Esileht Tööelu, raha ja seadused. Danskebank ja eluasemelaen

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Danskebank ja eluasemelaen

Postitas:

Danske lahkub turult ja sulgeb kontod, mis pole laenudega seotud. Aga kas arvate, et mingil hetkel jõuab järg ka laenukontodeni?

Mul eluasemelaen, maksta veel 8 aastat. Ma ei tea pangandusest midagi, aga kas laenukohustusi saab pank ühepoolselt ka teise panka kantida?

Kas kellelgi veel laen Danskest, mis te arvate tuleviku osas?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 10:17; 15.08 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et laenuportfell lihtsalt müüakse mõnele teisele pangale maha.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 10:28; 15.08 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tingimused peaksid siis jääma sellised, nagu lepingu sõlmimisel? Intress jms..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 10:17; 15.08 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tingimused peaksid siis jääma sellised, nagu lepingu sõlmimisel? Intress jms..

Kui on mure, võib finantsinspektsioonist täpsemalt järele uurida. Loogiline oleks küll, et tarbija panga jamade pärast suuremat ei kannata.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 10:28; 15.08 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kontoga lahkub ka laen

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et laenuportfell lihtsalt müüakse mõnele teisele pangale maha.

sellist juttu on tõesti juba mitmelt poolt kuulda olnud. aga mis pangale: coop, seb, lhv vmt, pole veel selge

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul kui kliendiportfell (antud juhul laenuportfell) müüakse, siis ikka kehtivate tingimustega lepingud. Ühepoolselt pank laenulepingu tingimusi ei muuda, kui see just ei tulene otseselt lepingust (nt Euribori muudatusest tulenev intressi muudatus) või seadusest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pank uksed sulges, siis ei ole ju kellelegi laenu ka tagasi maksta ja laenuga ostetud korteri saab niisama endale 🙂

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna just Äripäevast lugesin arvamust, et nad on ehk juba püüdnud eluasemeportfelli müüa, aga pole õnnestunud ja see on üks põhjustest, mis takistab panga lahkumist Eestist.
Omal ka sealt eluasemelaen ja mõtlen, kas maksta tagasi või jätta tiksuma ja huvi pärast oodata, mis saab. Maksed on väikesed ja intress madal. Uurisin ka teise panka üleviimist, aga sellega kaasnevad mõttetud kulud ja et laenujääk on väike, siis sama soodsat intressi ka ei saaks. Kogun ilmselt sellise summa, et saan vajadusel kogu laenu tagasi maksta, sest nad peavad ikka mingi aja ette teatama, kui muudatus tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et laenuportfell lihtsalt müüakse mõnele teisele pangale maha.

sellist juttu on tõesti juba mitmelt poolt kuulda olnud. aga mis pangale: coop, seb, lhv vmt, pole veel selge

Pensionid müüdi lhv-le

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna just Äripäevast lugesin arvamust, et nad on ehk juba püüdnud eluasemeportfelli müüa, aga pole õnnestunud ja see on üks põhjustest, mis takistab panga lahkumist Eestist.

Omal ka sealt eluasemelaen ja mõtlen, kas maksta tagasi või jätta tiksuma ja huvi pärast oodata, mis saab. Maksed on väikesed ja intress madal. Uurisin ka teise panka üleviimist, aga sellega kaasnevad mõttetud kulud ja et laenujääk on väike, siis sama soodsat intressi ka ei saaks. Kogun ilmselt sellise summa, et saan vajadusel kogu laenu tagasi maksta, sest nad peavad ikka mingi aja ette teatama, kui muudatus tuleb.

Mul ka eluasemelaen seal. Kuna suurem summa, siis hetkel seda kusagile mujale ei liiguta. Eks nad annavad siis teada, mis saab, kui aeg käes. Intress on peaaegu olematu hetkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võetud kunagisest sampo pangast, mis liikus mingi hetk danskesse- siis küll midagi ei muutunud. nähtavasti sama keiss ka nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niipalju kui mina tean, siis nad müüvadki hetkel oma laenuportfelli. Laenusaaja jaoks see midagi ei muuda, lepingud võetakse üle ja kogu lugu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Danskebank ja eluasemelaen

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.