Esileht Väikelaps Color Kids talvepüksid Osturallil

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Color Kids talvepüksid Osturallil

Postitas:

Äkki keegi oskab öelda, kas Color Kids talvepükstel on kasvuvaru ka? Ma pole kunagi ühtegi selle firma asja ostnud. Osturallil on sellised püksid, tahaksin need tütrele osta, aga kahtlen suuruses – kas 122 või 128. Laps on praegu 121 cm pikk, aga tal on pikad jalad, praegu kasutuses olevad H&M kilepüksid nr 122 on juba veidi kukekad. On kellelgi kogemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

color kidsi püksid on selle poolest head, et neile on sisse kirjutatud alumine ja ülemine pikkus (92-96 ntx). Miks need sellel osturalli lehel ainult ühe numbriga on, seda ma ei tea.

Kui sa lähed kauplusesse kohapeale, siis saad pükste sildi pealt täpselt näha. Aga kui kavatsed e-poest tellida siis ma ei teagi… saada mõni tuttav poodi kohale.

üldiselt head kerged püksid, ei ole liiga paksud. Kui sa need ka ostad suurema pikkusega, siis need on piisavalt pehmed, et saab käia küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin need püksid 110 cm pikkusele lapsele (laps peaks olema 108-109 cm). Kasvuvaru on ka ja pigem suured kui väiksed. Kui on peenemat sorti laps, siis ostaksin pigem väiksema suuruse. Tunduvad päris head, ei ole liiga paksud ja puhvis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult pükse ei tea, aga eelmisel aastal oli kasutuses Colorkidsi kombekas ja on olnud ka jope ning need olid varuga. Nt 116 kombe on 116-122, 104-110 jopet sai kanda 104-116 pikkuseni. Ehk on abiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Color Kids talvepüksid Osturallil