Esileht Ilu ja tervis CRP näit üle 200.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: CRP näit üle 200.

Postitas:

Millisest näidust alates pannakse haiglaravile.
Mul kopsupõletik. Esimesel korral näpuotsast proovi võttes näitas masin maksimumi. Ja see oli 200 ja rohkem. Nad ütlesid, et ei tea palju see on- vb ka 250, 300. Seejärel tehti ekg ja otsustati, et haiglaravi ei vaja veel. Täna võeti veenist verd ja tehti ka röntgen. Peale lõunat arst helistas ja teatas tulemused- näit oli 202. Kopsupilti vaadates ütles, et tõenäoliselt 80-90 prossa kopsudest teevad tööd. Aga loodab, et antibiotsiga muutub olukord. Ülehomme uuesti arstile CRP´d kontrollima. Ütles, et kui on langenud, siis jätkame kodust antibiotsiravi. Kui ei, siis…vaatame.
Tegelt ma suht pabistan. Nägin enda kopsupilti ka- tundus nagu paremalt poolt alt äärest oleks tükk ära lõigatud vms. Arst ütles, et seal ongi põletik. Samas mul kohutav vähihirm. Noor inimene alles. Oeh.. aga vereproovi andes vaadati valgete ja punaste liblede hulka vms ka. Arst ütles, et need on normis. Kui oleks tegu vähiga, siis oleks see verest näha olnud?
Palju küsimusi minu poolt, aga ma ise ei jaga seda asja üldse. Paanitsen võib-olla üle. Olin viimati nii pikalt haige lapsena.
Arst ütles ka, et kui paranen, siis kuu aega hiljem uuesti röntgenisse. Et see tavaline sellisel puhul, kuna tahavad kontrollida kas kops on paranenud. Aga mina hakkasin selle peale jälle liiga palju mõtlema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 00:03; 03.04 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paanitsed tõesti üle. Tee, nagu arst ütleb ja ära vaeva oma pead asjadega, mida sa ei jaga ja mille muutmine sinu võimuses pole. Arst tundub sul hooliv ja kompetentne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge 🙂 Ei paanitse enam üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 00:03; 03.04 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole olemas sellist CRP näitu, mis oleks piiriks, et nüüd peab ravima haiglas. Kõik sõltub ikkagi patsiendi enesetundest ja muudest sümptomitest ka.
Kirjelduse järgi tundub sul väga normaalne ja adekvaatne perearst olema:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis CRP näit üle 200.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.