Esileht Tööelu, raha ja seadused. CV-s kooli nimi (muutunud)?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: CV-s kooli nimi (muutunud)?

Postitas:

Selline küsimus, et kas tuleks märkida ikkagi vana nimega või uue nimega kunagi lõpetatud ülikool? Näiteks Eesti Maaülikool siis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 09:36; 17.04 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paneksin vana, võibolla sulgudesse (praegune …)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, ikka vana nimi, sinu diplomil/lõputunnistusel on ju tolleaegne nimi. ja sulgudesse uus, et oleks võimalik seostada praeguse õppeasutusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nt Tallinna Polütehniline Instituut (praegune Tallinna Tehnikaülikool)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, nii mul ongi – vana nimi, lisan siis sulgudes 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 09:36; 17.04 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen ainult vana nime. Ma ei kujuta ette, et kandideerin oma erialase diplomiga erialasele tööle ja tööandja ei tea, et TIP ja TTÜ on sama kool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen ainult vana nime. Ma ei kujuta ette, et kandideerin oma erialase diplomiga erialasele tööle ja tööandja ei tea, et TIP ja TTÜ on sama kool.

Sa ei kujuta ette, kui palju on tänapäeval noori inimesi, ka personalijuhtide ja firmajuhtide hulgas, kel pole udust aimugi sellest, mis oli TPI, TPedI, ERKI, EPA ja millist nime too õppeasutus nüüd kannab.

Ega isegi cvportaalid ja professionaalsed värbajad paremad pole, mu abikaasa avastas mõni aasta tagasi, et tema TPI inseneriharidusest ( ametlikult võrdsustatud magistrikraadiga) on ühes meie suures cv- portaalis saanud keskeriharidus ja Süsteem oli TPI tänapäevaseks vasteks toppinud hoopis tehnikakõrgkooli.Õnneks see viga sai parandatud.

Ise olen ühes riigiasutuses kohanud (juristiharidusega) personalijuhti, kes ei teadnud, mida tähendab cv-s sõna “aspirantuur”. Tahtis teada, kas mul kõrgharidus ikka üldse olemas on ja avaldas arvamust, et tema baka-haridus on kõrgem tase, kui minu 5a ülikooli haridus+aspirantuur otsa, sest…bakalaureus on ikka hulga keerulisem sõna 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. CV-s kooli nimi (muutunud)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.