Esileht Väikelaps crocsid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: crocsid

Postitas:

Küsimus emadale kelle lapsed kannavad see talv Crocsi firma saapaid. Kommenteeriga palun, kas tõessti üle -10 kraadi on lapse jalad olnud nendes saabastes soojad.Ma tean et kui laps ei liigu , siis on iga saapaga jaald külmad.
Minu 1,10.a pojal on need saapd, aga ma ei ole julgenud neid praguse külamaga jalga panna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 3 a tüdrukul on jalad tõesti crocse kandes soojad, pigem külmetavad kui kannab teisi saapaid:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguse külmaga? Pole üldse külm ju. Tavaline talve temperatuur. Kui juba saabas olemas, siis miks sa ei proovi, kas antud saabas SINU LAPSE jaoks sobiv on. Ole kasvõi 20-30 min. õues ja veendu ise. Teiste emade kommentaarid ei veena sind, kas sinu lapsele on need ok või ei. Proovi järgi-saapad ju olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul terve talve ainult neid kandnud ning koguaeg jalg soe. Külmematel ilmadel oli villane sokk ka sees, muidu õhem meriinovillane sokk sukkpükste peal lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole Crocsi saabastega üldse rahul. Ostsime selleks talveks pärast pikka kaalumist ja lapsel on jalad kogu aeg külmad, panime villased sokid alla ja ikka on jalad nagu jäätükid, kusjuures laps veab kelku, ronib lumehunniku otsas, müttab ringi. Ka enne seda suurt külma olid tal jalad nende saabastega täitsa külmad. Eelmine talv ostsime mingid no-name saapad ja lapse jalad olid enamasti soojad, nüüd on täielik pettumus. Lisaks on need saapad veel üsna libedad ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kannab kogu pere crocsi-saapaid (ema, isa, üks laps 6-ne, teine 1a8k) ja jalad pole kordagi kellelgi külmad olnud. Aga olen märganud, et kui liiga palju sokke vms jalaotsa toppida ja jalg seetõttu higistama hakkab, siis tikub lõpuks ka külm ligi. Kui õiges koguses ja õiged sokid jalas on, on crocsidega ideaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kommentaaride eest.MIks ma oma lapsele neid saapaid hetkel jalga pole pannud on see,et tal olid nedega jalad jahedad kui esimene lumi ja ka külm tulid detsembris..Villast sokki ma sinna sisse panna ei saa, sest poisil on kõrge võlv ja jäme säär. Niigi oli tükk tegu, et üldse midagi leidsime talveks jalga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kah rahul! lapsele ka väga meeldivad. Ja libedad? Minu lapsel küll libe pole… Isegi lasteaia õpetaja kiitis hea saapa valiku eest, et laps saaab ise jalga jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi öelda crocsi talvesaabaste sisetalla mõõtu s. 27, 28 või 29. Või kas suurus üldiselt vastab numbrile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvesaabat ei vast numbrisse! Kindlasti tuleb võtta suurem nr. Nt vanema pojal jala nr 30 sisetald 20cm ja crocsid suurus 32-33 on täpselt parajad need siis Crocband Gust Boot puhul. Samas avastasin, et Dawson Boot on tunduvalt suurem varu! Oleneb ikka väga palju mudelist ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps crocsid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.