Esileht Väikelaps Cybex priam või Bugaboo buffalo kasutamine 1,5-2a lapsega

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Cybex priam või Bugaboo buffalo kasutamine 1,5-2a lapsega

Postitas:

Olen vankri/käru otsingutel ja cybex priam ja bugaboo buffalo tunduvad sümpaatsetena. Kuid kõhklusi tekitab, et kui hästi sinna istumisosasse mahub talvisel ajal eelduslikult soojakotis u 1,5-2a laps või kuidas yldse nimetatud kärude kasutuskogemus on talvel, nt praegu lume-lörtsiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on head teed, siis on ok isegi maapiirkonnas. Ma just sel nädalal laenasin tuttavalt Bugabood, et Tallinnas üks retk teha (ei tahtnud suure kobaka EJ-ga ühistransporti trügima minna). Aga pettumus oli suur – ühistranspordis oli väga hea sõita (ei jäänud kellelegi ette ega sõitnud üle varvaste), kuid tänavatel raputas üsna kõvasti, pöörlevad rattad kiskusid lumepudrus viltu (üritasin küll lukustada) ja mitu korda oli sissekäidud rada nii kitsas, et tagumised rattad tuli läbi lume lükata, esimesed aga laperdasid siia-sinna ja käru kiskus pidevalt teelt ära. Võibolla sattusin just kõige halvemal ajal linna – muul ajal oleks superluks käru. Ilmselt oli asi siiski halvas teehoolduses (muuseas käisin läbi ka Nõmmelt – seal peavad kõnniteede eest ju ma(j)aomanikud hoolitsema), tagasi koju jõudes läks ludinal (sellega sai isegi lõpuks joosta – püsis hästi teel hoolimata pungil täis pakikorvist ja kahest külgkotist).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil buffalo, läheb 3. talv ja mahub suurepäraselt istuma ja magama. Kasutusel originaal jalakott, st talvine on sulesisuga. Tln kesklinnas pole liikumisega probleeme olnud, vanalinna munakivid elab ka üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka Buffalo juba teist talve (laps on 1a9k). Eelmine talv sai ka suurema lumega mööda terviseradu (kus teehooldus puudub) kärutatud ning polnud mingi probleem. Asi ongi selles, et esirattad tuleb lukku vajutada ning siis läheb igasugusest mudrust läbi. Pöörlevate ratastega see ei õnnestu, ükskõik millise käruga.
Mul on kasutusel Bugaboo high perf. soojakott ning tõesti ka -10 piisab vaid kui lapsel soe pesu ning fliispüksid. Jalad hästi soojad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Cybex priam või Bugaboo buffalo kasutamine 1,5-2a lapsega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.