Esileht Pereelu ja suhted Debiil?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Debiil?

Postitas:
Kägu

Just sellise nime täna sain. Minu jaoks ei tundu normaalne see, kui mees kellega suvest saati suhtes oldud oma endisele voodikaaslasele, kes pealegi abielus nt. taoliseid sõnumeid saadab \”kallis oled\” jne. Sel naisel muidugi ammuilma uus silmarõõm oma seadusliku kaasa kõrvalt ja ei tunne suurt huvi ta vastu. Küsimusele miks ta sedasi kirjutab kui ise minuga, saan vastuseks: see oli sõbrana \”kallis\” mõeldud, et mina olen haige inimene kes asjadest valesti aru saab.
Või siis teine näide. Suhte alguses kui sebima hakkasime heliseb telefon ja suurelt ekraanil \”MUSI\”, pika puurimise peale selgub, et tegu eksiga kellega mitu aastat koos enam ei olda, aga suheldakse edasi ja tagaselja arutatakse uut suhet, st mind. Pole midagi ekside omavahelise suhtlemise vastu, aga see \”MUSI\”, ma ei tea.
Ühesõnaga, olen armukade ja haige debiil tema meelest.
Tahan temaga suhet lõpetada just sp, et ennast nii kehvasti tunnen, aga samas ei suuda, ta osava jutuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Debiil?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Just sellise nime täna sain. Minu jaoks ei tundu normaalne see, kui mees kellega suvest saati suhtes oldud oma endisele voodikaaslasele, kes pealegi abielus nt. taolise sõnumi saadab \”kallis oled\” jne. Sel naisel muidugi ammuilma uus silmarõõm oma seadusliku kaasa kõrvalt ja ei tunne suurt huvi ta vastu. Küsimusele miks ta sedasi kirjutab kui ise minuga, saan vastuseks: see oli sõbrana \”kallis\” mõeldud, et mina olen haige inimene kes asjadest valesti aru saab.
Või siis teine näide. Suhte alguses kui sebima hakkasime heliseb telefon ja suurelt ekraanil \”MUSI\”, pika puurimise peale selgub, et tegu eksiga kellega mitu aastat koos enam ei olda, aga suheldakse edasi ja tagaselja arutatakse uut suhet, st mind. Pole midagi ekside omavahelise suhtlemise vastu, aga see \”MUSI\”, ma ei tea.
Ühesõnaga, olen armukade ja haige debiil tema meelest.
Tahan temaga suhet lõpetada just sp, et ennast nii kehvasti tunnen, aga samas ei suuda, ta osava jutuga.[/tsitaat] Osava jutuga tüübiks nimetad meest, kes ütleb sulle debiil, hmmm, mul oli don juanist ja mesijutust väheke teine ettekujutus…

Please wait...
Postitas:
Kägu

vot see on see liik mehi, kes minul tõsiselt südame pahaks ajavad.

kena õhtu jätku

Please wait...
Postitas:
andur

Milleks küll raisatakse end selliste suhetega..?

Please wait...
Postitas:
GK973

kui mu mees mind debiiliks nimetaks, oleks ma p2evapealt l2inud. Elu on liiga lyhike, et seda valede inimeste peale raisata. eriti nende, kes sind ei austa. Sellise mehega kokku j22mine t2hendab, et sa ei austa ka iseennast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jäta maha, armutult! Mida edasi seda nõmedamaks te suhe läheb. Kui juba nüüd oled tema jaoks debiil ja sind eelmiste pruutidega kommenteeritakse, siis mis veel edasi saab, kui oled temaga võibolla näiteks lapse kaudu seotud.
Vaatamata muule mesijutule, pole see mees väärt edasiseks tõsisemaks suhteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma annaks kandadele kiirelt tuld kui mees mind debiiliks peaks. Annaks teada tüübile, et sorry aga pole debiilidega vaja suhelda ja nägemist!

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Pereelu ja suhted Debiil?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.