Esileht Väikelaps Crocs Winter Puff saapad

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Crocs Winter Puff saapad

Postitas:

Jagage kogemusi, kelle lastel on või on olnud sellised https://www.open24.ee/ee/kataloog/crocs-kids-winter-puff-boot/?color=7593&size=&photo=

Kas ülemine osa läheb seest ka märjaks ? Kui nüüd see lumi sulama hakkab, püsivad jalad kuivad ja soojad?
Saab laps ise jalga ja ära ( varsti 4.a tubli ja hakkaja )?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 18:04; 29.02 07:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalga saab igal juhul ise. Meil lapsel korra olid sellised, kerged olid, kuigi soojad ei ole, aga praeguste ilmadega OK. Laps ise neid kanda ei tahtnud, ütles, et paha astuda, et ei saa ronida vmt. Tald ei paindunud üldse, selline ühes tükkis liist ongi, et ei astud kogu aeg nagu kange talla peal. Ilmselt see tegigi lapsele ebamugavaks. Rohkem pole Crocsi saapaid ostnud, nii et ei tea, kas meil sattusid just sellised kanged või ongi kõik sellised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel (4-aastane on sellised). Tema on nende teine või kolmas omanik. Lemmiksaapad lapsel. Oktoobrist siiamaani käib nendega lasteaias. Kui lompi ronida, siis laseb ülemine osa vett läbi, muidu mitte. Olen neid saapaid ka masinas pesnud ja kõik ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil väga halb kogemus. Lörtsi saabas kindlasti ei ole! Pigem kuiva ja külma. See buff osa ulatub nii alla välja pahkluu kohas isegi allapoole ja jalad on kohe märjad.
Mina väga pettusin. Kerged ja külmaga soojad on küll aga vihma ja lund ei kannata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel olid ka need kunagi lasteaias lörtsise ilmaga jalas ja tal konkreetselt saapapõhi ujus. Need ei pea absoluutselt niiskemat ilma. Päris märjast ilmast ei hakka rääkimagi. Lörtsise ilmaga sobivad ikka mingid kummikud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka pettusin, maha visatud raha. Nimetus on küll lörtsisaapad, aga grammigi vett ei pea see riide osa. Soovitaks ka voodriga kummikuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on endal need saapad, ostsin prooviks, et teada saada, mis tunne on. Jalanumber mul 35, nii et täpselt sellise lastemudeli ostsingi.

Tähelepanekud: Väga mugav on nendega käia, kerged, avarad, saab varbaid liigutada 🙂 Ilma sokita on palju soojemad ja mugavamad kui sokiga (kuskilt lugesin, et crocse peakski kandma ilma sokita, siis proovisin). Pikka maad kõndida nendega on väga okei.

Miinused: talveilmaga eriti siiski ei sobi, minu arvates sobivad pigem sellise 0 +5 kraadise vahemiku sees. Kui väljas on libe, siis on jube libedad. Lompidesse nendega astuda ei kannata, sest vett peab ainult see alumine botiku osa, mis ei ole riidest. Isegi kui lompi sisse ei astu, siis näiteks jaanipäeval läbi märja muru kõndides võib natuke vett sisse tulla.

Aga muidu liikumiseks supermugavad. Puu otsa ronida nendega siiski ei saa. Iga ilmaga kanda ei kõlba. Märja ilma jaoks pigem kummikud.

Oma lapsele ma ostsin alternatiiviks neile Crocsidele hoopis Demar Dino termokummikud

https://www.photopoint.ee/search?os=1&search_query=demar+Dino+termokummik
Need on samasuguste omadustega nagu Crocsi saapad, ehk siis kerged ja soojad, aga peavad ühtlasi ka vett. Miinuseks on see, et nende kummikutega ei saa kaua ntx siseruumis olla. No näiteks kui minna kinno, siis laps filmi ajal kisub kummikud jalast ära, sest liiga palav hakkab. Neid kummikuid on ta kandnud selliste ilmadega kui lompidel ei ole jääd peal, aga kerge lörtsi ja sulava lume sees küll. No ja siis ka muudel aastaaegadel, näiteks jaanipäeval 😀

P.S. mul endal on ühed Crocsi saapad veel, täiskasvanute mudel. Need on samuti väga mugavad ja peavad palju paremini vett kui need laste winter puffid. Nii et päris maha ma neid crocsi saapaid ei teeks, eks sõltub sellest, kuhu ronida ja mis ilmaga neid kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kogemusi jagamast.
Teise ringi Crocbandi saapad tal on ja need meeldivad. Kuna aga krõpsu vahelt tuleb lumi ikka sisse ja jalad seest niisked siis, mõtlesin proovida krõpsuta mudelit.Praegu hea hinnaga müügil. Aga kui tõesti ainult nn kuiva ilma jalats, vaatan parem termokummikuid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 18:04; 29.02 07:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates ka täiesti arusaamatu saabas see “lörtsi”saabas, mis vett ei pea ja külmema/kuivema ilmaga pole soojad ka. Ühesõnaga saapalaadne toode 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun eelkõnelejatega. Vett ei pea, libedad ja kange tallaga. Rohkem ei osta.
Soovitan neid hoopis, lambavill ei aja higistama ja peavad vett. Rasked ei ole.
https://www.um5.ee/pood/lopumuuk/demar-samanta-talvesaabas-roosa/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Crocs Winter Puff saapad