Esileht Rasestumine ja lapse ootamine D-vitamiini võtmine raseduse ajal

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: D-vitamiini võtmine raseduse ajal

Postitas:

Kas kellelgi veel veretest näitas, et D-vitamiini vähe. Ostsin D3-vitamiini kapslid. Üks kapsel on 25MCG. Purgil taga kirjas, et 500% päevasest vajadusest katab. Seda on päris palju. Samas ämmakas rääkis, et peaks 3 kapslit päevas võtma, et taastada normaalne tase veres. Mina muidugi eelnevalt võtsin ühe kapsli päevas nagu infolehel kirjas oli ja seda üle ühe kuu järjest. Palju teie D3-vitamiini võtate? Mul oli tase veres midagi 40ga. Peaks olema 70-75.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole 50 korral eraldi D-vit juurde võtnud vaid rõhku pannud teadlikumale toiduvalikule. Enamusel meie piirkonnas elavatel on see näitaja madalam normist, sest sellist kaunist päikselist ilma ei ole just tihti. Samas väga suur D-vit defitsiit võib olla tõsisemate probleemide aluseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 12:18; 04.08 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole 50 korral eraldi D-vit juurde võtnud vaid rõhku pannud teadlikumale toiduvalikule. Enamusel meie piirkonnas elavatel on see näitaja madalam normist, sest sellist kaunist päikselist ilma ei ole just tihti. Samas väga suur D-vit defitsiit võib olla tõsisemate probleemide aluseks.

Millisest toidust sa D vitamiini saad????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.toitumine.ee/d-vitamiin/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eelistus oli lõhe rohkem süüa aga on ka muid võimalusi

http://www.toitumine.ee/d-vitamiin/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 12:18; 04.08 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis tuleks D-vitamiini tingimata aastaringselt võtta ja hea D-vitamiini tase on 90. Minu arst õiendas ükskord kui mul oli näit 69 – et peab ikka rohkem olema, muidu on immuunsüsteem nõrk ja hakkavad haigused külge. Ütleb, et lapsed peaksid võtma iga päev 10, mehed 20 ja naised 30 mcg D-vitamiini.
Ise võtan praegu seda – on vahelduseks teistmoodi: https://apteek.apotheka.ee/product/7011/d-lux-oral-spray-25mcg-15ml

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 21:59; 05.08 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kauaks sellest pudelikesest jätkub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ju seal kirjas – 100 pihustust ehk kui 1 inimene kasutab, siis pisut üle 3 kuu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 21:59; 05.08 15:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine D-vitamiini võtmine raseduse ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.