Esileht Pereelu ja suhted Deitimine: mees tõmbub näiliselt põhjuseta eemale. Nii kurb.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Deitimine: mees tõmbub näiliselt põhjuseta eemale. Nii kurb.

Postitas:

Tere!

Tulen ja halan, sest nii kurb on olla. Vahel peaks ju mure jagamine kergemaks tegema tunde.
Lugu selline, et üle pika aja kohtasin kedagi, kellega oli mul väga hea klapp, ta tegi komplimente, oli hooliv ja armas. Kõik liikus harmooniliselt ja huvi oli kahepoolne.
Ja siis tuli temal töökohavahetus ja mulle aega ei ole enam. Vabandused ja ise oli sealjuures kurb. Mõistsin ja tegelesin oma asjadega, las elab sisse, aga igatsus on ju ikka. Kui juba kuu sai täis, siis hakkas mind olukord ikka kergelt öeldes höirima ja hakkasin igasugu asju välja mõtlema. Mees, kellel on huvi, ei kao ju ära niiviisi.
Ja siis ta teataski, et lähme eludega edasi.
Pole ilmselt mõtet välja üritada mõelda, miks nii läks, sest ma ei saa põhjust teada. Oletada ju võib kõike.

Nii tühi tunne ja kurb on olla. Kellel veel sarnaselt mees kadunud, kui kõik on justkui hästi? On ta mingi aja pärast välja ilmunud?
Miks mehed teevad nii? Eks kõigil oma põhjused, aga viisakas oleks ju vihjata, mis valesti läks, mitte kõigepeal kuu aega valetada. See ei kergenda midagi!

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära põe. Leppis ära oma elukaaslasega. Kui meeldisid, otsib üles kui tuju tuleb.

+23
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal lool on alati kaks poolt. Kui sulle tundus kõik hästi, siis sa ju ei tea, mis toimus tema sees. Äkki ilmus tagasi pildile tema eks? Äkki ta taipas, et pole veel valmis uueks suhteks?

Kõik inimesed ei oska olla otsekohesed, teised jälle kardavad teisele kuidagi haiget teha, mistõttu valetataksegi igasugu jama kokku.

Ära jää ootama seda inimest, kelle jaoks sa pole prioriteet, ja kes otsib su üles vaid siis, kui temal sind vaja.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

He’s just not that into you – see oli hea film samal teemal.
Ju ta siis lihtsalt pole sinust nii väga huvitatud, nii lihtne ongi. Tuleb järgmine ja parem.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks esmane õhin ja armumine üle. Kokku ka tükk aega ei saanud, mis silmist, see südamest ja nii see otsa saigi. Kurb, aga juhtub, mine edasi.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.09 15:47; 11.09 17:03; 11.09 20:16; 13.09 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, kui sulle on see inimene oluline, siis sa võtad temaga ühendust, saad kokku ja räägid ära, et sul liblikad kõhus ja ei saa jätta.
Ehk ei jaga mees tõesti su tundeid (selle võimalusega peab arvestama), aga ehk on tal elus hoopis mingeid muid probleeme esile kerkinud ja ei taha sind vaevata… Ega enne teada ei saa, kui ei uuri välja.
Kes ei riski ja end haavatavalt näidata ei julge, see ka shampust ei joo.

Ma küll ei suudaks seda kõike õhku rippuma jätta. Aga oleneb muidugi ka, mis on sinu huvi… ehk oled kuu ajaga talle kuldse kuu sega mõelnud või oled hoopis suutnud ka juba hakata edasi minema eluga… mõtle järgi ja käitu vastavalt.

+4
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, kui sulle on see inimene oluline, siis sa võtad temaga ühendust, saad kokku ja räägid ära, et sul liblikad kõhus ja ei saa jätta.

Ehk ei jaga mees tõesti su tundeid (selle võimalusega peab arvestama), aga ehk on tal elus hoopis mingeid muid probleeme esile kerkinud ja ei taha sind vaevata… Ega enne teada ei saa, kui ei uuri välja.

Kes ei riski ja end haavatavalt näidata ei julge, see ka shampust ei joo.

