Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: CV küsimus

Postitas:
Kägu

Olen alles uuel töökohal alustanud (alla kuu töötanud), aga leidsin huvitava tööpakkumise, kuhu sooviksin kandideerida.

Kas praegust töökohta tasuks üldse CV-sse panna või jätta pigem viimaseks töökohaks eelmine koht, kus töötasin aastaid? Küsimusi tekitavad tööandjale vist mõlemad variandid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetke töökohta CV-sse ei paneks, aga eelmise (pikaajalise) töösuhte lõpu paneks ausaks.

Kui uue töötaja leidmisega on väga kiire, siis rohkem kui 5 aastat kestnud (ja jätkuv töösuhe) on minu kui tööandja jaoks selles mõttes ebamugav, et siis kehtib ju töötajale praeguses töökohas kahekuuline etteteatamistähtaeg ja see võib pakilistel juhtudel olla väga suureks miinuseks mitme võrdse kandidaadi puhul. Kui sul hetkel jookseb alles

katseaeg, siis sina saad ju lahkuda juba kahe nädalaga.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetke töökohta CV-sse ei paneks, aga eelmise (pikaajalise) töösuhte lõpu paneks ausaks.

Kui uue töötaja leidmisega on väga kiire, siis rohkem kui 5 aastat kestnud (ja jätkuv töösuhe) on minu kui tööandja jaoks selles mõttes ebamugav, et siis kehtib ju töötajale praeguses töökohas kahekuuline etteteatamistähtaeg ja see võib pakilistel juhtudel olla väga suureks miinuseks mitme võrdse kandidaadi puhul. Kui sul hetkel jookseb alles

katseaeg, siis sina saad ju lahkuda juba kahe nädalaga.

Üldiselt see millal saab tööle asuda räägitakse nagunii läbi. Sest etteteatamistähtaeg ei ole ainuke võimalus, vaid tööandjaga kokkuleppel on võimalik ka enne lahkuda. Samuti on suvi puhkuste aeg ehk tihti võetakse ka puhkus vajadusel nii välja, et saab varem uues kohas alustada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et siis kehtib ju töötajale praeguses töökohas kahekuuline etteteatamistähtaeg

Millise seaduse alusel on kahekuuline etteteatamistähtaeg?!

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetke töökohta CV-sse ei paneks, aga eelmise (pikaajalise) töösuhte lõpu paneks ausaks. Kui uue töötaja leidmisega on väga kiire, siis rohkem kui 5 aastat kestnud (ja jätkuv töösuhe) on minu kui tööandja jaoks selles mõttes ebamugav, et siis kehtib ju töötajale praeguses töökohas kahekuuline etteteatamistähtaeg ja see võib pakilistel juhtudel olla väga suureks miinuseks mitme võrdse kandidaadi puhul. Kui sul hetkel jookseb alles

Kust see 2 kuud tuli? 30 kalendripäeva on etteteatamistähtaeg töölt lahkumisel.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetke töökohta CV-sse ei paneks, aga eelmise (pikaajalise) töösuhte lõpu paneks ausaks. Kui uue töötaja leidmisega on väga kiire, siis rohkem kui 5 aastat kestnud (ja jätkuv töösuhe) on minu kui tööandja jaoks selles mõttes ebamugav, et siis kehtib ju töötajale praeguses töökohas kahekuuline etteteatamistähtaeg ja see võib pakilistel juhtudel olla väga suureks miinuseks mitme võrdse kandidaadi puhul. Kui sul hetkel jookseb alles

Kust see 2 kuud tuli? 30 kalendripäeva on etteteatamistähtaeg töölt lahkumisel.

Ja selline peab ennast tööandjaks, kes isegi seadusi ei tunne? Kindlasti kohandab ka tasuta nn proovipäevi?
Ilmselt mingi `a la Kati Juures kiirtoiduputka, kus vaene neiu ÜKSINDA öösel peab maantee ääres burkse vehkima teha ja tasu on miinimum.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetke töökohta CV-sse ei paneks, aga eelmise (pikaajalise) töösuhte lõpu paneks ausaks.

