Esileht Kodunurk Costany küünlad ja üleüldiselt lõhnaküünaldest

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Costany küünlad ja üleüldiselt lõhnaküünaldest

Postitas:
Anonymous

Kas olete proovinud? Juhtusin just Eveliisi postitust lugema, pean tõdema, et nägin neid küünlaid varem ja jäi mulje, et valmivad käsitööna nende endi käte all. Tegelikult aga tellivad kellegi käest nagu välja tuli. Hind on aga krõbe igatepidi.

Milliseid lõhnaküünlaid teie kasutate?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 12:18; 26.11 12:38; 26.11 12:43; 26.11 18:42; 28.11 13:06; 28.11 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No muidugi on hind krõbe. Tundub ebausutav, et Amiile makstakse 20 eurot, et teevad valmis oma toorainest küünlad ja Costany silt peale, imelik!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kasuta üldse lõhnaküünlaid. Mu pea plahvataks otsas kui peaksin pidevas lõhnavines elama 🙂 Poes küll nuusutan küünlaid ja mõtlen, et oi kui hästi lõhnab, aga kodus neid põletada küll ei taha. Kodus sobivad mu jaoks ilma lõhnata tavalised küünlad.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus lõhnaküünlaid lõhnavad jubedalt.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Enamus lõhnaküünlaid lõhnavad jubedalt.

Joiki osad on ju täitsa talutavad? Ja kunagi oli mingi Ameerika firma, Ülemistes vist kui ei eksi, yankee candles vms? Sealt leidsin samuti päris naturaalseid ja häid lõhnu.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 12:18; 26.11 12:38; 26.11 12:43; 26.11 18:42; 28.11 13:06; 28.11 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amii küünlad/küünlavahad on head, olen ostnud mitu ja lõhn on ka hea (st et ei pane pead valutama). Lisaks on hea, et Amii on oma valla inimene. 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 12:40; 26.11 12:50; 28.11 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Amii küünlad/küünlavahad on head, olen ostnud mitu ja lõhn on ka hea (st et ei pane pead valutama). Lisaks on hea, et Amii on oma valla inimene. ????

Mis nende hinnad muidu on? Ja kust neid osta saab?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 12:18; 26.11 12:38; 26.11 12:43; 26.11 18:42; 28.11 13:06; 28.11 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://amiikoda.ee
Siit saab osta, vaata Edasimüüjate nimekirja. 🙂 Meil siin Haapsalus on mõned poed, kes müüvad tema toodangut, saab kohe nuusutada ja sobiva leidmisel kohe ka ära osta. 🙂
Mina olen eelkõige vahasid ostnud, kestab väga kaua ja lõhn ei kao ka selle aja jooksul ära. Hetkel on kohvilõhnaline, eelnev oli arbuus jne.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 12:40; 26.11 12:50; 28.11 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks ikka peast põrunud olema küll, kui hakkaksin 25 eurist küünalt ostma (postikuluga veel ligi 30€). Seda hinda õigustaks ehk natukenegi see, kui tegu oleks mingi ilusa/ägeda/teistmoodi disainiga tootega…aga no täiesti tavaline, mingis kuivaine purgis (ma hoian muide sellises suhkrut) valge küünal.
Triinu ettevõtlikus on muidugi tore, aga see küünal on minu jaoks küll täiesti lamp värk…nagu ka need heade mõtete purgid, mida ka vist eriline edu ei saatnud?

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe mitte ainsatki põhjust, miks peaksin costany hirmkalli küünla ostma? Parem lähen poodi ja ostan selle raha eest 4 ellit või joiki.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 15:11; 27.11 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin ka nendest küünaldest. Aga lõhnaküünaldest saan ma ALATI peavalu. Ja tegelikult ma üldse pelgan elavat tuld ja ei põleta üldse küünlaid. Seega pole ma nagunii sihtgrupp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa ogar peab olema kui 25€ küünald osta, mis 25h põleb. 1€/h
Minule meeldivad ka naturaalsetest materjalidest aga neid saab tunduvalt soodsama hinnaga.
Lõhna omadest nt:
Nurme ( maksab alla 10€ ja põleb 30h)
VOH
Joik
Võhma Küünlavabrik
Soodsad Bolsius küünlad meeldivad ka, põlevad 50h ja maksavad max 5€.

