Esileht Beebi ja mitmikud Cybex Priam vankrikomplekt

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Cybex Priam vankrikomplekt

Postitas:

Tere kõigile Cybexi kasutajatele 🙂

Palun tagasisidet Cybex Priam vankrile ja Cybex Cloud Z i-Size turvahällile. Mis on puudused, miks eelistate/soovitate just seda?

Täpsemalt siis see komplekt:

https://www.nordbaby.com/ee/et/lapsevankrid/vankrikomplektid/cybex-priam-vankrikomplekt-deep-black-rose-gold-raamigacloud-z-plus-deep-black_115527

 

Suured, suured tänud ette kes viitsib süveneda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on cybex priam raam+vankrikorv. Käisime poodides kohapeal erinevaid vankreid katsumas ja meeldis cybex selle kerguse ja disaini poolest. Minu isiklik arvamus on, et sobib pigem korralikel kergliiklusteedel/kõnniteedel kasutamiseks ja ei sobi ilmselt väga hästi nt metsaradadel liikumiseks (lisaks, kui on väga krobeline musta kattega tee, siis vibreerib palju ja ei ole hea jalutada – ei kujuta ette, kuidas nt kruusateel üldse hakkama saaks). Kuna meie liigume pigem asulas sees, kus jalakäijatele mõeldud teed on pigem hea kattega, siis vanker meeldib. Sõidab ka pehmema pinnase (nt muru) peal okeilt. Alguses plaanisin osta emmaljunga nö tank-vankri, kuid minu jaoks olid need kõik liiga suured, rasked ja palju halvemini kokkupandavad. Cybexi raami saab praktiliselt ühe liigutusega kokku pakkida ja võtab ka tunduvalt vähem ruumi autos/toas, kuna raam ise on kitsam. On ka cybex cloud z i-size turvahäll. Meeldib, et läheb täislamavasse asendisse, kuid vahel tundub, et beebi jääb hälli kuidagi “kössakile”. Kui olen teiste pilte vaadanud, kus beebidega kasutatakse nt maxi-cosi häll, siis nad tunduvad paremas asendis olevat. Aga ma olen esmakordne ema, seega võibolla mõtlen asju liiga üle ka mõnikord ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Cybex Priam vankrikomplekt