Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covid-19 süljetestid – kust osta?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Covid-19 süljetestid – kust osta?

Postitas:

Ees on minek avalikule üritusele ja lisaks vaktsineeritutele on seltskonnas lähisugulane, kellele tõelistel meditsiinilistel põhjustel ei saa vaktsiine teha. Olen veidi hätta jäänud Covid-19 süljetesti soetamisega normaalse hinna eest. Apteeki 23-25 euro eest ostma ei torma, samas odavamaid nn. vatipulgatehnoloogial põhinevaid teste pelgab. Seega palun soovitage, kust olete teie viimasel ajal ostnud normaalse hinnaga süljematerjalil põhinevaid kiirteste (va. Tallinn ja e-poed).

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Südameapteegist saab osta, aga sul ei võeta arvesse mingit kodus tehtud testi, siis peaksid seda nende silme all seal tegema.

See maksab 9€, ei ole 25. Selle kohta ma ei tea, kuidas tehakse, ju see ikka süljetest on, kiirtestid on ju kõik süljetestid.

https://www.sudameapteek.ee/antigeeni-kiirtest-sars-cov-2-boson-ise-testimiseks-n1-pmm0206482ee

Teine on 12€, süljega.

https://www.sudameapteek.ee/antigeeni-kiirtest-saliva-sars-cov-2-joysbio-n1-pmm0203779ee

Saadavust saad vaadata toote all nimekirjast.

Aga ma pigem ei soovita sul neid ostma minna, sest üritustel oodatakse ametlikult kinnitatud testi tulemust, mitte mingit kodus ise tehtud asja.

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, seda oligi vaja teada! Antud ürituse puhul sobibki kodus tehtud kiirtest, kuid selguse huvides on kavas see siiski ära teha enne üritusele sisenemist.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan uurida, kas korraldaja aktsepteerib, kui sa kohapeal annad proovi oma testiga. Teed seal nende nähes lahti ja muud jutud. Praegu on neid süljeteste nii vähe müügil ja ainult apteegist, et originaalsuses ei teki kahtlust.

Kodus tehtud ei sobi seetõttu, et kuidas sa tõestad, et just see inimene andis proovi ja mitte naabrimees või kass ????

 

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ninast tehtava kiirtesti puhul ei pea pulka sügavale lükkama. Peaasi et pulk sõõrmetes oleva sekreediga kokku saab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin neid:

https://medifum.ee/pood/suljega-covid-19-kiirtest/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaksin kohe lähemalt näha seda avaliku ürituse korraldajat, kes laseb inimesi sisse lihtsalt selle peale, et nad mingi teab kus ja kes teab millal tehtud testi ette näitavad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaksin kohe lähemalt näha seda avaliku ürituse korraldajat, kes laseb inimesi sisse lihtsalt selle peale, et nad mingiteab kus ja kes teab millal tehtud testi ette näitavad.

No kuni septembrini ei ole alla 50 inimesega üritusel see üldse kohustuslik. Ja ega edasigi ju ei ole vaktisneeritutel seda kohustust. Saan teeamaalgatusest aru, et soovib teha testi teha igaks juhuks, et äkki on enda teadmata viirusekandja ning ei taha seda tervise pärast mitte vaktsineeritut ohustada. Seega on see iseeneda kindlus, mitte midagi, millega ürituse korraldajale asja tõestada.

Mina ostsin ka endale need kiirtesid just sel eesmärgil. Ise olen vaktsineeritud, seega on suur tõenäosus, et kui olengi viirusega, siis on see ilma sümptomiteta. Nii et plaanin igaks juhuks kiirteste teha siis, kui olen kohtumas inimestega, keda ohustada ei taha, nt oma 80+ vanematega. Nad küll vaktsineeritud, aga vanemal inimesel suurem tõenäosus ka vaktisineerituna koroonat raskelt põdeda, nii et parem igaks juhuks teha. Loomulikult ei kavatse ma seda testi kellegi kontrollida anda. Ise teen enda kindluse pärast.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaksin kohe lähemalt näha seda avaliku ürituse korraldajat, kes laseb inimesi sisse lihtsalt selle peale, et nad mingiteab kus ja kes teab millal tehtud testi ette näitavad.

No kuni septembrini ei ole alla 50 inimesega üritusel see üldse kohustuslik. Ja ega edasigi ju ei ole vaktisneeritutel seda kohustust. Saan teeamaalgsatusest aru, et soovib teha testi teha igaks juhuks, et äkki on enda teada viirusekandja ning ei taha seda tervise pärast mitte vaktsineeritut ohustada. Seega on see iseeneda kindlus, mitte midagi, millega ürituse korraldajale asja tõestada.