Paraku neil pole jah tuntud blogija kaubamärki küljes aga põledes see vaevalt lisaväärtust annab:)

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu haip. Nurme, Joik ja Võhma on korraliku koostisega (meevahaküünlad on eraldi kategooria juba parafiiniküünaldest), kas need on, või on suvalised parafiiniplönnid sünteetilise haisuõliga? Ma peaks peast haige olema, et sellise hinnaga osta parafiinküünalt ja eeterlikud õlid muide põledes muutuvad kahjulikuks, kasutan parem normaalse koostisega küünlaid ja aroomiüli jaoks eraldi veega aroomilampi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 17:02; 28.11 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma marki ei vaata, lõhna järgi ostan. Nuusutan ja kui meeldib ja hind on hea siis ostan.
Costany küünlad on minu jaoks liiga kallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta üldse lõhnaküünlaid (astmaatikuna võivad ebameeldivad üllatused tulla), aga hiljuti nägin poes lõhnaküünaldega advendikalendrit. Igas luugis pisike lõhnaküünal ja nii 24tk. Kui kasutaksin lõhnaküünlaid, siis ostaksin just selle kalendri.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 18:24; 26.11 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tal piinlik pole sellist äri teha. mis selle eesmärk on? visata asjale oma nimi peale ja rohkem raha küsida. mul oleks küll häbi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://kodustiil.postimees.ee/6459952/ettevaatust-lohnakuunlad-on-tervisele-ohtlikud?utm_source=kodustiil_fb&utm_medium=wallpost&utm_content=6459952&utm_campaign=fb_post&fbclid=IwAR2rTu8SRqaQGsd4dPxK0jUF9wXEjcYeyGe3dDE0je7-tKwCfhfbMi6B7Wg

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://kodustiil.postimees.ee/6459952/ettevaatust-lohnakuunlad-on-tervisele-ohtlikud?utm_source=kodustiil_fb&utm_medium=wallpost&utm_content=6459952&utm_campaign=fb_post&fbclid=IwAR2rTu8SRqaQGsd4dPxK0jUF9wXEjcYeyGe3dDE0je7-tKwCfhfbMi6B7Wg

Jyskist ei soovitaks tõesti lõhnaküünlaid osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta üldse lõhnaküünlaid (astmaatikuna võivad ebameeldivad üllatused tulla), aga hiljuti nägin poes lõhnaküünaldega advendikalendrit. Igas luugis pisike lõhnaküünal ja nii 24tk. Kui kasutaksin lõhnaküünlaid, siis ostaksin just selle kalendri.

Kus sa seda nägid? Tundub huvitav ja ehk tahaks endalegi.

Lõhnaküünlaid ise ikka ostan, 10-15 eur kandis on mõistlik veel (st ostaks ilma mõtlemata), üle selle veidi liiga kallis ja paneks mõtlema rohkem. T1’s on üks küünalde pood, kus olid suuuuured puidust tahiga küünlad. Oli erinevaid suuruseid, aga kõige rohkem meeldis see pikliku kujuga kõige suurem küünal. Nägi väga ilus välja ja oleks tahtnud osta, aga hind oli kuskil 42 euri, no käsi ei tõstnud ostma…. veel.

Costany küünlaid ise ei ostaks – mul mingi kiiks, et kui nö tean, kes seda müüb ja inimene mulle endale 100% sümpaatne ei ole, siis ei kutsu üldse ostma. Mul tegelikult on hea meel, et ta nii ettevõtlik on ja imetlen teda selle eest. Fännibaas võimaldab tal ka veidi madalama riskiga selliseid asju ajada, aga midagi ei tuleks niisama, see on kindel. Kuna ta enda loodud kuvand temast mulle ei meeldi (see, et kõike nii ilustatult ja hästi vaja öelda ja pidev teistele meeldimise vajadus jne), siis tema isikliku brändiga seotud tooteid ei taha osta ka. Sama Miiuga ja tema Kukupesaga.

Poest ostan erinevaid – Joiki ja Elli välimus meeldib, aga ka muidu sisustuspoodidest, kui näevad ilusad välja ja lõhnavad hästi. Sojavahast teen ise ka küünlaid ja sulatan teiste küünalde jääke. Just sai tehtud oma 10 küünalt umbes, seega hetkel on varu olemas (lisaks ostetutele), aga kui midagi silma jääb, siis ikka ostan.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Loen praegu ta blogis kommentaare ja no tõesti, mina ei lugenud ka kuskilt välja, et nad ise ei teegi küünlad. Sama hästi võiks ju ükskõik kust selle küünla osta ja firmamärgi peale panna, veidike petmine tundub see meie küünlad, meie käsitöö jne reklaam.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 12:18; 26.11 12:38; 26.11 12:43; 26.11 18:42; 28.11 13:06; 28.11 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta üldse lõhnaküünlaid (astmaatikuna võivad ebameeldivad üllatused tulla), aga hiljuti nägin poes lõhnaküünaldega advendikalendrit. Igas luugis pisike lõhnaküünal ja nii 24tk. Kui kasutaksin lõhnaküünlaid, siis ostaksin just selle kalendri.

Kus sa seda nägid? Tundub huvitav ja ehk tahaks endalegi.

Lõhnaküünlaid ise ikka ostan, 10-15 eur kandis on mõistlik veel (st ostaks ilma mõtlemata), üle selle veidi liiga kallis ja paneks mõtlema rohkem. T1’s on üks küünalde pood, kus olid suuuuured puidust tahiga küünlad. Oli erinevaid suuruseid, aga kõige rohkem meeldis see pikliku kujuga kõige suurem küünal. Nägi väga ilus välja ja oleks tahtnud osta, aga hind oli kuskil 42 euri, no käsi ei tõstnud ostma…. veel.

Costany küünlaid ise ei ostaks – mul mingi kiiks, et kui nö tean, kes seda müüb ja inimene mulle endale 100% sümpaatne ei ole, siis ei kutsu üldse ostma. Mul tegelikult on hea meel, et ta nii ettevõtlik on ja imetlen teda selle eest. Fännibaas võimaldab tal ka veidi madalama riskiga selliseid asju ajada, aga midagi ei tuleks niisama, see on kindel. Kuna ta enda loodud kuvand temast mulle ei meeldi (see, et kõike nii ilustatult ja hästi vaja öelda ja pidev teistele meeldimise vajadus jne), siis tema isikliku brändiga seotud tooteid ei taha osta ka. Sama Miiuga ja tema Kukupesaga.

Poest ostan erinevaid – Joiki ja Elli välimus meeldib, aga ka muidu sisustuspoodidest, kui näevad ilusad välja ja lõhnavad hästi. Sojavahast teen ise ka küünlaid ja sulatan teiste küünalde jääke. Just sai tehtud oma 10 küünalt umbes, seega hetkel on varu olemas (lisaks ostetutele), aga kui midagi silma jääb, siis ikka ostan.

Täpselt ei mäleta, aga vist oli Air Wicki oma ja müügil Keilas rongijaamas asuvas toidukaupluses. Hind oli ka normaalne. Netis pakutakse Air Wicki 2018a kalendrit 4,99 naelaga. Avastasin, et teisedki lõhnaküünalde tootjad on oma advendikalendrid valmis nikerdanud 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 18:24; 26.11 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta üldse lõhnaküünlaid (astmaatikuna võivad ebameeldivad üllatused tulla), aga hiljuti nägin poes lõhnaküünaldega advendikalendrit. Igas luugis pisike lõhnaküünal ja nii 24tk. Kui kasutaksin lõhnaküünlaid, siis ostaksin just selle kalendri.

Kus sa seda nägid? Tundub huvitav ja ehk tahaks endalegi.

