Esileht Kodunurk Coopi boonus

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Coopi boonus

Postitas:
Kägu

Kas ma olen midagi maha maganud või miks ei tule enam mu säästukaardile boonusraha? Minu meelest juba aasta algusest pole midagi tulnud. Kas midagi on ära muudetud? Mul on säästukaart +, aga kasutan seda tavalise kaardina, mitte ei maksa sellega.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen midagi maha maganud või miks ei tule enam mu säästukaardile boonusraha? Minu meelest juba aasta algusest pole midagi tulnud. Kas midagi on ära muudetud? Mul on säästukaart +, aga kasutan seda tavalise kaardina, mitte ei maksa sellega.

Boonussüsteem muutus millalgi, kui sai valida, kas jääd rahas boonust koguma või osaled loteriis (boonusraha eest tekivad automaatselt lotopiletid sulle igakuises loosis osalemiseks). Ilmselt oled valinud loosis osalemise, aga saad oma valikut igal ajal muuta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama jama. Kuidas muuta tagasi, enda teada pole valinud loteriid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Coopi lehel iseteeninduses

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen midagi maha maganud või miks ei tule enam mu säästukaardile boonusraha? Minu meelest juba aasta algusest pole midagi tulnud. Kas midagi on ära muudetud? Mul on säästukaart +, aga kasutan seda tavalise kaardina, mitte ei maksa sellega.

tere teil tuleb minna coop.ee/loto lehele ja sealt saad näha kas oled andnud nõus oleku lotoga liituda ja sealt peaks andma valiku ei soovi osalaeda ,kui see maha võetud hakkab uuesti boonuseid koguma

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Kusjuures ma isegi mäletan, et vajutasin nupule, et soovin osaleda loosimises. Aga kuskil polnud kirjas, et sellega kaob boonusraha kogumine. Tunnen end veits petetuna küll, kuna ca 20 eurot jäi teenimata.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuskil polnud kirjas, et sellega kaob boonusraha kogumine.

Üsna kindel, et see kuskil ikka (väikses) kirjas oli. Aga vutt-vutt siis tagasi muutma ja edasipidi meelde, et tingimused läbi lugeda enne kui millegagi nõustuda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuskil polnud kirjas, et sellega kaob boonusraha kogumine.

Üsna kindel, et see kuskil ikka (väikses) kirjas oli. Aga vutt-vutt siis tagasi muutma ja edasipidi meelde, et tingimused läbi lugeda enne kui millegagi nõustuda.

Ei mäleta samuti, et oleks olnud. Kasumlikum neile ilmselt või mitte?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Kusjuures ma isegi mäletan, et vajutasin nupule, et soovin osaleda loosimises. Aga kuskil polnud kirjas, et sellega kaob boonusraha kogumine. Tunnen end veits petetuna küll, kuna ca 20 eurot jäi teenimata.

Mul mälu järgi tuli see küsimus puldikassas. Sul ka?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuskil polnud kirjas, et sellega kaob boonusraha kogumine.

Üsna kindel, et see kuskil ikka (väikses) kirjas oli. Aga vutt-vutt siis tagasi muutma ja edasipidi meelde, et tingimused läbi lugeda enne kui millegagi nõustuda.

Internetis on küll nii reklaampildil kui ka kohe teksti alguses lause: Coopi kliendikaardi omanikuna saad nüüd valida, kas koguda oma ostudelt lotopileteid või boonusraha.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuskil polnud kirjas, et sellega kaob boonusraha kogumine.

Üsna kindel, et see kuskil ikka (väikses) kirjas oli. Aga vutt-vutt siis tagasi muutma ja edasipidi meelde, et tingimused läbi lugeda enne kui millegagi nõustuda.

Ei mäleta samuti, et oleks olnud. Kasumlikum neile ilmselt või mitte?

Ei olnud sellist infot – minule viskas seda valikut ette Coopi iseteeninduskassas ja ekraanil oli ainult küsimus, et kas tahan lotos osaleda. Ma ei taha kunagi selliseid asju, seega pidin õige mitmed korrad eitavalt vajutama (küsis ikka mitmeid-mitmeid kordi poes, väga tüütu). Nüüd sain alles teada, mis see oli.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud sellist infot – minule viskas seda valikut ette Coopi iseteeninduskassas ja ekraanil oli ainult küsimus, et kas tahan lotos osaleda. Ma ei taha kunagi selliseid asju, seega pidin õige mitmed korrad eitavalt vajutama (küsis ikka mitmeid-mitmeid kordi poes, väga tüütu). Nüüd sain alles teada, mis see oli.

Sama siin. Minu mälu järgi oli ka nii. Panin, et soovin, sest arvasin, et see on ühekordne teema. Minu meelest see oli suvel, aga võin ka eksida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne tahaks ikka pikalt raadiost reklaami kuulda. Maxima näiteks teavitab, et märtsi lõpus boonukad aeguvad. Iseteeninduskassa ja puldikassa võiksid olla ainult maksmiseks, aga ma ei kavatse neile midagi öelda. Teen uue kaardi ja seal võtan boonukad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne tahaks ikka pikalt raadiost reklaami kuulda. Maxima näiteks teavitab, et märtsi lõpus boonukad aeguvad. Iseteeninduskassa ja puldikassa võiksid olla ainult maksmiseks, aga ma ei kavatse neile midagi öelda. Teen uue kaardi ja seal võtan boonukad.

Ei pea sellepärast uut kaarti tegema. Lihtsalt järgmisel korral poodi minnes loobu loosis osalemisest, klienditeenindaja aitab iseteeninduses. Kassas saab kassapidaja selle tagasi muuta. Või siis netis, Coopi iseteninduses, seda juba ülevalpool õpetati. Sama kaart kehtib edasi ja hakkab jälle boonuseid koguma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea sellepärast uut kaarti tegema. Lihtsalt järgmisel korral poodi minnes loobu loosis osalemisest, klienditeenindaja aitab iseteeninduses. Kassas saab kassapidaja selle tagasi muuta. Või siis netis, Coopi iseteninduses, seda juba ülevalpool õpetati. Sama kaart kehtib edasi ja hakkab jälle boonuseid koguma.

Ei, uue kaardi tahan teha, sest vana on niigi kulunud ilmega juba, nagu ära kraabitud. Olen sagedane Konsumi külastaja ja boonuseid oleks kindlasti väga suure summa eest olnud juba. Vastan ainult selles teemas, sest mul oli sama probleem, aga ei viitsinud sellega tegeleda. Teades, et teistel ka nii, võtan jalad selga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, uue kaardi tahan teha, sest vana on niigi kulunud ilmega juba, nagu ära kraabitud. Olen sagedane Konsumi külastaja ja boonuseid oleks kindlasti väga suure summa eest olnud juba.

Kui sa lihtsalt uut kaarti tahad saada vana kulumise tõttu, jäävad su kodulehel märgitud eelistused endiselt kehtima, kui sa neid uut kaarti aktiveerides ise ei muuda. Nii et sama asja võid ka praegu ise ära teha ja kohe täna. Ja siis taotle uut kaarti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen end veits petetuna küll, kuna ca 20 eurot jäi teenimata.

Petetuna? Sa said ju soodsamalt osta + lotopiletid.
Inimesed on ikka nii ahned? Tee head/paku lahendusi ja mõni on ikka vingus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Coopi boonus