Ma küll ei suudaks seda kõike õhku rippuma jätta. Aga oleneb muidugi ka, mis on sinu huvi… ehk oled kuu ajaga talle kuldse kuu sega mõelnud või oled hoopis suutnud ka juba hakata edasi minema eluga… mõtle järgi ja käitu vastavalt.

Ära alanda ennast seda soovitust järgides, teemaalgataja!
Ükski huvitatud mees pole nii üllas, et tõmbub eemale, soovides naist ‘mitte vaevata’.
Tõenäoliselt ikkagi ilmus mingi uus (või endine) naine pildile ja mees ei soovi teemaalgatajaga enam tegemist teha.

+34
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kedagi ei saa sundida – kui ei taha siis ei taha, ükskõik kui lihtlabane, mõttetu vmt põhjus see ka ei ole.
Aga omast kogemusest jah, tulevad tagasi. Nii kui lähen eluga edasi ja meelest (eriti kuu peaks uus suhe tekkima) siis ilmuvad tagasi ja kipuvad rääkima kui imeline ja eluarmastus ma ikka olin. No seda on ikka juhtunud kordi rohkem kui viis. Siis aga olen selleks ajaks juba mina edasi liikunud, siis need samad, kes ära kadusid või mis iganes vabandusi leidsid vahepea ikka kord või paar aastas uurivad kuidas lähevad(et kas olen ikka suhtes) ja, et kui tore ikka koos oli.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on otse öelnud, et aitäh ja läheme nüüd eraldi edasi, siis pole küll hakata mõtet ahistama ja pinnima. Ei ole mõtet hakata ka neid kelgunööre taga ajama, kes vaikselt vasakule ära hajuvad ja kunagi uuesti välja imbuvad eluarmastuse jutuga, tegelik tagamõte et “äkki näkkab”. Ei ole sellistest otsustajaid ega sirge seljaga mehi.

Ma saan aru, et sel suhtel polnud nagunii mingit suurt ajalugu ja tundeid juba taga, lihtsalt üks asi, mis algas toredasti ja ehk isegi mõlemal olid mingid tunded alles tekkimas, aga vajus ära. Juhtub. Ja mida see enda pealesurumine annaks, te ei taha ju endale mingit poolkõva suhet, kus mees lihtsalt kaasa lohiseb, sest no naine nii hirmsasti ikka tahtis suhet ja armastas ja rippus jala küljes…

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.09 15:47; 11.09 17:03; 11.09 20:16; 13.09 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel huvi kadus või ei olnudki tõsist huvi kunagi.
Ole tänulik, et see nüüd välja tuli ja liigu edasi. Kurb on jah kindlasti, aga ega sa ei tahaks ju olla koos inimesega, kes ei taha olla sinuga.

Ja neile, kes soovitavad ikka torkida jne. Siis parimal juhul, kui asja taga isegi on muud probleemid, siis ma küsiks, et kas te tõesti tahaksite suhet luua inimesega, kes ei oska oma muredest ja mõtetest otse rääkida? Arvate, et sellest tuleks hea suhe?

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 17:33; 11.09 19:51; 20.09 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tühi tunne ja kurb on olla. Kellel veel sarnaselt mees kadunud, kui kõik on justkui hästi? On ta mingi aja pärast välja ilmunud?

Miks mehed teevad nii?

Ja lisan veel, et mehed teevad nii lihtsalt selle pärast, et ei taha vanasse kaevu sülitada enne, kui uus valmis. Väga palju on neid mehi, kes veedavad mõne naisega aega puhtalt ajaviiteks, tegelikult sisimas teades, et suhet ei taha. Aga asjale ei tõmba joont alla enne, kui parem perspektiiv silmapiiril.
Samal põhjusel käib ka see mõne aja pärast välja ujumine – et hoida nii igaks juhuks naist tagavaraks konksu otsas, kui vaja peaks minema.

Kui mees on tõsiselt südamest huvitatud, siis ei teki kordagi küsimust, et kas ta ikka on huvitatud või mitte – huvitatud mees näitab oma huvi 100% välja. Huvitatud mees ei jäta ka naist teadmatusse, vaid kuna talle on oluline, et naine tema vastu samuti huvi ei kaotaks, siis ta leiab alati võimaluse ikkagi suhelda ja pildil olla. Kui mees lasi sul kuu aega passida, siis ei ole võimalik, et tal oleks olnud tõsine huvi.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 17:33; 11.09 19:51; 20.09 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisel ju ka huvid mängus. Kas mees, kes pole suhtes, peaks end kehvasti tundma, kui edasi liigub? Samas naine on vihane, et kahte meest korraga ei saa konksukese otsas hoida.

