Esileht Väikelaps Cybex turvatool?!?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Cybex turvatool?!?

Postitas:

Plaan osta turvatool Cybex turvatool solution X.
On kellegil siin viibijatest seda olnud.
Kas soovitate või mitte?
http://beebicenter.ee/cybex-solution-x-turvatool-3-12-aastat-15-36-kg.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 18:55; 27.01 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on, kasutab 4aastane tüdruk. Kurta ei oska millegi üle, seega soovitaks küll. Ise oma ostu ei kahetse. samas teisi samaklassi turvatoole pole olnud, võrdlusmoment puudub. eelmine oli maxicosi, aga see jäi nüüd nooremale.

aga ostsin eraldi paela, mis tooli hoiab, kui last toolis pole, turvavöö võib ka ilmselt kinni panna, sest muidu sõidab tool vist minema, kui sa äkitselt pidurdad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1a laps nüüd küll selles toolis sõita ei saa! proovi, pikkust jääb väheks (sobib u 1m alates), et turvarihm tuleks üle õla ja lisaks ta lihtsalt ei püsi seal. 1a on väga raske selgeks teha, et ei tohi rihma laiali tõmmata ja sõidu ajal toolist välja tulla. vaata ikka vanusele vastavaid toole, kaal ei ole ainuke kriteerium ju.
pika kasutusajaga toolidest vaata löögipadjaga toole 9-36 kg, need sobivad ka 1a lapsele. teine variant siis 5-punkti turvavööga toolid, neid on ka kuni 25kg olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tool tõesti su lapsele ei sobi. Lapse pikkus on oluline, mitte kaal. 1aastane kaalub peaaegu 15kg? Ei kujuta ettegi. Me ostsime 3a3k tüdrukule MaxiCosi FeroFixi. Meil tüdruk kaalub 15kg ja on 98cm pikk. Talle on see tool täpselt paras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 20:41; 27.01 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on selline. ostsin amazon.de kaudu, kus see on oluliselt odavam. väga hea tool aga minul kasutab seda laps alates 4-ndast eluaastast. sinu laps on selle tooli jaoks ilmselgelt liiga väike! nii väikesele pole see tool turvaline! hangi oma lapsele ikka mõni eakohane tool. meil oli eelmine tool maxi-cosi toby.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka nõus, et see on ilmselgelt 1-aastasele veel suur.

Muidu Cybexi toole soovitan küll. Väga mugav ja rahul.

Mul Cybex Pallas Iso-Fix. 2-aastasel siis turvapadjaga veel kasutuses.
http://beebicenter.ee/turvatoolid-ja-turvahallid-1/turvatoolid/cybex-pallas-fix.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps hakkas seda kasutama, kui oli 4a ja siis oli ka alguses natuke suur talle. 1a2k laps peaks istuma 5-punkti rihmadega toolis veel.

Aga muidu pole toolile midagi ette heita. Aga pole ka ühtki teist sama kategooria tooli kasutanud, seega ei tea, kas muud on halvemad või paremad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe aastasele see ei sobi. Ostsime oma lapsele,kui oli kaks (ta suurt kasvu). Käisime erinevates poodides ja proovisime erinevaid toole. Rihm jooksis tal ilusti aga alguses oli ikka raske selgeks teha,et peab ilusti istuma. Tahtsin tegelikult 5-punkti turvavööga Concordi,aga kuna seal müüa jagas valet infot mulle,siis jäi ostmata.
Kindlasti osta selles vanuses lapsele ikka 5-punkti turvavööga või löökpadjaga tool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 21:55; 26.01 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei puutu küll teemasse otseselt, aga mina ei näe teemaalgatuses lapse vanust – miks nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 23:13; 26.01 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei puutu küll teemasse otseselt, aga mina ei näe teemaalgatuses lapse vanust – miks nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 23:13; 26.01 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav jah,kuhu see kadus. Enne oli küll kirjas,et laps 1.a.2.k 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 21:55; 26.01 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Võtsin lapse vanuse maha, kuna tundus, et pigem selle tõttu antud tooli ei soovitatud 🙂

Laps mul tõesti kaalult ja pikkuselt eakaaslastest pisut ees. Paneme siis andmed tagasi. Vanust 1,2 aastat. Pikkust 83 cm ja kaalu 14,5 kg.

Oleme käinud poes vaatamas ka Cybexi mudelit, millel ees padi, meile väga meeldis see mudel, kuid paraku jääb meie auto turvavöö selle jaoks liiga lühikeseks. 5-punkti rihmadega tooli sai ka käidud proovimas, kuid selles poes olnud mudelite rihmad ei tulnud enam lapsele peale (jäid lühikeseks), kuna tal on pikkust juba piisavalt palju ja need rihmad müüja sõnul kasutamiseks kuni 15 kg lapsele. Seega peaks ikkagi panema lapse kinni auto turvavööga.
Ega laps ole ka eriti nõus poes toole proovima, hakkab nutma. Netist ilma proovimata ka ei taha tellida.
Samas meil talvel sõite vähem ning rohkem oleks tooli vaja suveks, kuid siis ta on juba poolteist aastat vana.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 18:55; 27.01 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea,mis 5-punkti toole te proovisite,kuid hiljuti kasutasime laenutatud Römeri 5-punkti tooli lapsel, kes 87 cm pikk ja 14 kg+talveriided ja ilusti ulatusid kõikrihmad kinni. Neid saab muide järgi anda,poes on nad tavaliselt kõige lühemaks regullitud. Ilma turvapadjata 3-punkti-rihmaga nii pisike tõesti sõita ei tohi. Kui turvavöö ei ulata, siis osta parem turvavöö pikendus, kus müüakse, ei tea, aga olen näinud inimesi kasutamas.

