Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covid positiivne

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Covid positiivne

Postitas:
Kägu

Nii, täna sain teada, et olen positiivne. Juhuslikult sain teada, kuna mu mehele tehti test ja siis ta andis positiivse vastuse. Eelmine nädal korraks oli köha, mis läks üsna kiirelt ära. Igaljuhul ma eelmine nädal ma käisin väga paljudes kohtades ja viibisin paljude inimestega koos. Kas see tähendab seda, et ma pean hakkama nüüd kõigile teada andma? Ma käisin ka ühel koolitusel, et kas ma pean ka sellele juhendajale ütlema? Mees on mul koguaeg kodune olnud, aga mina ei ole olnud.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, täna sain teada, et olen positiivne. Juhuslikult sain teada, kuna mu mehele tehti test ja siis ta andis positiivse vastuse. Eelmine nädal korraks oli köha, mis läks üsna kiirelt ära. Igaljuhul ma eelmine nädal ma käisin väga paljudes kohtades ja viibisin paljude inimestega koos. Kas see tähendab seda, et ma pean hakkama nüüd kõigile teada andma? Ma käisin ka ühel koolitusel, et kas ma pean ka sellele juhendajale ütlema? Mees on mul koguaeg kodune olnud, aga mina ei ole olnud.

Märgi end HOIA-rakenduses positiivseks, see annab kõikidele su lähikontaktsetele selle ise edasi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, täna sain teada, et olen positiivne. Juhuslikult sain teada, kuna mu mehele tehti test ja siis ta andis positiivse vastuse. Eelmine nädal korraks oli köha, mis läks üsna kiirelt ära. Igaljuhul ma eelmine nädal ma käisin väga paljudes kohtades ja viibisin paljude inimestega koos. Kas see tähendab seda, et ma pean hakkama nüüd kõigile teada andma? Ma käisin ka ühel koolitusel, et kas ma pean ka sellele juhendajale ütlema? Mees on mul koguaeg kodune olnud, aga mina ei ole olnud.

Märgi end HOIA-rakenduses positiivseks, see annab kõikidele su lähikontaktsetele selle ise edasi.

IRW

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IRW

Mis IRW? Väga hästi on senini toiminud.Ise oled paras IRW.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe kriis.ee lehelt, mis on lähikontaktsuse kriteeriumid ja mõtle oma käigud läbi ning anna inimestele teada.

Mine PCRile ka muidugi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IRW

Mis IRW? Väga hästi on senini toiminud.Ise oled paras IRW.

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes kasutaks hoia äppi. Sellest on ilmselt juba riiklikult loobutud.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes kasutaks hoia äppi. Sellest on ilmselt juba riiklikult loobutud.

Oled väga rumal inimene.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes kasutaks hoia äppi. Sellest on ilmselt juba riiklikult loobutud.

Oled väga rumal inimene.

Ta on ju siiski oma peaga mõtlev inimene.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on ju siiski oma peaga mõtlev inimene.

Vot ei saagi aru, kuidas need “oma peaga mõtlevad” uhhuud nii elukauged on.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wtf? Mis rumalus ja elukaugedus? Ma ei räägi äpi usaldatavusest, vaid kasutatavusest. Küsige oma tuttavate käest, kas nad kasutavad. Nii mõnegi teie silmad avanevad, kui saate teada, et tutvusringkonnast paaril inimesel on see äpp.
Uuemat infot ma ei leidnud, aga siin üks link:
https://www.err.ee/1608150880/riik-soiku-jaanud-hoia-apist-ei-loobu
Niiet rumalad, elukauged ja naiivsed olete teie.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin uuem info:
https://www.err.ee/1608297243/hoia-rakenduse-arendus-jatkub-kasutajate-nappusele-vaatamata
Noh elukauged, rumalad, oma peaga mõtlevad uhuud? Minge nüüd teki alla ja korrutage endale, et “kõik kasutavad hoiat, kõik kasutavad hoiat”, äkki siis saate magada.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On minul, on mu tuttavatel. Ülemusele tuli mõni nädal tagasi sinna info, et ta on lähikontaktne. Järele mõeldes sai olla tegu vaid taksojuhiga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wtf? Mis rumalus ja elukaugedus? Ma ei räägi äpi usaldatavusest, vaid kasutatavusest. Küsige oma tuttavate käest, kas nad kasutavad. Nii mõnegi teie silmad avanevad, kui saate teada, et tutvusringkonnast paaril inimesel on see äpp.

