Esileht Ilu ja tervis covid tõend lapsele kes pole vaktsineeritud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: covid tõend lapsele kes pole vaktsineeritud

Postitas:
Kägu

Tere!

Millised testid on vaja teha, et saada lapsega minna kinno? Laps on 12 ja vaktsineerimata, aga on haiguse läbipõdenud, sellest on möödas juba 8 kuud ja sellega ei saa tõendit.

 

Loen, et saab erinevad tõendid luua aga ei saa aru kus neid teste saab teha? Kas ainult synlabis? Kas kiirteste ei tehta kohapeal?

+3
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu arust jah kohapeal ei tehta, apteekides saab ka teha vist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinno minekuks on vaja täisvaktsineerimist. Pärast seda saad “tõendi luua”.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinno minekuks on vaja täisvaktsineerimist. Pärast seda saad “tõendi luua”.

Mis pada sa ajad siin? Kuni 18 a saab kinno neg testiga, kõige soodsam on selline test apteegis, ca 20 euri. Googelda, koroona testimine apteegis ja vali sobiv apteek välja. Estonia teatrisse saab laps näiteks synlabis 5 euri testi teha, kui on teatripilet ette näidata. Võimalik, et mõne muu teatriga on ka selline koostöö

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru miks kino kodulehelt infot ei loe? Vaatasin, et igal pool on ju see ometi kirjas. Kuni 12 saab ilma tõendi ja testita, 12-17 tervishoiuteenust osutava asutuse tõendiga, sh apteegi tõendiga.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

  1. Ma lugesin, aga kahjuks ei mõistnud millised need erinevad testid on, tahtsin teada võimalusi kus saab teha neid teste ja kas ka kiirtesti võimalus on olemas ja  kas ka antikehade testiga saab tõendi?

Tänan vastajaid!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Ma lugesin, aga kahjuks ei mõistnud millised need erinevad testid on, tahtsin teada võimalusi kus saab teha neid teste ja kas ka kiirtesti võimalus on olemas ja kas ka antikehade testiga saab tõendi? Tänan vastajaid!

See, et 8 kuud tagasi põdes, ei puutu enam üldse asjasse, läbipõdemisega saab tõendi, mis kehtib 6 kuud. Antikehade määramisega ei saa üldse mingit tõendit, kuigi neid ilmselt pole ka enam järel. Apteegis saad kiirtesti teha ja tõendi selle kohta, maksab umbes 20 eurot ja kaks päeva saad sellega siis ringi käia. Selle teed ise, aga maksad selle eest, et tervishoiuteenuse osutaja seda pealt vahib. Omapäi tehtud kiirtest ei tule arvesse. PCR testi võid ka teha, see kehtib 72 tundi, aga tulemuse saamisega läheb kauem ja hind on odavamatel 50 euro ringis.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Millised testid on vaja teha, et saada lapsega minna kinno? Laps on 12 ja vaktsineerimata, aga on haiguse läbipõdenud, sellest on möödas juba 8 kuud ja sellega ei saa tõendit.

Loen, et saab erinevad tõendid luua aga ei saa aru kus neid teste saab teha? Kas ainult synlabis? Kas kiirteste ei tehta kohapeal?

Tõendeid teeb Confido. Kui teatripileti ostad, peaks sooduskoodi saama. Osa apteeke annab ka aga testi teete ise juhendamise järgi kohapeal.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõendeid teeb Confido. Kui teatripileti ostad, peaks sooduskoodi saama. Osa apteeke annab ka aga testi teete ise juhendamise järgi kohapeal.

Milleks ajada jama, kui ei ole asjadega kursis.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksta 20 eurot kinos käimise eest lisaks, selle asemel, et see õnnetu vaktsiin kord ära teha ja tasuta käia  kus tahad?

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksta 20 eurot kinos käimise eest lisaks, selle asemel, et see õnnetu vaktsiin kord ära teha ja tasuta käia kus tahad?

Tuttava laps sai sellise allergia, keha laiguline. Kõik sügeleb.  Ei saa riideid ka seljas hoida, nii et see vaktsiin on tõesti õnnetu. Neil on vedanud, kes on platseebot saanud ( osa vaktsiine on tühjad, kuna tegemist on uurimisaluse vedelikuga)

+3
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tuttava laps sai sellise allergia, keha laiguline. Kõik sügeleb.  Ei saa riideid ka seljas hoida, nii et see vaktsiin on tõesti õnnetu.

See läheb üle.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neil on vedanud, kes on platseebot saanud ( osa vaktsiine on tühjad, kuna tegemist on uurimisaluse vedelikuga)

Kas endal rumal tunne ei hakka neid turujutte tuututades?

