Esileht Beebi ja mitmikud Concord vankrid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Concord vankrid

Postitas:

Tere!

Kõik kellel on või on ostnud 2019a concord vankrid/komplektid , siis palun jagage lehekülgi. Eriti huvitavad Camino ja Wanderer

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 16:20; 06.01 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen väga rahul. Esimese lapsega oli concord wanderer. Väga meeldis! Nüüd teisega oli mul Kangaroo, Emmaljunga super viking ja cybex käru. Ja kõik eelpool nimetatud olid minu silmis kohutavad puuhobused! Muudkui ostsin ja müüsin pettunult maha. Laps rappus kärus, vedrustus null! Ja siis ostsin teisele lapsele ikkagi concord camino. No milline rõõm! Lapsel paksu soojakotiga mugav ja ruumikas magada; vedrustus pehme ja sujuv. Minu lemmik käru! Ja turvahäll heade testi tulemustega, kerge. Mehele lubasin ka, et see käru meile jääb 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 00:21; 06.01 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen väga rahul. Esimese lapsega oli concord wanderer. Väga meeldis! Nüüd teisega oli mul Kangaroo, Emmaljunga super viking ja cybex käru. Ja kõik eelpool nimetatud olid minu silmis kohutavad puuhobused! Muudkui ostsin ja müüsin pettunult maha. Laps rappus kärus, vedrustus null! Ja siis ostsin teisele lapsele ikkagi concord camino. No milline rõõm! Lapsel paksu soojakotiga mugav ja ruumikas magada; vedrustus pehme ja sujuv. Minu lemmik käru! Ja turvahäll heade testi tulemustega, kerge. Mehele lubasin ka, et see käru meile jääb ????

No aga kust ostetud sai?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 16:20; 06.01 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebipood.ee müüs siis aga praegu ei näe, et seal oleks. Vaata facebookis Kärusõltlased gruppi. Seal selle kohta infot palju, kui otsingusse paned. Ja küll keegi müüb ka, kui ostusoovi lisad. Camino parem kui wanderer minu silmis, ikkagi täiustatud versioon.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 00:21; 06.01 22:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Concord vankrid