No ja siis, olgu vihane kui tahab. Vanarahvas ütles selle peale, et “kui ühte valvad ja teist vaatad, oled lõpuks mõlemast ilma!”. Jutt sulatõsi. See pole ju mingi kinnihoidmistväärt suhtematerjal nagunii, on tavaline kahemehepidaja. Hea ongi, kui sellise taga ootamisega ennast aastateks “kinni ei pane”. Täpselt sama kehtib mitmenaisepidaja kohta (kuigi jah, ega naised ise seda ju enamasti ei tea…).

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.09 15:47; 11.09 17:03; 11.09 20:16; 13.09 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks küll on naistel nii hirmus oluline suhtes olla, analüüsida eelmist või otsida järgmist. Nagu siin kõrvalteemas küsimus, et mis läks valesti, et suhtest asja ei saanud. Nagu oleks olemas reeglid, mida järgides kogu asi ikka “päris suhtega” lõppema peaks.
Kui õiget sädet ei ole, siis ei ole, seda ei saa kunstlikult tekitada “õigesti” käitudes.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks küll on naistel nii hirmus oluline suhtes olla, analüüsida eelmist või otsida järgmist. Nagu siin kõrvalteemas küsimus, et mis läks valesti, et suhtest asja ei saanud. Nagu oleks olemas reeglid, mida järgides kogu asi ikka “päris suhtega” lõppema peaks.

Kui õiget sädet ei ole, siis ei ole, seda ei saa kunstlikult tekitada “õigesti” käitudes.

Viisid sönad suust. Ja kuu aega “suhet” ei ole kyll suhe millesse end panustada. Kuu on ehk piisav chattida .. kui aega on. Kui just on hea keemia ja asi läheb restoranist voodi poolele (uhups kogematta), isegi see pole piisav eeldada teiselt inimeselt “suhet”. See on flirt ja teisel on vaba vöimalus sellest vajadusel ja soovil välja astuda toomata mingeid katastroofilisi pöhjuseid. Oli kena, aga nyyd enam ei taha ja köik ja selleks ei pea olema mingit pöhjust. Ei saa ju abielluda/luua pysisuhet iga inimesega kellega oled flirtinud, deitinud vöi olnud intiimses kontaktis. Olen aru saanud, et siia kirjutavad ainult klammerduvad naised ja önneks selliseid ei ole palju, aga siiski..c’mon get your shit together

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sarnane kogemus. Deitisime, kõik oli kena aga ühel hetkel tõmbus eemale ja otsis rumalaid vabandusi.
Püüdsin rääkida aga läksime tülli lõpuks. Ja oh seda üllatust kui pool aastat hiljem abiellus!!Ühe oma kolleegiga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ju siis ei olnud ikka päris “see”. Komplimente tehakse ju ikka ja hooliv inimene on hooliv ikka kõigiga. Soovitan mitte üle mõelda ja rahulikult edasi minna. Sul võib olla mõni selline omadus, mis on tegelikult väga äge aga talle ei sobi või on tal endal mingi teatud ideaal, millesse sina ei mahu. Mida sa siis teeksid kui saaksid põhjuse teada? Kõige mõistlikum on ikkagi leida inimene, kellele meeldid sellisena, nagu oled.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmed siin hurjutavad teemaalgatajat. Ta ei ole midagi valesti teinud. Täielik õigus ja normaalne on olla kurb, kui miski nagu hakkas olema, aga siis sai otsa. Keegi ei teinud midagi valesti, lihtsalt ei olnud õige asi. Tuleb leppida, kasvõi end purju juua (ja mitte sõitma minna purjuspäi), kasvõi natuke selles kurbuses sees olla (romantilised filmid, raamatud, muusika). Võibolla oli ses suhtlemises või inimeses midagi väärtuslikku või õpetlikku. Kindlasti ei tohi ennast süüdistada ega hakata teiselt poolelt lisaselgitusi nõudma. Kui see etapp on läbi tehtud, toob elu uue võimaluse.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrge eetilise tasemega abielumehed või abiellumiseta koos-elajad ei suuda kaua lõdva püksikummiga naist petta. Neil tekkivad asjatud süümekad vastaskandidaadi psüühhiliste kannatuste pärast. Milleks inimest ilmaasjata täitumatute lootuste ootamisega piinata kui kellegi sest kasu pole? Sa võid olla ükskõik kui kena naine ja tuss võib olla magus, aga mõned mehed ikkagi valivad sinu asemel kasvõi missioonitundest oma viletsama abikaasa, sest nii on vaja. Ära murra oma peakest ja ela edasi