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttava laps sai sellise allergia, keha laiguline. Kõik sügeleb.  Ei saa riideid ka seljas hoida, nii et see vaktsiin on tõesti õnnetu. Neil on vedanud, kes on platseebot saanud ( osa vaktsiine on tühjad, kuna tegemist on uurimisaluse vedelikuga)

Appi! Sellisel rumalal vanemal on laps???

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi! Sellisel rumalal vanemal on laps???

No ilmselt sai ta apteegist need platseebobeebipillid (osad tabletid on tühjad, sest neid alles uuritakse)????

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksta 20 eurot kinos käimise eest lisaks, selle asemel, et see õnnetu vaktsiin kord ära teha ja tasuta käia kus tahad?

Tuttava laps sai sellise allergia, keha laiguline. Kõik sügeleb. Ei saa riideid ka seljas hoida, nii et see vaktsiin on tõesti õnnetu. Neil on vedanud, kes on platseebot saanud ( osa vaktsiine on tühjad, kuna tegemist on uurimisaluse vedelikuga)

Ahsoo, tavaliselt kukuvad kohe surnult maha, vedas veel. Aga minu vaktsineeritud 13-aastane pääses koroonasse haigestumisest, kuigi oli koroonahaigega lähikontakne.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksta 20 eurot kinos käimise eest lisaks, selle asemel, et see õnnetu vaktsiin kord ära teha ja tasuta käia kus tahad?

Tuttava laps sai sellise allergia, keha laiguline. Kõik sügeleb. Ei saa riideid ka seljas hoida, nii et see vaktsiin on tõesti õnnetu. Neil on vedanud, kes on platseebot saanud ( osa vaktsiine on tühjad, kuna tegemist on uurimisaluse vedelikuga)

Ma mõtlesin, et olen juba kõige lollimad jutud vaktsiini kohta ära kuulnud, aga sa suutsid ikka üllatada!

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan vastajaid!

Jah, olen nõus maksma 20 eurot, et lapsega minna kinno ja kohvikusse kuhu ta pole ammu saanud. 

Inimesele kes ütles, et tema 13 – aastane pääses koroonast kuigi oli lähikontakte ütleks seda, et minu laps on peale covidi põdemist korduvalt olnud lähikontaktne ja samuti “pääsenud”. Olen ise samuti läbi põdenud 8 kuud tagasi ja paar nädalat tagasi olin üks väheseid “pääsejaid” seltskonnast kus oli covid, sama ei saa öelda 2 vaktsineeritud inimese kohta.

Ei soovi vaielda või põhjendada miks ma ei vaktsineeri oma 12 aasta vanust last.  See on meie kõikide sügavalt isiklik otsus ja valik ????

 

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati võib tõendit kooliõelt küsida aga ta pole kohustatud seda andma. No lapsed ju nagunii testivad koolis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati võib tõendit kooliõelt küsida aga ta pole kohustatud seda andma. No lapsed ju nagunii testivad koolis.

Tahtsin sama soovitada. Meil nt Ahhaas käimiseks kooliõde andis tõendid. Neil on see õigus ja võimalus, iseasi, kas ka tahtmine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksta 20 eurot kinos käimise eest lisaks, selle asemel, et see õnnetu vaktsiin kord ära teha ja tasuta käia kus tahad?

Paari aasta pärast on sul sügavalt häbi selle sügavalt moraalitu kommentaari pärast. Aga siis sa muidugi salgad nii teiste kui iseendagi ees, et oled midagi sellist kunagi öelnud.

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Paari aasta pärast on sul sügavalt häbi selle sügavalt moraalitu kommentaari pärast. Aga siis sa muidugi salgad nii teiste kui iseendagi ees, et oled midagi sellist kunagi öelnud.

Kui jumal aju jagas, said sina platseebo?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige parem oleks tõesti, kui kooliarst tõendi väljastab, kuigi meie kogemus on, et osa söögikohti seda ei aktsepteeri. Kui Euroapteegid sulle lähedale jäävad, siis nende testimise hind oli veidi parem, 14,99 eurot äkki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meie kogemus on, et osa söögikohti seda ei aktsepteeri.

Siis tuleb kisa tõsta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan vastajaid!

Jah, olen nõus maksma 20 eurot, et lapsega minna kinno ja kohvikusse kuhu ta pole ammu saanud.

Inimesele kes ütles, et tema 13 – aastane pääses koroonast kuigi oli lähikontakte ütleks seda, et minu laps on peale covidi põdemist korduvalt olnud lähikontaktne ja samuti “pääsenud”. Olen ise samuti läbi põdenud 8 kuud tagasi ja paar nädalat tagasi olin üks väheseid “pääsejaid” seltskonnast kus oli covid, sama ei saa öelda 2 vaktsineeritud inimese kohta.

