Esileht Ilu ja tervis Confido psühholoogid, psühhiaatrid

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Confido psühholoogid, psühhiaatrid

Postitas:
Kägu

Kas keegi on käinud Confidost mõne psühhiaatri või kliinilise psühhaoloogi juures, keda soovitate, keda mitte?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitan Margus Laurikut.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei soovita Confidot üldse.Äärmiselt võhiklikud inimesed töötavad seal.Käisin EKG´d tegemas,vähe sellest et EKG tegemise aparaat oli neil katki ,tuli välja et nad ei oska ka EKG´d lugeda.See kliiniku süsteem on neil nii vildakas ja mittetöötav et hoia eemale nendest.Igas riigi poolt rahastatud polikliinikus arstid teevad ka tasulisi vastuvõtte.Nii et pöördu ikka nende poole.Ja soovitan lugeda Confido Google’i arvustuste kokkuvõtte hinnanguid,rahvas kas naerab või on vihast sinine Confido peale.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiidan ka Margus Laurikut, aga ta mu teada spetsialiseerunud pigem ärevushäiretele? Igal juhul ma sain oma ärevusega tema juurest päris head abi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei soovita Confidot üldse.Äärmiselt võhiklikud inimesed töötavad seal.Käisin EKG´d tegemas,vähe sellest et EKG tegemise aparaat oli neil katki ,tuli välja et nad ei oska ka EKG´d lugeda.See kliiniku süsteem on neil nii vildakas ja mittetöötav et hoia eemale nendest.Igas riigi poolt rahastatud polikliinikus arstid teevad ka tasulisi vastuvõtte.Nii et pöördu ikka nende poole.Ja soovitan lugeda Confido Google’i arvustuste kokkuvõtte hinnanguid,rahvas kas naerab või on vihast sinine Confido peale.

Loomulikult on Confidos arstid, kes oskavad EKG-d lugeda. Vähe sellest, Confidos töötavad isegi tippkardioloogid ja perearstina patsiente sinna spetsiifilisemale uuringule saates (mõnel erialal ja osaks uuringuteks on Confidos ka Haigekassa leping) olen saanud kardioloogilt lausa silmapaistvalt häid vastuseid ka võrreldes nt riiklike kliinikutega.

 

Aga eks nad on äriasutus ja tasuta tööd ei tee. Uuringu hulka ei kuulugi üldjuhul vastuste lahtiseletamine patsiendi jaoks arusaadavas keeles. Eriti EKG puhul, kus tulemuste tõlgendus sõltub palju sellest, mis on patsiendi kaebused ja varasem haiguslugu. Ega nendest keerukamate uuringute vastustest, mis minu jaoks on silmapaistvalt head ja väga suureks abiks, ei saa patsient ise samuti üldjuhul muhvigi aru. Tulemuse interpretatsiooniks on vajalik ikka arsti konsultatsioon, aga selle eest ilmselt ei raatsitud maksta …

 

Miks üldse minna EKG-d tegema kuhugi erakliinikusse, kui seda saab tasuta teha oma perearsti juures, kui vähegi näidustust on? EKG hindamine on teinekord üpris keerukas ka spetsialistile, aga valdaval enamikul juhtudel saab perearst anda EKG-le ka hinnangu ja erinevalt erakliiniku arstidest on perearsti töö patsiendi jaoks täiesti tasuta.

 

Perearst

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mina soovitan Margus Laurikut. Minul oli probleemiks trauma, mis kestis 25 aastat ja juba esimesel korral tundsin ennast palju paremini.

Ta on tõesti väga hea!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei soovita Confidot üldse.Äärmiselt võhiklikud inimesed töötavad seal.

Confido on nii suur kontsern nii paljude erinevate töötajatega, et sa ei saa öelda, et kõik selle töötajad on võhikud, kuigi oled ilmselt kokku puutunud vaid ühe õega.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan psühholooge, psühhiaatrid on suht möttetud, rohte vöib välja kirjutada ka perearst kui töesti vaja ekstreemsetel juhtudel.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan psühholooge, psühhiaatrid on suht möttetud, rohte vöib välja kirjutada ka perearst kui töesti vaja ekstreemsetel juhtudel.

ekstreemsetel juhtudel vaja minevaid rohtusid perearst siiski välja kirjutada ei saa. tavalisemaid, jah.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan psühholooge, psühhiaatrid on suht möttetud, rohte vöib välja kirjutada ka perearst kui töesti vaja ekstreemsetel juhtudel.

ekstreemsetel juhtudel vaja minevaid rohtusid perearst siiski välja kirjutada ei saa. tavalisemaid, jah.

