Esileht Ilu ja tervis Covidi testi vastus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Covidi testi vastus

Postitas:

Mul käisid eile abikaasa ja laps koos testimas. Mehel oli hommikul vastus juba käes, aga lapsel vastust veel pole. Kas kellelgi on veel sellist olukorda olnud, et samal ajal tehtud testid saavad erineval ajal vastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin üleeile, kuid vastust veel pole. lugesin, et vastus tuleb 24-48 tunni jooksul. mul veel üks tund oodata, siis 48 tundi täis.

varasemalt on tulemus järgmise päeva hommikuks olemas olnud. ei tea, kas hetkel teste nii palju, et ei jõua kõiki kohe analüüsida. endal tekib juba kahtlus, et mingi jama. pidin oma proovi seekord kaks korda andma. kui olin proovi ära andnud ja hakkasin autoga juba ära sõitma, siis helistati, et neil mingi segadus ja kas ma saaksin tagasi tulla… ikka sain. võeti uus proov ninast. vabandati, et selline eksitus tekkis. arusaadav, kõigil võib juhtuda. loodan, et see teise proovi tulemus ikka selgub.

äkki lapsel tehti test selle suuvedelikuga ja selle tulemuse saamine võtab kauem aega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps andis kurguloputusvedelikust analüüsi eile kell 16.40 (Tallinnas lauluväljaku juures), negatiivne vastus tekkis Digilukku täna hommikul kella 8 ajal (7.30 veel ei olnud, 8.05 oli).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama seis. Koos andsime abikaasaga proovid, tema tulemus laekus järgmisel päeval kell 13.00 ja minu oma ülejärgmisel hommikul kell 9:00

Rakvere linn siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käinud Tallinna lauluväljakul testimas ja mul ja elukaaslasel on sisestatud testitulemused testiandmise päevale järgneval öösel kell 3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Covidi testi vastus