Lõhnaküünlaid ise ikka ostan, 10-15 eur kandis on mõistlik veel (st ostaks ilma mõtlemata), üle selle veidi liiga kallis ja paneks mõtlema rohkem. T1’s on üks küünalde pood, kus olid suuuuured puidust tahiga küünlad. Oli erinevaid suuruseid, aga kõige rohkem meeldis see pikliku kujuga kõige suurem küünal. Nägi väga ilus välja ja oleks tahtnud osta, aga hind oli kuskil 42 euri, no käsi ei tõstnud ostma…. veel.

Costany küünlaid ise ei ostaks – mul mingi kiiks, et kui nö tean, kes seda müüb ja inimene mulle endale 100% sümpaatne ei ole, siis ei kutsu üldse ostma. Mul tegelikult on hea meel, et ta nii ettevõtlik on ja imetlen teda selle eest. Fännibaas võimaldab tal ka veidi madalama riskiga selliseid asju ajada, aga midagi ei tuleks niisama, see on kindel. Kuna ta enda loodud kuvand temast mulle ei meeldi (see, et kõike nii ilustatult ja hästi vaja öelda ja pidev teistele meeldimise vajadus jne), siis tema isikliku brändiga seotud tooteid ei taha osta ka. Sama Miiuga ja tema Kukupesaga.

Poest ostan erinevaid – Joiki ja Elli välimus meeldib, aga ka muidu sisustuspoodidest, kui näevad ilusad välja ja lõhnavad hästi. Sojavahast teen ise ka küünlaid ja sulatan teiste küünalde jääke. Just sai tehtud oma 10 küünalt umbes, seega hetkel on varu olemas (lisaks ostetutele), aga kui midagi silma jääb, siis ikka ostan.

Täpselt ei mäleta, aga vist oli Air Wicki oma ja müügil Keilas rongijaamas asuvas toidukaupluses. Hind oli ka normaalne. Netis pakutakse Air Wicki 2018a kalendrit 4,99 naelaga. Avastasin, et teisedki lõhnaküünalde tootjad on oma advendikalendrid valmis nikerdanud ????

Jaa, ma ostsin selle endale! Odav ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 19:08; 27.11 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nõus maksma kallist hinda ja läbi selle toetama neid, kes tõesti ise vaeva näevad ja nt haapsalu salle koovad, linikuid heegeldavad, minu pärast kasvõi sokke või kindaid koovad ja seda kõike päriselt ise ja otsast lõpuni teevad. Siis ma saan aru, et ei saa kaupa osta päris materjalihinnaga, vaid sinna kulub metsik hulk töötunde, mis tingivadki lõpuks kalli hinna.
Costany puhul jääb justkui mulje, et küünalde müük oleks nagu tema mingi unistuse täitumine ja me kõik peaksime sellele kõrget hinda makstes kaasa aitama… Teeks ta siis veel neid ise, siis saaks veel aru… Aga tellida kusagilt kaup sisse, lüüa sinna peale oma tempel ja siis edasi müüa ja promoda seda kui midagi, millest on ammu unistatud ja mis lõpuks tehtud sai…

Leian, et küünlad on tõesti ülehinnatud ja pigem toetan oma raske tööga teenitud rahaga neid, kes millegi tegemiseks rohkem vaeva näevad. 🙂

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma heade mõtete purgid tellis vanglast,mida avalikustas alles nüüd.
Küünla eest 25+ postikulu…never.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 14:18; 27.11 15:07; 28.11 10:47; 28.11 14:06; 28.11 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma heade mõtete purgid tellis vanglast,mida avalikustas alles nüüd.

Küünla eest 25+ postikulu…never.

Omamoodi õõvastav mõelda, et heade mõtete purk ja see on valminud näiteks mõrvari käes?

Lugesin ka küünaldest postituse ja kommentaarid, ei ole tõesti nende enda valmistatud vaid tellitakse nö.oma retsepti järgi. Seda polnud kirjas, mis täpsemalt lõhna annab? On see looduslikum või keemiline toode.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 15:11; 27.11 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma heade mõtete purgid tellis vanglast,mida avalikustas alles nüüd.

Küünla eest 25+ postikulu…never.

Omamoodi õõvastav mõelda, et heade mõtete purk ja see on valminud näiteks mõrvari käes?