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mees, kellel on huvi, ei kao ju ära niiviisi.

Sa vastad ise väga häasti.

Mulle tegi minu samuti armas ja hooliv eks peale lahkuminekut selgeks, et ta edaspidi ongi huvitatud ainult mõnusatest kohustustevabadest seiklustest. Midagi tõsisemat aretama ei hakka. Kui naine arvab, et nüüd on tekkinud suhe, kus peab ju kohtuma, tähtpäevi koos pidama, kingitusi tegema, tulevikku arutama, siis taoline mees kaob.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kurb

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elasin kunagi illusioonis, et kõik inimesed suudavad väljendada, mida nad tegelikult mõtlevad. Siis ajas hirmsasti närvi, kui niimoodi ootele pandi ja mingi hetk ikkagi asi lõpule jõudis. Inimene ei suutnud konkreetne olla. Kõik need ilustatud vabandused tundusid nii lollid. Õigemini, mind ärritas, et mind nii lolliks peeti, et ma nendest vabandustest läbi ei näinud.

Aastaid hiljem rahunesin maha ja sain aru, et ju nad ei osanudki siis teisiti ja mis seal ikka. Muigasin vaid, kui öeldi, et “mul on nii palju tööd”, “meil on väga erinev muusikamaitse “, “sa oled minu jaoks liiga hea”, “ma ei saa sulle anda seda, mida sa ootad” jms uinamuina. Tegelikult oli ju ainult üks põhjus: sa ei meeldi mulle nii palju, et sooviksin sinuga midagi tõsist luua.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 15:57; 13.09 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla ta leidis omale uuel töökohal kellegi või avastas vahepeal, et sa ikkagi pole tema jaoks see õige. Või tuhat muud põhjust.
Kurb muidugi, aga küll tuleb uus ja parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli just väga sarnane kogemus ühe välismaalasega. Kaks kuud tutvust ja siis enam järsku ei tekstinud ja kokku saamisest keeldus, öeldes et jubedalt tööd ja väsinud.
Ootasin nädal aega, et ta siis ise uue aja pakuks, aga tema poolt ei tulnud ühtegi kontaktiotsimist.
Siis küsisin otse, et kas sa üldse tahad minuga edasi suhelda. Mees selle peale tunnistas, et tal keegi teine, kellest on rohkem huvitatud ja me võiksime ju sõbrad olla kui see mulle sobib.
Alguses ütlesin, et ok siis, aga hiljem hakkasin mõtlema, et mida paganat. Et siis tema oleks lihtsalt ära kadunud kui ma poleks ise otse küsinud. Kui see mulle pärale jõudis, siis kadus ka huvi temaga veel suhelda…

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näed, põhjus on alati tegelikult olemas. Et seda naisele ei taheta või ei juleta või ei osata öelda ja tegeleda nende negatiivsete tunnete ja tagajärgedega, mida lahkuminek ikka põhjustab teises, on hoopis teine asi. Kõige lihtsam põhjus ongi, et tegelikult inimene on tore, aga SEDA tunnet tema suhtes pole tekkinud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.09 15:47; 11.09 17:03; 11.09 20:16; 13.09 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan oma poja pealt – tüdrukutel on poiste osas suuremad ootused, ikkagi otsitakse kaaslast pikemaks ajaks, kogu eluks, tehakse plaane. Aga noormeestel ei ole selliseid ootusi, nad elavad n.ö. päevas, käivad tüdrukuga väljas, seksivad, teevad ühiseid asju – aga ta ei plaani veel peret, lapsi. Kui tüdruk hakkab survestama, et üürime ühise kodu või ostame selle, siis tõmbubki mees tagasi.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 10:56; 13.09 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan oma poja pealt – tüdrukutel on poiste osas suuremad ootused, ikkagi otsitakse kaaslast pikemaks ajaks, kogu eluks, tehakse plaane. Aga noormeestel ei ole selliseid ootusi, nad elavad n.ö. päevas, käivad tüdrukuga väljas, seksivad, teevad ühiseid asju – aga ta ei plaani veel peret, lapsi. Kui tüdruk hakkab survestama, et üürime ühise kodu või ostame selle, siis tõmbubki mees tagasi.

