherlock! ????

Aga 39 palavik on täskasvanul ikka väga kõrge, maha vast võib hakata võtma ikka 38+ juba. Mul polegi kunagi elus palavik üle 39 tõusnud.

See sõltub väga inimesest ja olukorrast. Vahel on 37,2 ja nii paha olla, teinekord ligi 39 ja lihtsalt uni on. Lihtsalt sellepärast, et on 38+, ei pea küll palavikku alla võtma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 21:34; 13.02 14:53; 14.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No need võtavad ikka põletikku ka alla ja mis see kurgu punetus ja paistetus muu on kui põletik. Kui põletikust lahti ei saa, on ka tüsistuste oht suurem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valuvaigisti otseselt ei ravi, aga kui õhtul sisse võtan, et välja magada, ärkan igal juhul puhanumana & kui veab, ka tervemana. & mulle on välja kirjutatud valuvaigisti, mis sisaldab pseudoefedriinist ikka hulga huvitavamat ainet, aga ma kaotasin selle juba suvel kuhugi sahtlisse ära. Meelega. Olen aju ehituselt syndinud sõltlane, parem hoian eemale, käravad mulle paratsetamool & ibuprofeen kyll.

Kõige sõltuvusttekitavam medikament, mida meil retseptita myyaxe, on muide toosama ksümeliin & selle derivaadid. Galazolin, Xymelin, Xylometazolin, heal lapsel mitu nime. Kui peaxin kaotama yhe oma viiest Galazolini potsikust (tagitaskus, seljakotis, käekotis, öökapis, kirjutuslaua sahtlis, kuues on ravumikapis vist ka), olex AS Peata Kana, kuigi . . . sel sajandil olen kokku kolmel korral pruukinud . . .

Coldrexe ega Fervexeid paraku ei tea, mina tarvitan ‘juudi penitsilliini’ ehk kanapuljongit, teed, sidrunit & kyyslauku, need vähemalt ei aja öökima. Paratsetamooli olen kyll yle doseerinud paaril korral enne examit või avalikku esinemist. & korra siis, kui olin lubanud lastega loomaaeda minna. Aitas, aga pärast oli oioioi kui paha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Coldrex kohe haiguse alguses sisse võtta, ei pruugi päriselt haigeks jäädagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski ravimitootja ei ole nii loll, et hakkaks müüma rohtu, mis inimese terveks ravib. Terve inimene on ravimitootja õudusunenägu, sest terve inimene ei osta ravimit.
Ravimitootjate ainus eesmärk on välja arendada ja müüa tooteid, mida peab tarbima pidevalt iga päev kuni surmani, siis on olemas pidev kliendibaas.

Just sellepärast pole müügis ka ravimit, mis näiteks aidsi või vähi välja raviks, kogu ravimitootjate tootearendus ja teaduslik uurimine on suunatud ainult sellele, et kuidas saavutada, et inimene ei saaks kunagi terveks, vaid elaks haigena surmani võimalikult kaua ja võimalikult suure igakuise ravimikuluga.

Aamen!
Sama jutt kehtib ka vaktsiinide puhul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski ravimitootja ei ole nii loll, et hakkaks müüma rohtu, mis inimese terveks ravib. Terve inimene on ravimitootja õudusunenägu, sest terve inimene ei osta ravimit.
Ravimitootjate ainus eesmärk on välja arendada ja müüa tooteid, mida peab tarbima pidevalt iga päev kuni surmani, siis on olemas pidev kliendibaas.

Just sellepärast pole müügis ka ravimit, mis näiteks aidsi või vähi välja raviks, kogu ravimitootjate tootearendus ja teaduslik uurimine on suunatud ainult sellele, et kuidas saavutada, et inimene ei saaks kunagi terveks, vaid elaks haigena surmani võimalikult kaua ja võimalikult suure igakuise ravimikuluga.

Aamen!
Sama jutt kehtib ka vaktsiinide puhul!

See on täpselt vastupidi. Kui inimesed haigestuksid massiliselt haigustesse, mille vastu vaktsineeritakse, oleks ravimifirmade kasum väga palju suurem. Enamik neist haigustest tekitab pikaaegseid tüsistusi, mille vastu kaua või kogu elu ravimeid kasutatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 21:34; 13.02 14:53; 14.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen paar korda tarvitanud TheraFlu-d, sest on olnud kohutav nohu ja kehv enesetunne. Tund-poolteist peale seda jooki on enesetunne 100% parem ja nina on ka lahti.
Mina ei saa kahjuks halva enesetundega ja kinnise ninaga teki all magada. Olen 24/7 ema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu ja tervis Coldrex ei ravi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.