Esileht Koroonaviirus COVID-19 covid-19 tõend/covidit põdenud+vaktsineeritud

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: covid-19 tõend/covidit põdenud+vaktsineeritud

Postitas:

 

Selline küsimus. Olen põdenud covidit aasta tagasi ja mulle öeldi, et mulle on vaja ainult üht doosi vaktsiini. Tegin ära. Minu vaktsineerimise tõendis on nüüd 1 doos ühest, kuid pole märget kunagisest põdemisest? Ma pole veel kohvikusse läinud, kuid kas selline tõend sobib? Väidetavalt peaks, aga kas päriselt ka?

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sama teema. Soovitati siiski teha 2 doosi, saangi 5.sept Ii ka.

Ei pruugi aga võib tulla arusaamatusi vaid 1 süstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineerimistõendis ei olegi märget põdemise kohta, läbipõdemistõendi saab eraldi luua (sina muidugi mitte). Eestis sul kindlasti selle üks ühest tõendiga probleeme ei teki, meie riik ise ju otsustas, et läbipõdenutele piisab ühest doosist. Kui kuskile reisid, kontrolli eelnevalt.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Tänud. Kuid kas see pole mitte raha raiskamine ja inimesele tarbetult ravimi manustamine, kui reaalset vajadust pole. Sest uuringud hetkel kinnitavad ju, et põdemine + 1 doos on nagu parim variant?</p>
Aga ühesõnaga mul ei teki söögikohas probleeme nagu ma aru saan. Saan rahulikult sisse. Hetkel välismaale ei lähe.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineerimiskuur loetakse läbituks:

  • kui on kirjas 1/1 doosi (enamuses varem läbipõdenud ja seejärel 1 doosi saanud isikud + Janssen vaktsiini saajad).
  • kui on kirjas 2/2 (varasemalt läbipõdemata, 2 doosise vaktsiini saajad).

Ei loeta läbituks:

  • kui on kirjas 1/2 (kuid mõnel pool lubatakse ligi ka ainult 1 doosiga, ehk poole vaktsineerimiskuuriga inimesed)

Ühk siis TA puhul üks ühest (ehk 100%) tähendab, et loetakse läbituks. Kui oleks üks kahest (ehk 50%) oleks pooleli.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineerimiskuur loetakse läbituks:

  • kui on kirjas 1/1 doosi (enamuses varem läbipõdenud ja seejärel 1 doosi saanud isikud + Janssen vaktsiini saajad).
  • kui on kirjas 2/2 (varasemalt läbipõdemata, 2 doosise vaktsiini saajad).

Ei loeta läbituks:

  • kui on kirjas 1/2 (kuid mõnel pool lubatakse ligi ka ainult 1 doosiga, ehk poole vaktsineerimiskuuriga inimesed)

Ühk siis TA puhul üks ühest (ehk 100%) tähendab, et loetakse läbituks. Kui oleks üks kahest (ehk 50%) oleks pooleli.

see kõik oleks ilus, kui TA oleks põdenud vähem kui pool aastat enne vaktsineerimist. Kuna ta põdes aasta enne vaktsineerimist, tuleb teha ikkagi kaks doosi

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Vaata, ma küsisin vaktsineerima minnes selle asja üle. Tema ütles, et üks doos. Terviseameti lehel on ka kirjas, et ka need kes ka kuue kuu möödudes pärast põdemist lähevad vaktsineerima, siis nendele ka ikka üks doos. Minule jäi lihtsalt selgusetuks, miks mul pole mingit märget põlemisest, vaid on Pfizer 1 doos ühest, et kas selline see tõend peabku olema. Tean, et need kes on põdenud covidit vähem kui 180 päeva tagasi, siis nemad teevad endale eraldi lehe lisaks. Minul ei annagi seda võimalust. Vaid ongi kirjas tõendil – 1/1. Loodan, et selgitasin piisavalt 🙂 Kirjandus ütleb jah, et peaks piisama, kuid kpsingi üle, kas kõik ikka toimib teil ka, kui lehvitte seda 1/1.</p>

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane siis endale aeg kirja ja lase see II doos ära teha.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane siis endale aeg kirja ja lase see II doos ära teha.

Kui see on põhjendatud, siis lasen. Kui see pole põhjendatud, siis ei lase. Niisama ma ei tee midagi, mind huvitavad faktid. Hetkel on teadusuuringutest välja tulnud, et covid põdemine + 1 vaktsiini doos = suurim efektiivsus. Niisama suvalt süstida oleks lollus. Esiteks on see riigile kulu, teiseks pole piisavalt uuringute andmeid.

Minu küsimus pole hetkel selles, kas on vaja või mitte. Oskan ise ka Science Dircetist või PubMedist teadusartiklit lugeda.

Minu küsimus oli selles, kas üks doos ühest 1/1 Pfizner tõend on piisav Eestis kohvikus või mõnel üritusel käia.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mis me teeks ilma perekoolita! mul sama lugu nagu TA-l. olen jaanuaris covidi läbi põdenud, aga immuniseerimistõeni peale on kirjutatud 1 doos 2st.