Milliseid asju perearstid ei saa välja kirjutada?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan psühholooge, psühhiaatrid on suht möttetud, rohte vöib välja kirjutada ka perearst kui töesti vaja ekstreemsetel juhtudel.

ekstreemsetel juhtudel vaja minevaid rohtusid perearst siiski välja kirjutada ei saa. tavalisemaid, jah.

See on mingi vana müüt. Saab küll.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Confido kohta tahaks ise ka infot psühholoogide osas, eriti Henrich Rahe kohta, kes tegeleb ka dialektilise käitumisteraapiaga.
Aga perearst ei saa näiteks narkoravimeid soodustusega välja kirjutada nagu Concerta – seda saab soodustusega välja kirjutada AINULT psühhiaater. On kogemus, tellisin perearstilt ja üllatus oli suur, et apteek ütles täishinna ja selguski, et perearst sellele soodustust anda ei saa. No suur vahe, kas maksad 54 € või 8 €.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Confido kohta tahaks ise ka infot psühholoogide osas, eriti Henrich Rahe kohta, kes tegeleb ka dialektilise käitumisteraapiaga.

Aga perearst ei saa näiteks narkoravimeid soodustusega välja kirjutada nagu Concerta – seda saab soodustusega välja kirjutada AINULT psühhiaater. On kogemus, tellisin perearstilt ja üllatus oli suur, et apteek ütles täishinna ja selguski, et perearst sellele soodustust anda ei saa. No suur vahe, kas maksad 54 € või 8 €.

Endiselt sul on vana info. Concertat saab PA soodustusega välja kirjutada. Alates selle aasta suvest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen saanud kardioloogilt lausa silmapaistvalt häid vastuseid ka võrreldes nt riiklike kliinikutega.

Jah, lausa nii häid, et perearst maksab Confidole uuringu eest ja Confido kirjutab uuringu vastamise eest omakorda arve Haigekassale, justnagu oleks toimunud ka kardioloogi vastuvõtt, mida tegelikult ei olnud. Selline JOKK süsteem, kus ühe asja eest küsitakse ilmselt  kahekordne raha…

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laurikul on küsimus, et kas ta uusi võtab. Kusagil kevadel uurisin, siis ei võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan psühholooge, psühhiaatrid on suht möttetud, rohte vöib välja kirjutada ka perearst kui töesti vaja ekstreemsetel juhtudel.

Ma ütleks just vastupidi. Psühhiaater on arst, psühholoog mitte. Psühholoogil pole õigust ravimeid kirjutada, tema pigem kuulab ära ja annab juhised, kuidas end ise aidata, kui lappama läheb. Raske juhtumi puhul ei suuda keegi end enam ise aidata.

Psühhiaatria valdkonna tõhusaid, aga kangeid eriravimeid kirjutab välja ikkagi psühhiaater, mitte perearst. Perearst annab loomulikult korduvretsepte juba eriarsti poolt välja kirjutatud ravimile.

Küsimus pole, et mingit Concertat tohib perearst nyyd välja kirjutada (ja olgem ausad, kogu ravimite spektrit arvestades ongi Concerta leebe nagu soe tee meega). Küsimus on, et see on raske valdkond ja kas ohtlikke psühhotroopseid ravimeid peaks ikka erihariduseta inimene välja kirjutama? Paljusid ravimeid nad ikkagi ei tohigi.

Ja mina küll ei julgeks võtta perearsti poolt kirjutatud v sõbranna poolt soovitatud psühhotroopset ravimit. See on sama kui tänavalt xanaxit osta.

Kahjuks on psühhiaatrite vastuvõttude hinnad ikka ulmelised:( Endal lapsega värske kogemus – 270.- eurot kord. Tohutult hinnad siingi tõusnud. Riiklikus süsteemis psühhiaatrile jõudmine on raskem kui lend Marsile.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul just kaks hiljutist kogemust Confidost ja kuigi hinnad võtsid hingetuks, olin väga meeldivalt üllatunud arstide professionaalsusest. Vastuvõtuaeg oleks võinud selle summa eest küll pikem olla, aga oli sama mis tavasüsteemis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Confido psühholoogid, psühhiaatrid