Esileht Pereelu ja suhted Deitimine: mees tõmbub näiliselt põhjuseta eemale. Nii kurb.

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Deitimine: mees tõmbub näiliselt põhjuseta eemale. Nii kurb.

Postitas:

“mul pole pakkuda seda, mida sa vajad, me oleme erinevad jmt” Täpselt sarnane sõnastus, ehk oli meil sama mees!!! Aga minu loos on see huvitav, et ta hakkas mulle umbes kuu aega hiljem peale mahajätmist helistama ja helistab siiani. Iga paari päeva tagant. See teeb metsikut valu. Tagasi ta mind pole ka tahtnud, ainult vahest rääkida tahab. :S Nii et vist on nii, et kui jäädavalt uttu tõmbab, on isegi parem…

Sa ei oska tema numbrit blokeerida või milles asi?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt jagan ka mina sama meest…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“mul pole pakkuda seda, mida sa vajad, me oleme erinevad jmt” Täpselt sarnane sõnastus, ehk oli meil sama mees!!! Aga minu loos on see huvitav, et ta hakkas mulle umbes kuu aega hiljem peale mahajätmist helistama ja helistab siiani. Iga paari päeva tagant. See teeb metsikut valu. Tagasi ta mind pole ka tahtnud, ainult vahest rääkida tahab. :S Nii et vist on nii, et kui jäädavalt uttu tõmbab, on isegi parem…

Kuna sellel mehel pole ilmselgelt mune, siis pead endale kasvatama. Ütledki, et ära helista enam. Mina väljenduks reljeefsemalt ilmselt. Ja kui öelda ei julge ja/või ikka helistab, siis nr blokki, nagu soovitati. Nii masohhist ei saa ka olla ju!

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 15:57; 13.09 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mehed teevad nii?

Ainult üks vastus. Sa ei meeldinud talle piisavalt. Ebameeldivate vestluste edasilükkamine, eriti mitte huvi pakkuvate inimestega, on kõigi loomuses. Mitte ainult meeste, vaid ka sinu loomuses, olen selles kindel. Viitsiksid sa jee minna ja naabri uksekella lasta ja talle, kes ta on sulle ükskõik, hakata selgitama, miks sa teda eelmisel kolmapäeval ei tervitanud. Ei huvita ju. No ja ei huvitanud tedagi, lihtsam oli midagi segast mödaminnes pomiseda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina omast kogemusest võin öelda, et mees võib eemale tõmbuda ka sellepärast, et tunneb, et tahad temalt midagi, mida ta (hetkel) ei suuda pakkuda. Ja selleks, et mitte sulle haiget teha või oskamatusest otse öelda, et kuule ma hetkel suhet ei taha, tõmbub eemale. Aga sellest ei pruugi järeldada automaatselt seda, et mehel ükskõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kellel on huvi, ei kao ju ära niiviisi.

Ju siis ei ole huvi. Enne võis olla, aga uues töökohas on keegi veel huvitavam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina omast kogemusest võin öelda, et mees võib eemale tõmbuda ka sellepärast, et tunneb, et tahad temalt midagi, mida ta (hetkel) ei suuda pakkuda. Ja selleks, et mitte sulle haiget teha või oskamatusest otse öelda, et kuule ma hetkel suhet ei taha, tõmbub eemale. Aga sellest ei pruugi järeldada automaatselt seda, et mehel ükskõik.

Aga see tähendabki ju täpselt sedasama – mees ei ole naisest piisavalt huvitatud selleks, et temaga suhet tahta.
Need “ma ei saa sulle praegu pakkuda seda, mida sa soovid” jutud on ka lihtsalt vabandused. Kui mees kohtub naisega, kellesse ta sügavalt armub, siis tal ei teki küsimustki, et kas tahaks suhtes olla või mitte. Küllalt seda nähtud. Näiteks kasvõi need mehed, kes ühe naisega elavad 10 aastat koos ja räägivad, et ei taha üldse abielu, aga siis järgmisega on 6 kuu pärast pulmad.

Mitte, et mees oleks kuidagi halb, kui ta iga naisega, kellega deidib, suhet ei taha. Ei peagi tahtma. Eks on veidi kahtlased ka need mehed, kes pärast esimest kohtingut asju liiga tõsiselt hakkavad võtma. Eks see deitimise aeg ongi teineteise tundma õppimiseks jne.
Aga ei ole mõtet ka ennast lohutada mingite vabanduste leidmisega.
Asi on lihtne – kui mees on päriselt huvitatud, siis see on ilmselge ja ei teki mingeid kahtlusi. Huvitatud mees on olemas, pöörab tähelepanu ja ei mängi mingeid napakaid mänge, sest hirm naisest ilma jääda on selleks liiga suur.
Ja kui tekivad kahtlused, mees tõmbub eemale, on soe ja külm vaheldumisi, siis järelikult ei ole eriti tõsiselt huvitatud.
Lihtne!
Mida kiiremini selle asjaoluga leppida, seda lihtsamaks kogu kohtinguelu läheb, sest ei raiska enam aega meestele, kelle peale pole mõtet aega raisata.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 17:33; 11.09 19:51; 20.09 09:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Deitimine: mees tõmbub näiliselt põhjuseta eemale. Nii kurb.