Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: coop loto

Postitas:
Kägu

Tere! Kas tohib küsida seoses Coop lotoga 2 küsimust?

kui mul on hetkel boonusraha umbes 7 euri ja tahan täna coop lotoga registreeruda, kas siis see 7 euri kaob “lihtsalt” ära õhku?

kui ostan post a la 18 euri eest kaupa, siis saan 1 pileti? või on see nii et kui järgmine kord ostan 12 euri eest juurde on mul koos 3 piletit? loodan et saate aru mida mõtlen 😉

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis võidavad lotoga ainult “omad”. Sinu võiduvõimalus on puhas null, juhul kui sa ei võida mingit prahti nagu pesulõksud vms

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Kas tohib küsida seoses Coop lotoga 2 küsimust?

kui mul on hetkel boonusraha umbes 7 euri ja tahan täna coop lotoga registreeruda, kas siis see 7 euri kaob “lihtsalt” ära õhku?

kui ostan post a la 18 euri eest kaupa, siis saan 1 pileti? või on see nii et kui järgmine kord ostan 12 euri eest juurde on mul koos 3 piletit? loodan et saate aru mida mõtlen ????

Sõnastuse järgi iga 10€ OST = vähemalt 1 pilet tähendab, et selleks, et piletit saada peab ost olema 10€. Ei ole nii, et täna ostad 7€, homme 3€ ja siis tekib pilet iga 10€ kokku saamisel.

Seega kui täna ostad 18€ eest peaksid saama 1 pileti, kui ostad 20€ eest kaks piletit, kui ostad jörgmije kord jälle 12€ eest saad 1 pileti. St pileti saamine on seotud konkreetse ostu summaga, erinevaid ostusummasid nö kokku ei liideta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 7 euri jääb sulle alles.

Teisele küsimusele ei oska vastata ja kohe kodulehelt ei leidnud ka vastust. Boonusraha kogudes ju küll ostud summeeritakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisele küsimusele ei oska vastata ja kohe kodulehelt ei leidnud ka vastust. Boonusraha kogudes ju küll ostud summeeritakse.

Boonusraha on teine teema, see on umbes nagu need kleepsukoguskampaaniad. Eesmärk ongi just selles, et inimene iga oma ostukorvi 10€ täis venitaks, et loosis osaleda. 10€ on hea väike summa, et kui nt läheb juba poes 7-8€ siis mõtled, et võtan miskit siis 2-3€ eest juurde, eriti head on need kaubad, mis kohe kassade juures on. Sellega pannakse inimene rohkem kulutama ja sellised pisiostud kokku annavad palju juurde.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis võidavad lotoga ainult “omad”. Sinu võiduvõimalus on puhas null, juhul kui sa ei võida mingit prahti nagu pesulõksud vms

Hea teada, et olen “oma”. Arusaamatuks jääb, miks või kuidas, aga noh, küllap sina tead paremini.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin vahepeal lotole üle, aga pean vist tagasi boonusrahale minema. Kuna suures kokkuhoius ongi ostusummad alla 10 euro läinud. Aitäh teema eest!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seni kogutud boonusraha ei kao, saad ära kasutda.
Edaspidi enam boonust ei kogu, kui liitud lotoga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis võidavad lotoga ainult “omad”. Sinu võiduvõimalus on puhas null, juhul kui sa ei võida mingit prahti nagu pesulõksud vms

Hea teada, et olen “oma”. Arusaamatuks jääb, miks või kuidas, aga noh, küllap sina tead paremini.

Ära pane tähele, too on mingi vandenõuteoreetik 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ei kao. Ma ka hetke-emotsiooni ajel liitusin selle lotoga. Kuna terminal küsis, kas ma ikka olen kindel, jäin mõtlema, et ju siin on ikka mingi konks. Aga siiski liitusin. Pärast kodus lugesin, et jah, siis enam boonuspunkte ei kogu. Lõpetasin selle loto asja ära ja õnneks olid pärast seda mu eelnevalt kogutud boonuspunktid ilusti alles.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lehel on näiteks kiri, et “osta veel 3.40 eest, et saada järgmine pilet”, nii et järeldan, et ei pea olima 10€ ostud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kasutan teemat ära ja küsin, et kuidas saab seda boonusraha kasutada? iseteeninduses makstes neid ei õnnestu kasutada, seega ainult kassas makstes?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kasutan teemat ära ja küsin, et kuidas saab seda boonusraha kasutada? iseteeninduses makstes neid ei õnnestu kasutada, seega ainult kassas makstes?

Ikka saab, nutikassas lausa koht selleks,kus saad boonusraha kasutada 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu Coop panga  kaart lõpetas ootamatult töötamise  pärast seda, kui ma otsustasin loosimisele üle minna. Ma ei saa enam selle kaardiga pulti võtta ega tasuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kasutan teemat ära ja küsin, et kuidas saab seda boonusraha kasutada? iseteeninduses makstes neid ei õnnestu kasutada, seega ainult kassas makstes?

Paned linnukese kasti “kasuta boonuspunkte”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnastuse järgi iga 10€ OST = vähemalt 1 pilet tähendab, et selleks, et piletit saada peab ost olema 10€. Ei ole nii, et täna ostad 7€, homme 3€ ja siis tekib pilet iga 10€ kokku saamisel.

See ei tähenda ju seda. See sõnastus tähendab, et mida suurem on ostude summa kuus, seda “odavam” on lotopilet (sest lotopiletid saad ühe korraga peale kuu lõppu nagu boonusrahagagi ning lotopileti nö hind sõltub eelmise kuu ostude summast).

Aga “raha” loto jaoks koguneb täpselt samamoodi nagu boonuseid, jooksvalt ja summaarselt. Niiet võiksid enne tingimusi lugeda kui valeinfot levitad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kasutan teemat ära ja küsin, et kuidas saab seda boonusraha kasutada? iseteeninduses makstes neid ei õnnestu kasutada, seega ainult kassas makstes?

Ikka saab, nutikassas lausa koht selleks,kus saad boonusraha kasutada ????

Õigus, aga mul miskipärast ei näita seal mingit summat, kuigi hiljem tšekil näen küll, et mingi boonusraha peaks olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen päris kuri selle süsteemi peale. Ma pole kordagi kuskil valinud, et tahan coop lotot mängida ja mingil hetkel vaatan, et boonusraha enam ei tule ja coop pangas ka raha näha ei ole, et koguks mulle kaardile. Kuidas ja kes mulle selle loto kaela määris 🙂 ja miks seda tagasi boonusrahaks muuta ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )