Esileht Hobinurk Cran Canaria

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Cran Canaria

Postitas:

Mitu aastat juba olen tahtnud Cran Canariale minna, aga keegi pole neid reise otse Tallinnast ja mõistliku hinnaga korraldanud. Kogu aeg ainult Tenerife ja Tenerife, aga Tenerifel ma olen käinud ja nüüd tahaks muud saart. Ja siis see aasta hakkas Aurinko lõpuks ka Cran Canariale reise korraldama ja loomulikult on need kas läbimüüdud või alles vaid liiga kallid paketid. Ja alles on loomulikult Tenerife ka reisid. :S Krt masendus tuleb siin külmas ja pimeduses. 🙁

PS. Tundub, et mul hakkavad varsti päevad, sest igasugused mõttetud asjad käivad närvidele. Sry.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.12 17:11; 13.12 16:46; 17.12 16:30; 03.01 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma jagan ikka oma rantapallo.fi saiti http://www.rantapallo.fi/akkilahdot
minu meelest on päris head pakkumised, isegi reageerimisaeg on normaalne.

ma ei tea, kas siia foorumisse ei saagi pikka linki panna või lihtsalt mina ei oska. ühesõnaga, link tuleb kopida.

kuramus, ikka rüüstab ära, kuigi kopin õige asja. kahjuks pead ise oma kriteeriumid sisse panema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie läheme Helsinki kaudu, Estraveli vahendatud Soome Aurinko korraldatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 10:19; 14.12 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie läheme Helsinki kaudu, Estraveli vahendatud Soome Aurinko korraldatud.[/tsitaat]

Tallinn-Helsingi-Tallinn osa lennukiga või laev+hotell?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.12 17:11; 13.12 16:46; 17.12 16:30; 03.01 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tallinn-Helsingi-Tallinn osa lennukiga või laev+hotell?[/tsitaat]

See on veel otsustamata. Läheme veebruari lõpus. Algul mõtlesime, et lennukiga, kiirem ja mugavam, aga nüüd kaldume laeva poole, kuna odavam 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 10:19; 14.12 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gran Canaria on see koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Gran Canaria on see koht.[/tsitaat]

Vabandust ja aitäh, sul on õigus, meeltesegaduses olen seda korduvalt siin teemas valesti kirjutanud.

Aitäh teistelegi nõuannete eest!

Mul on päevad läbi saanud ja suudan nüüd selge peaga isegi teiste sihtkohtade peale mõelda. 🙂 Huvitavad on veel Fuerteventura (üks teine Kanaari saartest), Küpros ja Florida. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.12 17:11; 13.12 16:46; 17.12 16:30; 03.01 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<em class=”d4pbbc-italic”><span class=”d4pbbc-font-size” style=”font-size: 10px”>Kägu kirjutas:</span>

Gran Canaria on see koht.

Vabandust ja aitäh, sul on õigus, meeltesegaduses olen seda korduvalt siin teemas valesti kirjutanud.

Aitäh teistelegi nõuannete eest!

Mul on päevad läbi saanud ja suudan nüüd selge peaga isegi teiste sihtkohtade peale mõelda. :) Huvitavad on veel Fuerteventura (üks teine Kanaari saartest), Küpros ja Florida. :)

Äkki sa ei ole lihtsalt sigiv. Mine arsti juurde kontrolli ja saad murele lahenduse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa ei ole lihtsalt sigiv. Mine arsti juurde kontrolli ja saad murele lahenduse.

Misasja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.12 17:11; 13.12 16:46; 17.12 16:30; 03.01 16:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Cran Canaria

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.