Teemaalgatusest küll sellist muljet ei jää, et ta ennast kui vaktsineeritud inimest lihtsalt igaks juhuks testida tahab. Milleks muidu see jutt vaktsineerimata inimesest ja avalikust üritusest? Ja kuidas ühe inimese testimine kaitseks avalikul üritusel nakatumise eest, seal on ju kümneid/sadu/tuhandeid inimesi veel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatusest küll sellist muljet ei jää, et ta ennast kui vaktsineeritud inimest lihtsalt igaks juhuks testida tahab. Milleks muidu see jutt vaktsineerimata inimesest ja avalikust üritusest?

Ilmselt loeme teemat erinevalt. Mina lugesin

Ees on minek avalikule üritusele ja lisaks vaktsineeritutele on seltskonnas lähisugulane, kellele tõelistel meditsiinilistel põhjustel ei saa vaktsiine teha.

Siit jääb mulle küll mulje, et kuigi avalik üritus (ehk mingi juubel vmt, kus enamvähem teada inimesed, mina küll seda avalikuks ürituseks ei nimetaks), siis teemaalgataja siiski teab enamuse tausta ja enamus on vaktsineeritud (mida muidu see “lisaks vaktsineeritutele” tähendama peaks?). Aga üks konkreetne lähssugulane on vaktsineerimata ja tema pärast tahaks teemaalgataja testida. Kui oleks suur avalik üritus, siis ei puutuks see vaktsineerimata lähisugulane üldse teemalagataja kiirtesti tegemisse. Tuleb lihtsalt esitada koroonapass  (kui TA on vaktsineeritud, siis piisab sellest, kui vaktsineerimata peaks igal juhul testi tegema), sõltumata sellest, kas mõni ta lähisigulane on vaktsineerimata või ei.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koristama.ee lehel on veidi üle 2€ test

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatusest küll sellist muljet ei jää, et ta ennast kui vaktsineeritud inimest lihtsalt igaks juhuks testida tahab. Milleks muidu see jutt vaktsineerimata inimesest ja avalikust üritusest?

Ilmselt loeme teemat erinevalt. Mina lugesin

Ees on minek avalikule üritusele ja lisaks vaktsineeritutele on seltskonnas lähisugulane, kellele tõelistel meditsiinilistel põhjustel ei saa vaktsiine teha.

Siit jääb mulle küll mulje, et kuigi avalik üritus (ehk mingi juubel vmt, kus enamvähem teada inimesed, mina küll seda avalikuks ürituseks ei nimetaks), siis teemaalgataja siiski teab enamuse tausta ja enamus on vaktsineeritud (mida muidu see “lisaks vaktsineeritutele” tähendama peaks?). Aga üks konkreetne lähssugulane on vaktsineerimata ja tema pärast tahaks teemaalgataja testida. Kui oleks suur avalik üritus, siis ei puutuks see vaktsineerimata lähisugulane üldse teemalagataja kiirtesti tegemisse. Tuleb lihtsalt esitada koroonapass (kui TA on vaktsineeritud, siis piisab sellest, kui vaktsineerimata peaks igal juhul testi tegema), sõltumata sellest, kas mõni ta lähisigulane on vaktsineerimata või ei.

Jah, meie pere on vaktsineeritud, kuid ühele lähisugulasele ei ole võimalik tõsiste meditsiiniliste põhjuste tõttu vaktsiini teha. Kuna temal netikasutusoskus vähesem, siis hakkasin ise uurima. Igatahes on hetkel Südameapteegist test soetatud ja korraldajaga üle räägitud, kus ja kuidas seda testi teha. Tegemist on siiski ametlikuma, kuid piiratuma sündmusega.

Igatahes veelkord tänud Gruunele asjaliku info eest!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes on hetkel Südameapteegist test soetatud ja korraldajaga üle räägitud, kus ja kuidas seda testi teha.

Ja mis see vastus siis oli, kus ja kuidas test tuleb teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See maksab 9€, ei ole 25. Selle kohta ma ei tea, kuidas tehakse, ju see ikka süljetest on, kiirtestid on ju kõik süljetestid. https://www.sudameapteek.ee/antigeeni-kiirtest-sars-cov-2-boson-ise-testimiseks-n1-pmm0206482ee

See on ikka ninasõõrmest vatitikuga võetav. Kaugeltki mitte kõik kiirtestid ei ole süljetestid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covid-19 süljetestid – kust osta?