Nüüd helistasin LTKH-sse ja nad lubasid ära muuta, et oleks 1 doos 1st siiski.

Päris jube kui meedikud ka ei tea infot, enne vakts.-st rääkisin kõigile et olen põdenud ja ometi pandi tõendilevalesti kirja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineerimiskuur loetakse läbituks:

  • kui on kirjas 1/1 doosi (enamuses varem läbipõdenud ja seejärel 1 doosi saanud isikud + Janssen vaktsiini saajad).
  • kui on kirjas 2/2 (varasemalt läbipõdemata, 2 doosise vaktsiini saajad).

Ei loeta läbituks:

  • kui on kirjas 1/2 (kuid mõnel pool lubatakse ligi ka ainult 1 doosiga, ehk poole vaktsineerimiskuuriga inimesed)

Ühk siis TA puhul üks ühest (ehk 100%) tähendab, et loetakse läbituks. Kui oleks üks kahest (ehk 50%) oleks pooleli.

see kõik oleks ilus, kui TA oleks põdenud vähem kui pool aastat enne vaktsineerimist. Kuna ta põdes aasta enne vaktsineerimist, tuleb teha ikkagi kaks doosi

Kuni aasta jooksul pärast põdemist tehakse 1 doos, öeldi mulle vaktsineerimiskeskusest. See poole aasta nõue oli reisimisega seotud ja siis, kui üldse pole põdemise järel vaktsineeritud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane siis endale aeg kirja ja lase see II doos ära teha.

Kui see on põhjendatud, siis lasen. Kui see pole põhjendatud, siis ei lase. Niisama ma ei tee midagi, mind huvitavad faktid. Hetkel on teadusuuringutest välja tulnud, et covid põdemine + 1 vaktsiini doos = suurim efektiivsus. Niisama suvalt süstida oleks lollus. Esiteks on see riigile kulu, teiseks pole piisavalt uuringute andmeid.

Minu küsimus pole hetkel selles, kas on vaja või mitte. Oskan ise ka Science Dircetist või PubMedist teadusartiklit lugeda.

Minu küsimus oli selles, kas üks doos ühest 1/1 Pfizner tõend on piisav Eestis kohvikus või mõnel üritusel käia.

Mulle nt tehti 2 doosi, kuigi olen põdenud. Öeldi, et muidu läheb neil “doos raisku”. Küsisin siis perearstilt üle ja ta lubas kaks teha, sest antikehi oli mul ainult 18.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu küsimus oli selles, kas üks doos ühest 1/1 Pfizner tõend on piisav Eestis kohvikus või mõnel üritusel käia.

On küll piisav.  Prindi igaks juhuks digiloost välja ka positiivne testitulemus juhuks, kui mõni kontrollija veel dooside kuvamisviisi ei tea.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole vaja teha mingit teist sutsakat.  Korduvläbipõdenuid pidavat alla 100 inimese olema ja korduvläbipdenuid+vaktsineeritud pidavat olema ainult 2-3 inimest!

Seega läbipõdemine+sutsakas annab pea täieliku 100% immuunsuse

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane muidugi 2 doos ka, muidu kohviku uksest sisse ei saa!

#absurdkuubis

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mis me teeks ilma perekoolita! mul sama lugu nagu TA-l. olen jaanuaris covidi läbi põdenud, aga immuniseerimistõeni peale on kirjutatud 1 doos 2st.

Nüüd helistasin LTKH-sse ja nad lubasid ära muuta, et oleks 1 doos 1st siiski.

Päris jube kui meedikud ka ei tea infot, enne vakts.-st rääkisin kõigile et olen põdenud ja ometi pandi tõendilevalesti kirja.

Sul ju täiesti teine lugu.

1 doos ühest tähendab, et vajalik on üks doos ja see on tehtud. Janssoniga (Janssen?) peaks sama olema, sellel vaid üks doos tehaksegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega ongi segadus. Mul sõbrannal olemas 2/2 (põdenud ja üks doos), samas tal emal 1/2 (põdenud ja üks doos), ehk siis mingi viga on osadel andmetes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu perearsti  sõnul läheb see üks doos kirja kui teine doos ja ametlikult oleks nagu kaks saanud ning kõik ok

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu küsimus oli selles, kas üks doos ühest 1/1 Pfizner tõend on piisav Eestis kohvikus või mõnel üritusel käia.

1/1 tähendabki ju, et vaktsineerimine lõpetatud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et kõigil nii erinevad kogemused. Mina põdesin märtsis läbi ja eile käisin vaktsiini saamas – tõendile on märgitud 2/2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>See toob selgelt välja selle, et süsteem ei ole ühtne. Päris kaootiline. Pole ime, et asjad ei suju.</p>
Inimesed ei tea, milline tõend on õige. Vähe sellest, et tavainimene ei tea, med.töötajad on ka infosulgu jäetud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 covid-19 tõend/covidit põdenud+vaktsineeritud