Ei soovi vaielda või põhjendada miks ma ei vaktsineeri oma 12 aasta vanust last. See on meie kõikide sügavalt isiklik otsus ja valik ????

Ka mina olen koroona läbipõdenud ja  ütlen – üks väga vastik haigus, mis väga pikalt rikkus elukvaliteeti.  Raskelt ei põdenud, paar päeva – aga pikalt oli väsimus.

Ja ongi valik, olen seda alat öelnud, igaühe otsus – aga kahjuks ei saa kinno ega kohvikusse, kuna see ongi valikuküsimus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui laps on koroona läbi põdenud, siis ei ole teda küll mõtet lisaks vaktsineerima hakata. Mu meelest ei tasu päris hulluks ka minna sellega, et “tee süst ära, häh”

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Ma lugesin, aga kahjuks ei mõistnud millised need erinevad testid on, tahtsin teada võimalusi kus saab teha neid teste ja kas ka kiirtesti võimalus on olemas ja kas ka antikehade testiga saab tõendi? Tänan vastajaid!

See, et 8 kuud tagasi põdes, ei puutu enam üldse asjasse, läbipõdemisega saab tõendi, mis kehtib 6 kuud. Antikehade määramisega ei saa üldse mingit tõendit, kuigi neid ilmselt pole ka enam järel. Apteegis saad kiirtesti teha ja tõendi selle kohta, maksab umbes 20 eurot ja kaks päeva saad sellega siis ringi käia. Selle teed ise, aga maksad selle eest, et tervishoiuteenuse osutaja seda pealt vahib. Omapäi tehtud kiirtest ei tule arvesse. PCR testi võid ka teha, see kehtib 72 tundi, aga tulemuse saamisega läheb kauem ja hind on odavamatel 50 euro ringis.

päris nii see ei ole. noortel inimestel 8kuud peale läbipõdemist on veel väga hea rakuline immuunsus ja see on kahju et meil kõik noored ja vanad ühe puuga mõõdetakse. ehk kõigil 6k peale läbi põdemist tuleb kõik õigused ära võtta. Eks igasuguse erisuse juurutamine teeb asja keerulisemaks ja tekitab rohkem segadust kui abi. Aga kindlasti on 8k tagasi läbipõdenud noorel parem kaitse viiruse vastu kui täisvaktsineeritul.

ja eraldi teema on need vale-positiivsed, tean sest olen ise valepositiivne olnud (ainukesena peres positiivne, ühtegi sümptomit, peale seda antikehad nullis). Keegi neid läbipõdenute statistikast välja ei arva, nad “taasnatakuvad”, saavad ainult ühe vaktsiinidoosi ja mõjutavad kogu läbipõdenute statistikat.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja eraldi teema on need vale-positiivsed, tean sest olen ise valepositiivne olnud (ainukesena peres positiivne, ühtegi sümptomit, peale seda antikehad nullis). Keegi neid läbipõdenute statistikast välja ei arva, nad “taasnatakuvad”, saavad ainult ühe vaktsiinidoosi ja mõjutavad kogu läbipõdenute statistikat.

Nii ongi, ning kui peaks surema, läheb statistikasse kirja kui vaktsineeritud – vesi vaktsiinivastaste veskile!

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksta 20 eurot kinos käimise eest lisaks, selle asemel, et see õnnetu vaktsiin kord ära teha ja tasuta käia kus tahad?

Pigem maksaksin (need apteegitestid kehtivad ju 48 tundi) ja laseksin korraga rahuldada tal erinevate käimiste isu kui paneksin noore inimese tervise potentsiaalselt ohtu süstiga, mida tal vaja pole… “peaasi, et tasuta saaks” – uskumatu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksta 20 eurot kinos käimise eest lisaks, selle asemel, et see õnnetu vaktsiin kord ära teha ja tasuta käia kus tahad?

Pigem maksaksin (need apteegitestid kehtivad ju 48 tundi) ja laseksin korraga rahuldada tal erinevate käimiste isu kui paneksin noore inimese tervise potentsiaalselt ohtu süstiga, mida tal vaja pole… “peaasi, et tasuta saaks” – uskumatu.

Milline see  potsentsiaalne oht on? Lapsid on üle 25 000  vaktsineeritud ja ei mingeid probleeme või usud ka neid surnult maha kukkumistest või müstilistest (olematutest) onkoloogia osakondi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu ja tervis covid tõend lapsele kes pole vaktsineeritud