Kui uue töötaja leidmisega on väga kiire, siis rohkem kui 5 aastat kestnud (ja jätkuv töösuhe) on minu kui tööandja jaoks selles mõttes ebamugav, et siis kehtib ju töötajale praeguses töökohas kahekuuline etteteatamistähtaeg ja see võib pakilistel juhtudel olla väga suureks miinuseks mitme võrdse kandidaadi puhul. Kui sul hetkel jookseb alles

katseaeg, siis sina saad ju lahkuda juba kahe nädalaga.

etteteatamisaeg saab olla maksimaalselt 30 päeva ja isegi kui mingi tööandja on töölepingusse pannud pikema etteteatamistähtaja, siis see on tühine kokkulepe ja kehtib 30 päeva.

mina paneks praeguse töökoha ka cv-sse kirja

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

§ 97. Tööandja ülesütlemise etteteatamise tähtajad

(1) Tööandja võib töölepingu erakorraliselt üles öelda käesoleva paragrahvi lõikes 2 sätestatud etteteatamistähtaegu järgides.

 

(2) Erakorralisest ülesütlemisest peab tööandja töötajale ette teatama, kui töötaja töösuhe tööandja juures on kestnud:

1) alla ühe tööaasta – vähemalt 15 kalendripäeva;

2) üks kuni viis tööaastat – vähemalt 30 kalendripäeva;

3) viis kuni kümme tööaastat – vähemalt 60 kalendripäeva;

4) kümme ja enam tööaastat – vähemalt 90 kalendripäeva.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

§ 97. Tööandja ülesütlemise etteteatamise tähtajad

(1) Tööandja võib töölepingu erakorraliselt üles öelda käesoleva paragrahvi lõikes 2 sätestatud etteteatamistähtaegu järgides.

(2) Erakorralisest ülesütlemisest peab tööandja töötajale ette teatama, kui töötaja töösuhe tööandja juures on kestnud:

1) alla ühe tööaasta – vähemalt 15 kalendripäeva;

2) üks kuni viis tööaastat – vähemalt 30 kalendripäeva;

3) viis kuni kümme tööaastat – vähemalt 60 kalendripäeva;

4) kümme ja enam tööaastat – vähemalt 90 kalendripäeva.

Kuidas see info asjasse puutub?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen alles uuel töökohal alustanud (alla kuu töötanud), aga leidsin huvitava tööpakkumise, kuhu sooviksin kandideerida.

Kas praegust töökohta tasuks üldse CV-sse panna või jätta pigem viimaseks töökohaks eelmine koht, kus töötasin aastaid? Küsimusi tekitavad tööandjale vist mõlemad variandid.

CV peaks tulevasele tööandjale andma informaltsiooni Sinu oskuste kohta; alla 1 kuu vast ei omandagi midagi.

Tänapäeval ei ole augud CV-s  probleem keskmise inimese puhul (ei paista paduparm või muu probleemiga, taustakontrolliks, et teada saada, kas oli nt kinnipeetav, peab tööandja allkirja võtma).
On inimesed, kes tegelevad lähedase hooldamisega, on inimesed, kes pühendavad end lastele-kodule-aiale kui leibkonnal on piisav sissetulek, on inimesed, kes õpivad; on inimesed, kes arendavad end, kasvõi reisivad, olleks selleks eelnevalt omandanud rahalise puhvri jne, võimalusi on palju.
Kui varasemad töösuhted on siiski aastates kestnud, ongi kõik ok.

Nõuka-ajal pandi tööpõlgurid kinnimajja, nüüd võib inimene oma elu üle siiski ise otsustada, vastavalt oma võimalustele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

§ 97. Tööandja ülesütlemise etteteatamise tähtajad (1) Tööandja võib töölepingu erakorraliselt üles öelda käesoleva paragrahvi lõikes 2 sätestatud etteteatamistähtaegu järgides.   (2) Erakorralisest ülesütlemisest peab tööandja töötajale ette teatama, kui töötaja töösuhe tööandja juures on kestnud: 1) alla ühe tööaasta – vähemalt 15 kalendripäeva; 2) üks kuni viis tööaastat – vähemalt 30 kalendripäeva; 3) viis kuni kümme tööaastat – vähemalt 60 kalendripäeva; 4) kümme ja enam tööaastat – vähemalt 90 kalendripäeva.

Palun, ära sina küll tööandjana tegutse, piinlik, kui rumal inimene.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

§ 97. Tööandja ülesütlemise etteteatamise tähtajad

TööANDJA kohta ju see

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )