Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covidi kontroll piiridel

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Covidi kontroll piiridel

Postitas:
Mirrukene

Oli perega ammu plaan minna esmaspäeval väikesele tripile autoga. Euroopasse siis. Jäin kahjuks koroonasse 10 päeva tagasi. Testile sain alles eile. Ei saanud kuidagi perearsti kätte jne. Nüüd olen terve ammu kuid positiivne test on alates tänasest digiloos. Ma ei saa ju tõendada, et olen läbipõdenud ja haigestusin ammu. Nii loll olukord. Ilmselt Poola piiri ääres ja Tsehhis ilmselt kontrollitakse ikkagi covid tõendi olemasolu eks? Pole mõtet minnagi vist. Saadetakse kohe tagasi? Või ehk siis peaksin hoopis karantiini jääma võõras riigis ?

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
donna-anna

Ma ei saa aru, miks sa üldse läksid seda testi tegema? Põdenud lihtsalt ära ja läinud siis tervena reisile.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Mirrukene

Ma ei saa aru, miks sa üldse läksid seda testi tegema? Põdenud lihtsalt ära ja läinud siis tervena reisile.

No positiivset testi oleks ju ikka näidanud. Kuidas ma oleks tõestanud, et ma põdesin läbi selle ja olen ammu terve? Kuna ma vaktsineerimata siis arvasin et covid tõend ainus lahendus. Seepärast läksin ka testile.

0
-10
Please wait...

Postitas:
baptier

Alates sümptomitest 10 päeva peab kodus olema muidu

+4
0
Please wait...

Postitas:
Mirrukene

Jah..tean . Aga välisriigis ju küsitakse tõendit..ma ei tõesta ju niisama et 10 päeva on sümptomitest möödas..

+1
-2
Please wait...

Postitas:
kurimoor

Jah..tean . Aga välisriigis ju küsitakse tõendit..ma ei tõesta ju niisama et 10 päeva on sümptomitest möödas..

tagantjärgi ei tõesta midagi. peate reisi edasi lükkama. lisaks, riikidel on erinevad nõuded.

https://reisitargalt.vm.ee/

+3
0
Please wait...

Postitas:
kriizu

Tulin just autoga Poolast. Koroonapass seal küll kedagi ei huvita. Mitte ühelgi piiril. Isegi mitte hotellis ööbides mitte.

+4
0
Please wait...

Postitas:
kriizu

Lisaks mu eelmisele postitusele, siis ma pigem oleksin mures kütuse pärast, sest oli ka tanklaid, kus nt diislit enam müügil ei olnud. Ja oli ka mahuline piirang ühele tankimiskorrale; seda küll lõuna pool.

+1
0
Please wait...

Postitas:
donna-anna

Kuna ma vaktsineerimata …

Aa, ok. Ma ei teadnud, et sa nii rumal oled.

+6
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Praegu autoreisile Euroopasse? No milleks ometi

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saanud kuidagi perearsti kätte jne

Jne jnr
Enda süü, et varem testile ei läinud, oleks ilmselgelt saanud ära korraldada. Endal veel reis kohe plaanis
Selles oled küll ainult ise süüdi, et nüüd jamas.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saagi tõendada. Natuke tundub hämamisena, et kuidas enne karantiiniperioodi lõppu ikkagi reisile saaks.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte ühelgi piiril. Isegi mitte hotellis ööbides mitte.

Käisime läbi 9 riiki ja elasime väga paljudes hotellides, neis ei küsitud kuskil tõendeid, kuigi muidu olid reeglid ranged. Piiridel küsiti korduvalt,  kohvikutes jm siseruumides, vahel ka väliüritustel. Poolas tõesti ei kontrollitud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka veel usute tõenditesse? Kari lollakaid.

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka veel usute tõenditesse? Kari lollakaid.

Passidesse uskumine ei puutu ju üldse asjasse, miks sa selle teemaks tõid?  Kui tahad välisriikides ringi liikuda, allud nende riikide korrale ja kontrollidele.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli perega ammu plaan minna esmaspäeval väikesele tripile autoga. Euroopasse siis. Jäin kahjuks koroonasse 10 päeva tagasi. Testile sain alles eile. Ei saanud kuidagi perearsti kätte jne. Nüüd olen terve ammu kuid positiivne test on alates tänasest digiloos. Ma ei saa ju tõendada, et olen läbipõdenud ja haigestusin ammu. Nii loll olukord. Ilmselt Poola piiri ääres ja Tsehhis ilmselt kontrollitakse ikkagi covid tõendi olemasolu eks? Pole mõtet minnagi vist. Saadetakse kohe tagasi? Või ehk siis peaksin hoopis karantiini jääma võõras riigis ?

Kas sa tead, kui palju nendes piirkondades on põgenikke?  Pead ka arvestama, et kui Valgevene alustab pealtungi, siis suletakse ala, mis ühendab Baltimaid Euroopaga.  Kui valgevene alustab pealtungi, siis ta sulgeb Leedu ja Poola vahelise ala esimese asjana. Ja 70 km riba suudavad nad hoida sellisena, et sealt ei lähe läbi miskit. Sul on otsene oht sattuda pommide alla. Lisaks kasutavad seda teed ka põgenikud.  Sa võid sattuda olukorda, kus sa ei saa koju tagasi, sest pommitatakse.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin just tlna lennujaama kaudu reisil. Peale EV passi ei küsinud mult keegi midagi. Tlna lennujaamas ei palutud isegi maski kanda ei minnes ega tulles. Muidugi 90% inimesi ise naudivad kogu seda lollust.  Palju õnne. Eestist väljas ei nõua keegi enam mittemidagi.

+1
-3
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covidi kontroll piiridel