Esileht Beebi ja mitmikud D vitamiin beebile

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: D vitamiin beebile

Postitas:

‘Millist d-vitamiini soovitate?
Mõni aeg tagasi tean, et oli teemaks lasta soomest tuua mingisugust Jekoviti, et ei tekitavat gaase nii palju?
Kuidas nüüd asjad või mida soovitate?
Kohe-kohe läheb vaja!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatasin hinna järgi. Kuna seda kulub palju, ja toimeaine on ikkagi sama, pole vist eriti vahet kas kallim või rahakotile sõbralikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte apovit, see tekitab jubedaid gaase. Beebile mugavam doseerida ühe tilgaga, mitte 5-ga. ise kasutan aphoteka nö omatoodangut ja päris alguses oli geifuluse oma. Kasutanud olen veel ka minisuni tilkasid, aga neil oli ka 5 tilka. Probleeme ei esinenud ühegagi eelnimetatutest. Apoviti õuduseid sain tunda esimese lapsega, olin siis noor ja roheline…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan gefilus d tilkasid

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Devisol, samuti Soomest. Ei põhjusta gaase. Siin müüdav Minisun seevastu küll.
Annan beebile lusikaga, seega tilkade arv ei sega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks ettevaatlik nende 1 tilga omadega. Andsin ka vastsündinule 1 tilga päevas ja 2kuuselt näitas vereproov tõsist D-vitamiini puudust organismis. Pärast seda annan Minisun ja pole enam probleeme olnud, gaase ka ei tekitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No d-vitamiin on d-vitamiin, lihtsalt jälgi pakendil soovitatud kogust, et kas 1 või 5 tilka. Kes leiab, et 5 tilka on ebamugav and a- no selleks ongi ju leiutatud lusikas, ei pea otse suhu tilgutama 😀 seda 1 tilka on ka ebamugav suhu tilgutada, kui laps ikka pea ära pöörab 😀

Ja gaasi juttu ei tasu ka nii hirmuga võtta. lapsed on erinevad. Mu esimesel lapsel ei teinud ükski minisun ega apovit midagi, puuksutas nagu vana traktor ilma igasuguse probleemita 😀 Teisel lapsed hakkasid gaasivalud veel enne, kui d-vitaminini jõudsimegi, nii et ei saa kõike vitamiini süüks panna või arvata, et kui sinu lapsel oli nii, siis on ka teistel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb lapsest. Mu teine laps on sünnist saati ülitundlik kõigele. Kui suurema lapsega ei teadnud mis on gaasid ja gaasivalud. Siis väiksemaga sain seda kõike topelt.
Ainukesena sobis ecosh, kanepiõli baasil. Ei tekitanud gaase.
Mina loeks mis õli baasil on. On veel osasi mis pähkliõli baasil, või taimeõli – ei soovita
Samuti jekoviti puhul oleksin väga tähelepanelik, et kuna see veebaasil, oleks d3, mitte d2, muidu nagu pole mõtet anda.
Osad soovitavad ka veel termise püramiidi oma, aga mu omale ei sobinud see ka.
Nüüd laps aastane, aga ikka ecosh, võtan ise ka seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 20:31; 25.09 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja päris nii ei ole, nagu eelmine autor väidab, et d vitamiin on d vitamiin.
Loeb rolli ka imendumise puhul kas on d2 või d3.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 20:31; 25.09 20:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud D vitamiin beebile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.