Esileht Väikelaps Cybex Solution vs Concord Transformer T turvatool?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Cybex Solution vs Concord Transformer T turvatool?

Postitas:

Kumba turvatooli eelistada:
– Cybex Solution X2-Fix http://beebicenter.ee/turvatoolid-ja-turvahallid-1/cybex-solution-x2-fix-turvatool-15-36-kg.html
– Concord Transformer T http://www.beebimaailm.ee/product/concordtransformert/lang/et/
Mõlemal head turvatesti tulemused. Hind ka üsna sarnane.
Oskab keegi äkki ühe eelised või teise puudused välja tuua?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poisil kasutusel see viidatud Concord. Kahjuks Cybexi kohta ei oska midagi kiitvat/laitvat võrdluseks öelda. Samas meenub, et kui turvatooli valisime, proovisime neid koos lapsega ja talle tundusid osad toolid ebamugavalt kitsad õlgadest,kuigi ta on pigem saledamapoolsem laps. Concordi puhul on see hea, et lapse kasvades tooli peatuge kõrgemale seades, läheb ka külgmine õlgade osa laiemaks. Midagi laiduväärset ei oska Concordi kohta küll välja tuua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:28; 17.01 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poisil kasutusel see viidatud Concord. Kahjuks Cybexi kohta ei oska midagi kiitvat/laitvat võrdluseks öelda. Samas meenub, et kui turvatooli valisime, proovisime neid koos lapsega ja talle tundusid osad toolid ebamugavalt kitsad õlgadest,kuigi ta on pigem saledamapoolsem laps. Concordi puhul on see hea, et lapse kasvades tooli peatuge kõrgemale seades, läheb ka külgmine õlgade osa laiemaks. Midagi laiduväärset ei oska Concordi kohta küll välja tuua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:28; 17.01 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime poisile Cybex Solutioni ja kahjuks ei ole tooliga rahul. Esiteks on kattematerjal hästi sünteetiline ja ebamugav ning teiseks laguneb see autost välja tõstes alalõpmata kahte ossa. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime paar aastat tagasi vanemale lapsele Cybex Solutioni. Oleme oma valikuga väga rahul, lapsele on seal mugav istuda ja talle endale meeldib. Nüüd, kui oli vaja väiksemale uus tool osta ostsime ka Cybex Solutioni. Mina julgen soovitada antud tooli. Meil nad küll autost välja võttes ei lagune kaheks ja üldsegi pole meil neid vaja pidevalt välja tõsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti Cybex Solution toolid, olen rahul. Kägu, kellel tool laguneb kaheks osaks, oled sa kindel, et kinnitasid seljatoe õigesti? Kui ostsin toolid oma lastele, siis mul oli sama probleem, siis aga tuli mees kommandeeringust, naeris natuke mu üle ja kinnitas õigesti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on Concord Transformer T Pro (täpselt sama tool turvapadjaga variant).
kui aga oleks al 15 kg tooli ost, siis valiks hoopis Concord Transformer XT, millel on ka seljatoe kallet võimalik seadistada veidi.

google abil selline link:
http://www.babyland.ee/product/transformer/lang/et/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin selle Concord Transformer T turvatooli ja ei ole oma ostu kahetsenud (üks variantidest, mille vahel valisin oli ka Cybex Solution). Julgen Concord Transformer T-d soovitada. Katteriie tundub hea, lapsel on piisavalt ruumi, ühesõnaga mõnus turvaline tool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil endal see: http://beebicenter.ee/et/turvatoolid-15-36-kg/90929-cybex-solution-x2-fix-rumba-red.html

Ei lagune koost ja väga hea ja ilus tool on. Tuleb osata õieti kokku panna.

Soovitan asjatundjal asi üle vaadata, tooli turvalisuse faktor võib kahaneda kui kehvasti kokku pandud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on Solution Q fix. Olen rahul, seljatoe kalle on muudetav ja pea kallet saab ka muuta. Pea ei vaju magades ette Q-fix kasvab ka laiusesse õlgadest. Eelmised solution mudelid on ainult pikkusesse kasvavad, seega valisime selle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab kommenteerida Maxi-Cosi Rodifix tooli? Siiani olid meil Maxi-Cosi variandid (Pebble ja Tobi) ja igati rahul. Nüüd on aeg järgmisesse kolida ja sama firmaga võiks jätkata, kui keegi ei oska midagi negatiivset välja tuua?
Kust soovitate osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Cybex Solution vs Concord Transformer T turvatool?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.