Uuemat infot ma ei leidnud, aga siin üks link:

https://www.err.ee/1608150880/riik-soiku-jaanud-hoia-apist-ei-loobu

Niiet rumalad, elukauged ja naiivsed olete teie.

Küll läksid elevile, kuigi mina küll ei mõista, mille peale. Mis mõttes “kes kasutavad”? Mis seal kasutada on? Laadid alla ja äpp seisab. Arvan, et minu tutvuskonnast on küll paljudel see äpp. Kui just pole keegi viimasel ajal telefoni vahetanud või ruumi juurde teinud telefoni. Teemaks pole praegu ju aktiivne kasutus – ka lihtsalt niisama seisva äpi omanikele saab teada anda, et on olnud kokkupuude.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine PCRile ka muidugi

Käidud ja tehtud. Olen positiivne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituste eest! Tõmbasin selle äpi ja märkisin ära. Osadele andsin ka ise teada, et nüüd on nii.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituste eest! Tõmbasin selle äpi ja märkisin ära. Osadele andsin ka ise teada, et nüüd on nii.

Hehee, nüüd tõmbasid? Mis sa arvad, kui paljud teate saavad? Vihje: 0!
Ja kelle elukaugedusest siin räägiti?

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituste eest! Tõmbasin selle äpi ja märkisin ära. Osadele andsin ka ise teada, et nüüd on nii.

Hehee, nüüd tõmbasid? Mis sa arvad, kui paljud teate saavad? Vihje: 0!

Ja kelle elukaugedusest siin räägiti?

No see on iga inimese enda asi. Kui neil ei ole seda äppi, siis elavad õdsas teadmatuses. Ma puutusin niiii paljude inimestega kokku, et ma nagunii kõigile teada ei saa anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagantjärele see äpp ei tööta – kui sul kontaktide hetkel seda polnud, siis keegi mingit teavitust ei saa.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituste eest! Tõmbasin selle äpi ja märkisin ära. Osadele andsin ka ise teada, et nüüd on nii.

Hehee, nüüd tõmbasid? Mis sa arvad, kui paljud teate saavad? Vihje: 0!

Ja kelle elukaugedusest siin räägiti?

No see on iga inimese enda asi. Kui neil ei ole seda äppi, siis elavad õdsas teadmatuses. Ma puutusin niiii paljude inimestega kokku, et ma nagunii kõigile teada ei saa anda.

aga püüa siiski nendele teada anda, kellele vähegi võimalik. eks nemad saavad ju ka omakorda sõna levitada. eks me tahaks ju ise ka teada, kui kuskil võimalik kontakt positiivsega olnud on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituste eest! Tõmbasin selle äpi ja märkisin ära. Osadele andsin ka ise teada, et nüüd on nii.

Hehee, nüüd tõmbasid? Mis sa arvad, kui paljud teate saavad? Vihje: 0!

Ja kelle elukaugedusest siin räägiti?

No see on iga inimese enda asi. Kui neil ei ole seda äppi, siis elavad õdsas teadmatuses. Ma puutusin niiii paljude inimestega kokku, et ma nagunii kõigile teada ei saa anda.

aga püüa siiski nendele teada anda, kellele vähegi võimalik. eks nemad saavad ju ka omakorda sõna levitada. eks me tahaks ju ise ka teada, kui kuskil võimalik kontakt positiivsega olnud on.

Ma teavitasin paljusid ja kirjutasin ka enda FB seinale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõmbasin selle äpi ja märkisin ära.

See hakkas sul tööle allalaadimise hetkest. Varasematele kontaktidele pead ikka ise teatama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin ka ühel koolitusel, et kas ma pean ka sellele juhendajale ütlema?

