Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covid positiivne

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Covid positiivne

Postitas:
Kägu

Terviseamet enam lähikontakte taga ei aja ning ei teavita.

Sa ise mõtle oma käigud läbi, kellega olid kontaktis vähemalt 15 m lähestikku (2 m reegel oli vist) ja anna neile teada, et jälgigu ennast ja mingigi nähu tekkimisel piiraku kontakte ja testigu. 1220 annab saatekirja, kui lähikontakti ja nähtusid mainida. Ei pea perearsti püüdma.

Mina sai positiivse testi (5,5 kuud peale AZ vaktsineerimiskuuri lõppu). Teavitasin kolleege, sugulast ja no elukaaslane kodus teadis niigi – nemad oli minu lähikontaktid. Ükski lähikontakt (sh elukaaslane) ei nakatunud, elukaaslane käis testimas, teistel mingeid nähte ei tekkinud.

15 minutit, mitte 15 meetrit tahtsin kirjutada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh soovituste eest! Tõmbasin selle äpi ja märkisin ära. Osadele andsin ka ise teada, et nüüd on nii.

Hehee, nüüd tõmbasid? Mis sa arvad, kui paljud teate saavad? Vihje: 0!

Ja kelle elukaugedusest siin räägiti?

Oma peaga mitte mõtlev ja mitte-uhuu perekoolikas (nagu ta siin uhkusega koguaeg rõhutab, eksole) arvab, et täna telefoni installitud äpp taastab tema liikumisajaloo 😀

Kus ma mida rõhutan? Kus ma üldse olen sellist asja rääkinud? Sul on luulud? Mine ravile, hälvik.

Nagu ma ennist kirjutasin, siis ma andsin inimestele teada kirjutades nii isiklikult, kui ka fb seinal. Seega tõmba na**ui, tont!

Wow, mingi järjekordne perekooli “magister” oma taset demonstreerimas? 😀
Sa sellisest mõistest oled kuulnud nagu üldistamine?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Wow, mingi järjekordne perekooli “magister” oma taset demonstreerimas? 😀 Sa sellisest mõistest oled kuulnud nagu üldistamine?

Käi na**ui, tont! Sa pole siia oodatud. Mine wowta kuskil mujal, ma ei viitsi su mula lugeda.

Kuule, joo suhkruvett või midagi. Piinlik lugeda sellise ebameeldiva inimese koledat sõnavõttu. Harimatu inimese räuskamine.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Wow, mingi järjekordne perekooli “magister” oma taset demonstreerimas? 😀 Sa sellisest mõistest oled kuulnud nagu üldistamine?

Käi na**ui, tont! Sa pole siia oodatud. Mine wowta kuskil mujal, ma ei viitsi su mula lugeda.

Kuule, joo suhkruvett või midagi. Piinlik lugeda sellise ebameeldiva inimese koledat sõnavõttu. Harimatu inimese räuskamine.

Tead, ma kirjutangi normaalselt ja küsisin ka normaalselt. Ja siis tuleb mingi idikas siia õiendama – täis lamp. Ma lihtsalt vastan sellistele nende keeles.

Kui kellegil on mingi küsimus – olgu see nii rumal kui tahes, siis ei ole normaalne hakata teda maha tegema. See on sama rumal nagu minu vastused.

Kõikidele teistele ma vastan normaalselt.
Ja kui SUL on ebameeldiv, siis miks sa siin üldse oled? Mina ei küll ei viitsi lugeda midagi, mis mulle ebameeldiv on.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina saan täiesti aru, miks ta nii vastas.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suuremal osal inimestest on bluetooth sees püsivalt – kõrvaklapid, handsfree autos, kõik vajavad bluetoothi.

See “suurem osa” on vägagi meelevaldne väide. Kui ma olen oma autos, siis ma tean, kes seal minuga koos on ja pole hoia äppi vaja. Samuti ei paista tänaval, poes, bussis massiliselt kõrvaklappidega inimesi. See on rohkem nooremate teema nagunii. Pigem on meil väga palju inimesi, kes autot ei oma ning liiguvad kõrvaklappideta ringi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See “suurem osa” on vägagi meelevaldne väide. Kui ma olen oma autos, siis ma tean, kes seal minuga koos on ja pole hoia äppi vaja. Samuti ei paista tänaval, poes, bussis massiliselt kõrvaklappidega inimesi. See on rohkem nooremate teema nagunii. Pigem on meil väga palju inimesi, kes autot ei oma ning liiguvad kõrvaklappideta ringi.

Mul on bluetooth koguaeg sees. Ei sõltu ei klappidest ega autost.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti ei paista tänaval, poes, bussis massiliselt kõrvaklappidega inimesi.

Eee … vastupidi, minu arust. Minu meelest on ilma kõrvaklappideta alla 40-aastast leida juba üsna võimatu.

Pigem on meil väga palju inimesi, kes autot ei oma ning liiguvad kõrvaklappideta ringi.

Kindlasti. Ja vähemalt sama palju on neid, kes omavad autot ning kõrvaklappidega liiguvad. Nagu ütlesin, ka natuke on parem kui üldse mitte.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti ei paista tänaval, poes, bussis massiliselt kõrvaklappidega inimesi.

