Esileht Tööelu, raha ja seadused. Deklaratsiooni arvutamine 2 päeva varem

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Deklaratsiooni arvutamine 2 päeva varem

Postitas:

Milleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis 2 päeva? poolest jaanuarist juba paanika käib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis 2 päeva? poolest jaanuarist juba paanika käib[/tsitaat]Ilmselt sellele vihjatigi, et jaanuaris pole teist võimalust, kui ise arvutada. Aga nüüd saab niigi tulemuse paari päeva pärast teada, milleks enam \”ette\” arvutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen seda keerist ja pöörist siin jälginud pikalt. ja see on täitsa õudne. pandi ju elulihtne valem üles, aga nagu peata lammastekari laovad oma arve ennastsalgavalt üles, sadades kordades. aga ikka on vähe, tehakse veel duubel teemasid. teiste alateemade all aga targutatakse (jajah- need samad sajad käod, kes ei oska arvutada ja oodata, juhul kui ei oska) ja teatakse, kuidas elada tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed on lollid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii paratamatu, sest elu Eestis on paljudele väga raske. Kulutataksegi raha, mida pole veel kätte saadud. Tean inimesi, kes elavad lausa võlgu ja lubavad tuludeklarist saadud rahadega võlgu kinni maksta. Tase!
Mõelge, kui selliseid ei oleks, siis vähe taibukamad ei eristuks ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elatakse jah ette, plaanid juba thetud kuhu kulutada, et jumala pärast mingeid sääste ei tekiks. ma ei tea siiani kui palju ma tagasi saan, mida laste pealt ikka saan+ koolituskulud.
aga see ei lõppe enne märtsi algust ning kestab veelgi, kuna see aasta maksuvõlglased ei saa kohe raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Deklaratsiooni arvutamine 2 päeva varem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.