Sa oled mingi eriline loll või? Helistad perearstile ja tema ütleb sulle, kas sa käid sellel koolitusel või millal sa käid!

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll läksid elevile, kuigi mina küll ei mõista, mille peale. Mis mõttes “kes kasutavad”? Mis seal kasutada on? Laadid alla ja äpp seisab.

No sellest, et see äpp telefonis lihtsalt “seisab” pole küll mingit kasu. Kui sul bluetooth sees pole, siis ta lihtsalt seisabki.

Suures plaanis on selle äpi kasutajaid liiga vähe, et sellest ka reaalselt kasu oleks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin ka ühel koolitusel, et kas ma pean ka sellele juhendajale ütlema?

Sa oled mingi eriline loll või? Helistad perearstile ja tema ütleb sulle, kas sa käid sellel koolitusel või millal sa käid!

Mis asja sa ajad? Ma küsisin kas ma pean kõigile teatama. Mida sina, tont, üldse siin sogad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituste eest! Tõmbasin selle äpi ja märkisin ära. Osadele andsin ka ise teada, et nüüd on nii.

Hehee, nüüd tõmbasid? Mis sa arvad, kui paljud teate saavad? Vihje: 0!

Ja kelle elukaugedusest siin räägiti?

Oma peaga mitte mõtlev ja mitte-uhuu perekoolikas (nagu ta siin uhkusega koguaeg rõhutab, eksole) arvab, et täna telefoni installitud äpp taastab tema liikumisajaloo 😀

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen Hoia äpi alla laadinud ja nähes, kuidas ta akut sööb, sama kiirelt ka kustutanud.

Teemaalgataja- Terviseamet peaks määrama millal sa olid nakkusohtlik ja nende asi on sinu kontaktseid teavitada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sellest, et see äpp telefonis lihtsalt “seisab” pole küll mingit kasu. Kui sul bluetooth sees pole, siis ta lihtsalt seisabki.

Suuremal osal inimestest on bluetooth sees püsivalt – kõrvaklapid, handsfree autos, kõik vajavad bluetoothi.

Suures plaanis on selle äpi kasutajaid liiga vähe, et sellest ka reaalselt kasu oleks.

Suures plaanis küll, kuid konkreetsetele inimestele on siiski abi, parem ikka kui mitte midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituste eest! Tõmbasin selle äpi ja märkisin ära. Osadele andsin ka ise teada, et nüüd on nii.

Hehee, nüüd tõmbasid? Mis sa arvad, kui paljud teate saavad? Vihje: 0!

Ja kelle elukaugedusest siin räägiti?

Oma peaga mitte mõtlev ja mitte-uhuu perekoolikas (nagu ta siin uhkusega koguaeg rõhutab, eksole) arvab, et täna telefoni installitud äpp taastab tema liikumisajaloo ????

Kus ma mida rõhutan? Kus ma üldse olen sellist asja rääkinud? Sul on luulud? Mine ravile, hälvik.
Nagu ma ennist kirjutasin, siis ma andsin inimestele teada kirjutades nii isiklikult, kui ka fb seinal. Seega tõmba na**ui, tont!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terviseamet enam lähikontakte taga ei aja ning ei teavita.

Sa ise mõtle oma käigud läbi, kellega olid kontaktis vähemalt 15 m lähestikku (2 m reegel oli vist) ja anna neile teada, et jälgigu ennast ja mingigi nähu tekkimisel piiraku kontakte ja testigu. 1220 annab saatekirja, kui lähikontakti ja nähtusid mainida. Ei pea perearsti püüdma.

Mina sai positiivse testi (5,5 kuud peale AZ vaktsineerimiskuuri lõppu). Teavitasin kolleege, sugulast ja no elukaaslane kodus teadis niigi – nemad oli minu lähikontaktid. Ükski lähikontakt (sh elukaaslane) ei nakatunud, elukaaslane käis testimas, teistel mingeid nähte ei tekkinud.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covid positiivne