Esileht Ilu D’Difference tooted

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: D’Difference tooted

Postitas:

Kas keegi kasutab sellelt firmalt midagi ja oskab mingit head toodet välja tuua? Lihtsalt proovimiseks osta on minu jaoks veidi kallid, aga samas tunduvad usaldustäratavad. Minu jaoks on oluline, et lõhna ei oleks, millegipärast ma tunnen siis kreemi maitset suus (ma vähemalt arvan, et see on lõhnaainest) ja see on jube ebameeldiv.
Vanus 38

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.12 07:40; 24.04 07:27; 08.06 20:24; 06.07 08:05; 23.11 21:20; 07.01 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan intiimpesuvahendit ja meigieemaldussalvrätte, mõlemaid juba uuesti ja uuesti ostnud ja kasutanud. Mul väga tundlik nahk ja igale poole ei taha lõhna ka. Mina soovitaks küll, megahead tooted, need vähemalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan seda sarja. Sobib mu nahale hästi, ostan enamasti e-poest ja ootan allahindlusi.
Järjekindlalt on kasutusel 5D silmaümbruskreem, aga kasutan ka näoseerumeid, niisutavaid päevakreeme. Mulle väga hästi D´Difference sobib. Nüüd ootab järge see uus 6D sari, aga sügise poole.
Kreemid imenduvad hästi ja kaovad nahka jälgi jätmata. Mu lemmiksari.
Vanus 57

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat juba kasutan niisutavat päevakreemi (4D miski – nimed on neil veits naljakad mu arust), sobib mulle hästi. Proovisin vahepeal ka Vestige Verdanti päevakreemi, aga see ei imendu üldse nii hästi (samas öökreem on neil hea). Seda 4D teradega näokoorijat kasutan ka, väga mõnus toode (terad on piisavalt väikesed ja ei ole plastikust vms). Kasutasin ka nende puhastuspiima, see oli küll hea, aga kuna see sai mul alati kuidagi kiiresti otsa, siis leidsin, et on liiga kallis osta ja vahelduseks proovin mingit Madara puhastuspiima.
Mulle väga meeldib see bränd ja tooted, mida proovinud olen, lisaks ka see, et tegemist on Eesti firmaga.
Ahjaa, nende tooted lõhnavabad ei ole, nii et ma ei tea, kas sulle selle poolest sobivad.
Olen 31, kui see nüüd oluline on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 19:40; 27.04 13:28; 21.05 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mulje neist toodetest on “meh” – ei eristu nad positiivselt millegi poolest. Midagi meganegatiivset ka ei ole täheldanud. Sama raha eest saab ilmselt prantsuse kosmeetikast meeldivamaid elamusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka vaadanud neid aga jube kallis hind

_

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 14:38; 22.05 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu arust on juba see positiivne, et (vähemalt minu proovitud) toodetel on normaalne saastavaba koostis ja julgen neid endale peale määrida (mingil hetkel googeldasin usinalt ilutoodete koostisosi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 19:40; 27.04 13:28; 21.05 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan 4D dušigeeli, kulub vähe ja lõhn on meeldivalt tagasihoidlik, nahka ei kuivata. Soovitan.

Vahepeal kasutasin miskit puhastavat kreemi, see ei meeldinud ja rohkem ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi nende pakendid – suur pakend ja toodet imevähe. Tooted täitsa head niipalju, kui kasutanud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka head tooted on. Samuti kasutan intiimpesugeeli, silmakreemi/geeli, ja mis väga meeldib on see 5D golden mask, mis nahale kandes muutub vahuks , väga mõnus.
Vanus 38

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda 4D teradega näokoorijat kasutan ka, väga mõnus toode (terad on piisavalt väikesed ja ei ole plastikust vms).

MIllise firma koorijate terad on plastikust?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIllise firma koorijate terad on plastikust?

Võib vaadata neid nimekirju siin. Seal küll Eestit pole, aga teiste maade alt leiab tooteid, mis on ka meil müügil. Õnneks aina vähem, sest tarbijate ja huvigruppide survel ehk lõpetatakse järk-järgult selliste toodete müük.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 19:40; 27.04 13:28; 21.05 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vau, mis hinnad, minust jäävad need ostmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks kallid ja kreemid on kummalise häiriva lõhnaga

_

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 14:38; 22.05 19:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu D’Difference tooted

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.