Ja sina naise ja poja emana pole suutnud poisile õpetada, et naised ei ole üldiselt litsid, kelle sisse end tühjendamas käia?

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 11:10; 13.09 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba pikka aega siin ilmas elanud meesterahvas ja võin omadest kogemustest öelda, et ei taha ka naised sulle otse näkku öelda, et sorry, me ei sobi ja läheme eraldi oma eludega edasi. Lihtsalt mingi hetk saabub vaikus ja siis needsamad vabandused- pole aega, palju tööd jne.
Kui siis mitu korda küsid, siis mõni julgem naine ütleb otse välja, et me ei sobi vms.
Ilmselt inimloomus on selline, et lihtsam on lihtsalt ära kaduda ja jätta õhku rippuma küsimus.
Nii praktikas lihtsalt on.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 11:56; 13.09 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sina naise ja poja emana pole suutnud poisile õpetada, et naised ei ole üldiselt litsid, kelle sisse end tühjendamas käia?

Kui ma olin noor mees (nii 20-25), siis ema ei teadnud minu käikudest midagi ja mitut erinevat naist ma nädalas k-ppisin. Seega ei saanud ta mulle öelda, et pojake, ära erinevaid naisi vaheldumisi …

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 11:56; 13.09 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan oma poja pealt – tüdrukutel on poiste osas suuremad ootused, ikkagi otsitakse kaaslast pikemaks ajaks, kogu eluks, tehakse plaane. Aga noormeestel ei ole selliseid ootusi, nad elavad n.ö. päevas, käivad tüdrukuga väljas, seksivad, teevad ühiseid asju – aga ta ei plaani veel peret, lapsi. Kui tüdruk hakkab survestama, et üürime ühise kodu või ostame selle, siis tõmbubki mees tagasi.

Ja sina naise ja poja emana pole suutnud poisile õpetada, et naised ei ole üldiselt litsid, kelle sisse end tühjendamas käia?

Mis mõttes litsid, seks on vastastikusel kokkuleppel. Enne abielu tulebki sarved maha joosta. Poeg suhtub naistesse lugupidamisega, aga ei plaani veel peret luua ja on seda ka ausalt neile öelnud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 10:56; 13.09 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan oma poja pealt – tüdrukutel on poiste osas suuremad ootused, ikkagi otsitakse kaaslast pikemaks ajaks, kogu eluks, tehakse plaane. Aga noormeestel ei ole selliseid ootusi, nad elavad n.ö. päevas, käivad tüdrukuga väljas, seksivad, teevad ühiseid asju – aga ta ei plaani veel peret, lapsi. Kui tüdruk hakkab survestama, et üürime ühise kodu või ostame selle, siis tõmbubki mees tagasi.

Ja sina naise ja poja emana pole suutnud poisile õpetada, et naised ei ole üldiselt litsid, kelle sisse end tühjendamas käia?

Mis mõttes litsid, seks on vastastikusel kokkuleppel. Enne abielu tulebki sarved maha joosta. Poeg suhtub naistesse lugupidamisega, aga ei plaani veel peret luua ja on seda ka ausalt neile öelnud.

Et paar korda nädalas baaris või tinderis ütleb iga kord uuele tibile, et jou,ma ei otsi tõsist suhe, vaid ühekordset seksi.
Seda pead lugupidavaks käitumiseks?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 11:10; 13.09 16:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Deitimine: mees tõmbub näiliselt põhjuseta eemale. Nii kurb.