Eee … vastupidi, minu arust. Minu meelest on ilma kõrvaklappideta alla 40-aastast leida juba üsna võimatu.

Pigem on meil väga palju inimesi, kes autot ei oma ning liiguvad kõrvaklappideta ringi.

Kindlasti. Ja vähemalt sama palju on neid, kes omavad autot ning kõrvaklappidega liiguvad. Nagu ütlesin, ka natuke on parem kui üldse mitte.

Huvitav, mida nad sealt kuulavad? Targemaks ei paista ühiskond küll minevat.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundsid omasuguse labase harimatu räuskaja ära?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundsid omasuguse labase harimatu räuskaja ära?

Räuskas? Kirjutas ju.
Ja ma ei näe, et ta oleks kõigile nii vastanud.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muusikat enamasti. Üksikud ka podcaste.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muusikat enamasti. Üksikud ka podcaste.

Ma kuulan raamatuid. Aga mitte, et te arvaks, et ma tahaks ennast kuidagi targemaks teha – ma kuulan ilukirjandust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kuulan raamatuid. Aga mitte, et te arvaks, et ma tahaks ennast kuidagi targemaks teha – ma kuulan ilukirjandust.

Ma kuulaks ka heameelega raamatuid, aga eestikeelseid normaalselt loetud raamatuid on vähe. Või on kuskil mingi allikas, mida ma pole avastanud? Masinlugemine mulle ei sobi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii, täna sain teada, et olen positiivne.

Palju õnne! Edaspidi saad vabalt kohvikus ja kinos ja spas käia.

+2
0
Please wait...

Postitas:
kolja

Ma käisin ka ühel koolitusel, et kas ma pean ka sellele juhendajale ütlema?

Sa oled mingi eriline loll või? Helistad perearstile ja tema ütleb sulle, kas sa käid sellel koolitusel või millal sa käid!

Mis asja sa ajad? Ma küsisin kas ma pean kõigile teatama. Mida sina, tont, üldse siin sogad.

Mõistlik oleks, jah, ka kursusekaaslasi informeerida igaks juhuks ja ise kodus istuda kuni perearst ütleb, et oled ohutu- ta ütleb seda põhimõtteliselt kohe, kui sa enam haige ei ole, negatiivsest testi pole vaja (see annab veel tükk aega positiivse vastuse).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kuulaks ka heameelega raamatuid, aga eestikeelseid normaalselt loetud raamatuid on vähe. Või on kuskil mingi allikas, mida ma pole avastanud? Masinlugemine mulle ei sobi.

Ja muudest keeltest ei saa muffigi aru, nagu keskmine perekoolikas ikka.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohe peab, lihtsalt peab halvasti ütlema inimestele, ilma igasuguse põhjuseta? Mis krdi keskmine perekoolikas? Mingit keskmist perekoolikat pole olemas ja kui on, siis on ta vägagi mitmekülgne ja mitmekesine inimene. Peab ikka vilets elu olema, kui niimoodi igast august sappi välja ajab.

Keeleoskusel pole mul häda midagi. See ei tähenda, et ma sooviks vaba aja võõrkeelsete raamatute kuulamisega sisustada.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keeleoskusel pole mul häda midagi. See ei tähenda, et ma sooviks vaba aja võõrkeelsete raamatute kuulamisega sisustada.

Ütle mulle, kus siin loogika on? Kui sa keelest aru saad, siis kuulad ja ei märkagi, mis keeles. Mis mõttes ei taha aega võõrkeelste raamatute kuulamisega sisustada? Lihtsalt valid ennast piirata?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled mingi eriline loll või? Helistad perearstile ja tema ütleb sulle, kas sa käid sellel koolitusel või millal sa käid!

Mis asja sa ajad? Ma küsisin kas ma pean kõigile teatama. Mida sina, tont, üldse siin sogad.

Eks tondil lont umbes.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

hmm, päris kummaline üldistus tüübilt, kes näib perekoolis elavatki.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ütle mulle, kus siin loogika on? Kui sa keelest aru saad, siis kuulad ja ei märkagi, mis keeles. Mis mõttes ei taha aega võõrkeelste raamatute kuulamisega sisustada? Lihtsalt valid ennast piirata?

Sest suur osa ilukirjanduse väärtusest on ometi keelenüansid. Võib olla sina tõesti valdad näiteks inglise keelt nii täielikult, et mõistad iga nüanssi. Mina ei valda, kuigi olen selles keeles vägagi tugev. Tavaline keeleoskus ja ilukirjandus on ometi kaks iseasja. Kui sina vahet ei mõista, siis on kaks varianti – kas on su keeleoskus õppinud filoloogi tasemel ning sa tõesti tajud tähendusvarjundeid nagu inglane ise või tõenäolisemalt oled sa vähemnõudlik kuulaja.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See muutusjälle 15. November. Igatahes koolide puhul nad saadavad vanematele teavitusi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See muutusjälle 15. November. Igatahes koolide puhul nad saadavad vanematele teavitusi.

Jah, aga need lahikontaktsed tuvastab kool.

+1
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covid positiivne