Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: creme brülee

Postitas:

Tere

Kellel kogemusi, kas tegemist on ikka läbinisti küpsetatud magustoiduga, mida võib raseduse ajal süüa? Ega see toorest muna ei sislda? Olete rasedusega söönud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 09:49; 02.08 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole isu, et seda süüa. Saan süüa soolaseid asju, magusast eelistan puuvilju. Kooki ja kreemitorte endale põske ei topi, sa ikka saad aru, et lapseootuse aeg pole aeg, kus valimatult süüa ja mis sa pärast teed kui sünnitanud oled, kuidas mõtled kilodest vabaneda? Lähed maratoni jooksma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu on täitsa uhhhuuu ma ütleks 🙂
Ära üldse söö, siis ei tule ka kilosid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah on küll.Seda magustoitu tehakse vesivannil ahjus 90-130 kraadi juures.Mina teen kõrgema temperatuuriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise teed, saad päris kindel olla. Väljas süües ei tea kunagi, AGA samas ükski toidukoht ei serveeri salmonelloosi (kana, muna) ohuga toite (pool)toorena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole isu, et seda süüa. Saan süüa soolaseid asju, magusast eelistan puuvilju. Kooki ja kreemitorte endale põske ei topi, sa ikka saad aru, et lapseootuse aeg pole aeg, kus valimatult süüa ja mis sa pärast teed kui sünnitanud oled, kuidas mõtled kilodest vabaneda? Lähed maratoni jooksma?

Kust otsast puuviljademsuhkur parem on? Lisab samamoodi kilosid 🙂 Ma sõin terve raseduse creme bruled, lapsega igaljuhul kõik ok. Lisakilosid ka 2 kg alles (3 ndlt tita kodus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgaaja olen. Jah, kuna 2 last mul juba on, siis tean, et rasedusega on võimalik lisakilosid saada. Samas tükk kreemitorti või mõni muu magustoit ei tohiks küll raseduse pärast söömata jääda, kui asja mõistusega võtta. Leian, et ka mitterasedna võib endale midagi lubada, ilma et peaks pärast maratoni jooksma. Mul vähemalt selliseid komplekse pole.

Kuna ma ise pole creme brüleed teinud, siis tahtsngi teiste arvamust. Oli plaanis sünnipäeva tähistada ja oleks endale kohvikus mõne magustoidu võtnud. Aitäh, kes vastasid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 09:49; 02.08 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh, siin mõni on päris hulluks läinud oma lisakilode kartusega. rasedus pole kindlasti ka aeg, mil dieeti pidada ja närvitseda iga kilo pärast. Süüa tuleb normaalselt nagu alati, nii et kõht oleks täis. Ja kui ma mitte rasedana luban endale aegajalt nämmat, siis miks peaksin raseduse ajal seda keelama? ja vaata, normaalsed emad käivad oma lastega päevas mitu korda jalutamas ja nii need kilod maha lähevadki. imetamine kulutab ka päris hea portsu energiat. Kuigi ametlikud soovitused on 8-12 kg juurde võtta, siis tegelikult kuni 20 kg tuleb reeglina suht hõlpsasti maha. Mina sõin raseduse ajal ikka päris palju magusat, kaalu tuli 18 kg ja praegu olen 4 kg kergem kui enne rasedust, kusjuures esimesed kuus kudu peale sünnitust sõin nagu hobune, koguaeg oli nälg 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.