Lugesin ka küünaldest postituse ja kommentaarid, ei ole tõesti nende enda valmistatud vaid tellitakse nö.oma retsepti järgi. Seda polnud kirjas, mis täpsemalt lõhna annab? On see looduslikum või keemiline toode.

Varjamine on selle asja juures kõige hullem. Sa müüd oma purke enda nime pähe,väites need sinu enda tehtud. Kui ma oleks mõne purgi ostnud ma oleks enda peale väga tige olnud.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 14:18; 27.11 15:07; 28.11 10:47; 28.11 14:06; 28.11 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see küll ülereageerimine, et heade mõtete purk ja appi, vanglas tehtud. Ma küll päris täpseid detaile ei tea, aga see on vist klaaspurk, kuhu on sisse topitud paberirullikesed? Kallid inimesed, paberitükk purgis on paberitükk purgis, ükskõik, kas selle keeras rulli mõrvar või jõuluvana. Vangidele töö pakkumine on igati tänuväärne tegevus ja pole vaja leiutada draamat sinna kus seda ei ole. See, et niisugusele tootele turgu on, näitab paraku küll ühiskonna titestumist. Töötasin varem õpetajana ja märkan juba aastaid, et tulevikutrend näikse olevat täpselt sellised proua blogijaga sama tüüpi lapsnaised. Tööl käivad, mehele lähevad, lapsi saavad, makse maksavad ja liiga ei tee kärbselegi. Aga kodus seinal on pildiraamis paber kirjaga LOVE YOUR LIFE, riiulis ilutseb paberirullidega purk, vannitoas peavad olema needsamad lõhnaküünlad, seina mööda jookseb helendavate pallikeste kett ja võtmehoidjaks on karvane suurte silmadega kaisuloomake. Lapsnaised, ühesõnaga. Miks see nii läheb, ma ei tea. Mitu sada aastat ponnistusi naiste õiguste eest võitlemisel, aga 21. saj noored naised tahavad paberirullikestele sententse printida. Tegelt ei tea, äkki meestega on sama toimumas?

Ärge nüüd väga seda blogijat rappima hakake, ta on täiesti siiras ja poleks eluilmaski kedagi petta soovinud. Küll ta varsti kirjutab pika närvilise ja sõnaohtra õigustuse, kui talle selle teema link saadetakse. Ausalt, noh, ma ei ironiseeri, lapsnaiste loogika ei ole päris selline nagu tavaliselt eeldada võiks. Nendega on lihtsam suhelda vbl alghariduse pedagoogikat õppinud inimesel. Nad ei tule selle pealegi, et kedagi võiks häirida, et purgid ei ole kaanetatud ja küünlad valatud Costany köögis.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 16:02; 27.11 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa arvad, et naisõiguslased oleksid pahased kui inimene valib karvase võtmehoidja? Kas on veel mingeid asju, mida sa naistele keelaksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on küll nüüd imelikud küsimused. Aga ok, eks ma siis vastan. Ei, ma ei arva, et naisõiguslased karvaste võtmehoidjate omanike peale pahased on. Ei, mina ei keelaks naistele mingeid asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 16:02; 27.11 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust just imelik, et ta selle vanglatootmise alles nüüd avalikustas. See oleks lisanud tootele palju rohkem omapära. Oleks saanud kirjutada jutukesi, kuidas naisvange paremale teele aidatakse, kuidas Costany maailmapilt avardus nendega rääkides ja kuidas ta kõikidele õnnetutele ja eksinutele “head mõtted” teele saadab. Sekka mõni lookene pisivea tõttu (a la vägivaldne mees sundis narkot müüma) vangi sattunud endisest prostituudist, kes väikelapsega koos vanglas elab ja tänu Costany purgikestele unistab korralikust kodanlikust elust. Nagu Costany oma “Kodutunne” noh. (Nüüd tuli meelde, et ka omamoodi “Kodutunnet” üritas ta koos Mallukaga järgi teha, aga ühest abivajajast kaugemale ei jõutud.)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Kodunurk Costany küünlad ja üleüldiselt lõhnaküünaldest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.