Esileht Koroonaviirus COVID-19 Coronapassi uuendamine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Coronapassi uuendamine

Postitas:
Kägu

Lugesin eile uudist, et tuleb oma tõendit uuendama hakata. https://www.err.ee/1608379022/valisriiki-reisimiseks-peab-uuendama-immuniseerimistoendit
Ma ei saa aru. Kästakse kontrollida oma tõendi kehtivusaega. Kust? Mul on sel koroonapassil ainukeseks kuupäevaks viimase doosi saamise päev. Ei mingit muud kuupäeva, et kaua see tõend kehtib. Ja mismoodi ma siis uuendan ????? Minul viimane süst saadud 20. juunil.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Artiklit ikka lugesid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Artiklit ikka lugesid?

Lugesin. Kui sa paremini aru said, võiksid ju selgitada. Ega ma ilmaasjata seda teemat ei teinud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ava mobiilis leht kontroll.digilugu.ee- skanneeri oma qr koodi ja saad teada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Digiloost näed tõendi väljastamise kuupäeva, sealtsamast kus algselt oma tõendi tekitasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Digiloost näed tõendi väljastamise kuupäeva, sealtsamast kus algselt oma tõendi tekitasid.

Nii, ja siis? Mis see väljastamise kp siia puutub?
Lugesin ka eile seda artiklit ja ei saanud midagi aru.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Digiloost näed tõendi väljastamise kuupäeva, sealtsamast kus algselt oma tõendi tekitasid.

Nii, ja siis? Mis see väljastamise kp siia puutub?

Lugesin ka eile seda artiklit ja ei saanud midagi aru.

Las mõni mittevaktsineeritu seletab sulle lahti selle

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain aru nii, et kui tõendi väljastamise kuupäevast on 180 päeva möödas, tuleb digiloos luua uus tõend. See ei tähenda, et sa kaotad oma vaxx- staatuse sel hetkel, lihtsalt tõend kui dokument aegub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain aru nii, et kui tõendi väljastamise kuupäevast on 180 päeva möödas, tuleb digiloos luua uus tõend.

Kusjuures otsesõnu seda ju ei öelda, kirjas on, et enne 20. oktoobrit tõendi loonud inimesed peavad välismaale reisimisel seda uuendama. Teiseks on arusaamatu, miks ei saa riigi poolt pikendada juba genereeritud tõendite kehtivusaega, see peaks ju olema tarkvaraliselt võimalik, kuna mingit must-valgel kehtivuskuupäeva tõendil ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saa aru. Artiklis ju ei ütle mis tegema peab. Läksin digilugu.ee. Tõend olemas, kuupäevaga 16.07.2021. “Uuendamise” valikut pole. Kui proovin uut tõendit luua, ütleb “Tõendi päring. Tõendi päring kahjuks ebaõnnestus. Antud tüüpi EL digitaalne COVID tõend selle alusdokumenti pealt on juba loodud. See on leitav COVID-19 tõendite alt.”

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti huvitav! Ma läksin eile sellele kontrollimise lehele ja no minu tahvel sealt pilti ette manada ei suutnud, jäi lihtsalt valge leht.

Huvitav, kas ükski ajakirjanik sügavamat huvi ei tundunud? Avaldati lihtsalt TA pressiteade ja kogu moos?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Coronapassi uuendamine