Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covid 19 süljetest

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Covid 19 süljetest

Postitas:
Kägu

Tegin lapsele süljetesti. Tagumine kontrolljoon läks tumelillaks, esimene joon on õrnalt näha. Kes on teinud, kuidas  teil jooned on olnud?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õrnalt või mitteõrnalt — kui esimene joon on olemas ja tekkinud ettenähtud aja sees, siis see on positiivne test! Kinnitamiseks on siiski alati vaja PCR lisaks teha.

Kuna mõni inimene siin näikse usaldavat vaid isiklikke juhuslikke kogemusi, siis olgu mainitud, et oleme ka oma peres teinud korduvalt antigeeni kiirteste, nii süljest kui ka ninast. Kunagi pole testtriibu kohal varjugi olnud. Kui liiga pika aja pärast vaadata, võib ainult õrn kuivamistriip tulla nagu rasedustestilgi. Vaatamiseks sobiv ajavahemik on iga testi infolehes kirjas.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühe korra olen lastele kodus süljetesti teinud, tuli üks triip. Teisest ei olnud midagi näha.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin lapsele süljetesti. Tagumine kontrolljoon läks tumelillaks, esimene joon on õrnalt näha. Kes on teinud, kuidas teil jooned on olnud?

Tee järgmine päev uus test.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin lapsele süljetesti. Tagumine kontrolljoon läks tumelillaks, esimene joon on õrnalt näha. Kes on teinud, kuidas teil jooned on olnud?

Milleks? Testi ei teinud haigussümptomite pärast neile, vaid kuna olid lähikontaktsed suvel ühest lastelaagrist, olid 10 p kodus eneseisolatsioonis ja seejärel igaks juhuks testisime. Seegi süljetest sai tehtud, et ise endal oleks rahulikum lapsed jälle sõpradega kokku lasta.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks? Testi ei teinud haigussümptomite pärast neile, vaid kuna olid lähikontaktsed suvel ühest lastelaagrist, olid 10 p kodus eneseisolatsioonis ja seejärel igaks juhuks testisime. Seegi süljetest sai tehtud, et ise endal oleks rahulikum lapsed jälle sõpradega kokku lasta.

Vaatasin, et täiesti valele kommentaarile vastasin praegu. Jama, et ei saa isegi oma kommentaari kustutada. Igatahes, sellest kommentaarist vaadake mööda, see ei puutu üldse asjasse. Kustutaksin, kui saaksin.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA olen. Tegime täna vatitikuga ninast testi ja see selgelt ühe triibuga.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegime hiljuti peres 2 süljetesti, mõlemal polnud isegi aru saada, kus see teine joon peaks olema. St mingit teise joone varjugi ei olnud. Nii et mine tee kindlasti see ametlik test ka ära.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin lapsele süljetesti ja oli selline õhkõrn teine triip. Infolehelt ei leidnud selle kohta midagi, et kas see tähendab positiivset (vb jäi kahe silma vahele), aga googeldades leidsin, et kindel positiivne. Järgmisel päeval lasime PCR-testi teha, see oli aga negatiivne.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen teinud tänaseks kokku süljest või ninast 5 testi lastele ja ühelgi pole olnud teise joone kohal õhkõrna triipugi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on lapsel olnud kahel korral õrn riba näha, justkui oleks pos test. Mõlemal korral on pcr test olnud negatiivne. Seega minu kogemus on, et heledam joon siiski pos test pole. Ka kohe uuesti tehtud süljetest on olnud mõlemal korral negatiivne.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laps oli nohus. Tegime kodus sülje ja nina kiirtestiga testi. Mõlemad näitasid positiivne. Perearst tegi saatekirja testmisele. Seal lasime proovid võtta ninast. Tulemus oli negatiivne.

+1
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covid 19 süljetest