Endalautos muidu Kiddy turvapadjaga, ilma padjata variant on 4-aastasel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunne, et teie peal taheti teha labast müügitööd ning ostja teadmatusele lootes teile uus tool pähe määrida. See ei ole loogiline, et 0-18kg või 9-18kg toolil ei ulata rihmad teie lapse mõõtudega enam lapsele peale. Milleks siis üldse toota tool kaalule kuni 18kg kui rihmad sobivad vaid kuni 15kg lapsele – ajuvaba:D Mul sõidab suurem poiss (vanus üleval näha), kes on 102cm ja 17kg, veel 0-18kg Concord Ultimax tooliga ning mahub ka koos talvekombekaga sinna. Küll muidugi viimaseid nädalaid, sest pikkusest on nüüd viimane piir käes.

Kui laps mahub tooli poolt ettenähtud kaaluvahemikku, siis mina ei usu, et rihmad ei ulata. Nii väikesele 15-36kg tooli kindlasti ei ostaks, sest esiteks ei püsi ta seal auto turvavöö all, kuna ta on nii pisike veel, et seal on väga lihtne end vahelt välja nihverdada, teiseks ei ole neil toolidel mingit arvestatavat magamisasendit, aga lapsed siiski jäävad päris tihti autos magama. Seal toolis hakkaks ta lihtsalt kägarasse vajuma ja seegi pole ohutu ning mugav lapsele.
Mina teie asemel läheks prooviks veel neid 9-18kg kaaluvahemikuga toole ja soovitavalt ikka tunnustatud firmade omi, mille rihmad ka normaalse pikkusega on:) Kui kaalu pärast muretsete, siis teisel eluaastal see kaal nagunii enam nii kiiresti ei kasva ja 18kg on ikka veel pikk maa minna. Samuti on võimalus valida 9-36kg tool, kus samuti saaksite ikkagi kuni lapse 18kg saamiseni kasutada 5-punkti rihmasid.
Ühesõnaga otsige veel alternatiive, antud juhul ei ole teie nimetatud tool küll parim valik:)

Aga kui otse teemapüstitusse vastata, siis ise valin ka hetkel tooli Cybex Solution X ja Concord Transformeri vahel, seda küll siiski oma 3-aastasele, kes on juba tunduvalt suuremas mõõdus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tool ei sobi kindlasti nii väiksele! Proovisime muuhulgas ka seda tooli ja meie just 2 saanud 94 cm pikkusele poisile tundus see ka suur, turvaline ei tundunud kindlasti. Ma tõesti ei suuda ette kujutada, kuidas võis jääda mulje, et temast veel 10 cm lühemale lapsele see ok võiks olla??? Muidu tool igati korralik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis on jah natuke keeruline situatsioon. Mis tooli te siiani kasutasite? Meil oli tüdrukul MaxiCosi mingi tool ja sellel oli küll 5punkti turvavööd ning minu meelest maksimum 18kg last hoidsid need kinni. Aga võibolla oli ka kuni 15kg lapse jaoks. Ega seal erilist vahet pole. Igal juhul need 5 punkti turvavööd peavad ulatume ilusti üle. See pole võimalik, et jäävad liiga lühikeseks.
Sinu lapse vanus ja pikkus ongi kõige tähtsamad turvatooli ostmisel. Ta võib ju raske laps olla, aga ikkagi on ta ju väga lühikest kasvu. Ära võrdle eakaaslastega. Tooli jaoks on ta lühike mis lühike. See turvavöö ei jookse tal õigesti ju üle õla. Meie tool on ka 15-36kg lapse jaoks ja tüdruk on 98cm. Turvavöö jookseb väga täpselt üle õla. Kui ta oleks mõnedki cm-d lühem, jookseks see turvavöö kohe valesti. Ja seda turvavöö jooksu ei anna reguleerida madalamaks. Hetkel ongi kõige madalama peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 20:41; 27.01 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi nii, et natuke üle aastasele (olgugi, et suurt kasvu) seda tooli kindlasti ei soovita. Meil on mõlemad lapsed (pikka kasvu) alles ~neljaaastaselt sellisesse kolinud ja oluliselt varem küll ei oleks nendele seda tooli tahtnud.

Nii kaua kui viiepunktirihmade või löögipadjaga 9-18 kg vähegi paras on, kasutaks ikka seda.

Suuremale lapsele on aga Cybex Solution X/X2/X-fix/X2-fix väga hea tool. Meil on mõlemal lapsel ja oleme väga rahul. Ühte tooli on kasutatud kaks aastat (peaaegu igapäevaselt) aga tool on endiselt väga korralik. Kate on vastupidav ja palava ilmagagi ei hakka selles higistama. Peatugi on mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selleks ei pea ostma Cybex Solutionit, et see ilmtingimata Cybex oleks. Kui ostad 1a selle tooli siis sama hästi kui ta oleks ilma turvatoolita. Võid selle raha vaestele kinkida. Päriselt.

Kui Cybex meeldib aga autosse ei sobi, siis lepi sellega ja vali mingi 9-18kg rihmadega tool.

Mul endal Cybex ei mahtunud ka autosse rihmadega, Kiddy Comfort Pro aga mahtus täiesti vabalt. Võid seda proovida. Ka väga kiidetakse ja mina olen ka õnnelik kasutaja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps Cybex turvatool?!?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.