Esileht Tööelu, raha ja seadused. deklaratsiooni esitamine juba 14 veeb?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: deklaratsiooni esitamine juba 14 veeb?

Postitas:

Eelmine aasta sai esitada tuludeklaratsiooni juba 14 veeb. õhtul, kas ka sel aastal….?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 09:59; 14.02 10:39; 14.02 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ma saan tagasi midagi, kui mul on kaks last? nad käivad lasteaias. kes teab. aidake!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuulge saage juba üle ,mis kuradi dekla teema siin koguaeg käib?Raha nälg on suur või?Kasige tööle loodrid.[/tsitaat]

Milleks nii närviliselt reageerida? 😀
Olen muidu Sinuga nõus, et inimesed on hulluks läinud selle \”tohutu raha\” pärast, mis nad võivad deklaratsiooniga tagasi saada. Tundub, et elataksegi iga aasta vaid selle raha ootel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:20; 14.02 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas ma saan tagasi midagi, kui mul on kaks last? nad käivad lasteaias. kes teab. aidake![/tsitaat]

ei saa, lapsed võetakse ära hoopis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes ei taha sellel teemal kaasa rääkida, siis miks te üldse loete ja reageerite sellistele kirjadele. see on foorum, kus igaüks peaks leidma endale sobiva teema, kus kaasa rääkida. kui sa ei tea mis tunnet see tekitab, kui laps tahab poes kommi ja sa pead talle ütlema, et mõni teine kord….see on valus. mina saan edaga hakkama suhteliselt hästi, aga räägin seda sellepärast, et olen olnud sellises olukorras, kus ootasin seda päeva pikkisilmi. nii et kellele see teema ei lähe korda, ärge siis kurjustage siin…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 09:59; 14.02 10:39; 14.02 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära ütle kunagi iial…sa ei tea kuna sa võid sattuda isegi raskustesse….nii tugev inimene sa ka pole…ega inimesed pole ainult sellepärast vaesed, et nad on rumalad ja laisad….tean paljusid töökaid ja harituid inimesi…aga saatus on vahel nii, et tervist rahaga osta ei saa ja siis tekivad ka ülejäänud mured, millest sina vist oled kaitstud….tubli oled,,,,tegelt sind võib siis tõesti kadestada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 09:59; 14.02 10:39; 14.02 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuulge saage juba üle ,mis kuradi dekla teema siin koguaeg käib?Raha nälg on suur või?Kasige tööle loodrid.[/tsitaat]

tagastusi saavadki peamiselt need, kes tööl käivad 😉 mine ise ka tee tööd, mitte ära loe siin teemasid, kuhu Sa ei taha midagi asjalikku vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulevik on enda teha.. jah: võtke omale rikkurist mehed siis pole probleemi?.. mina olen õnnelik oma vaese mehega, maksan ise makse, käin tööl ja hoolitsen laste eest..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õnn pole vaid rahas, materialistid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:20; 14.02 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks muidugi võib elus ette tulla olukordi, millega arvestada ei osanud. Nt kui peres keegi haigestub ning sellega seoses sissetuleku kaotab (samas kulud suurenevad, sest ravi võib kallis olla) või kui korraga mõlemad rahateenijad töö kaotavad.

Aga kahjuks on Eestis väga palju peresid, kes elavadki peost suhu. Ehk siis palgapäevast palgapäevani kulutatakse kogu raha ära. Ja ainus võimalus midagi endale lubada ongi nö planeerimatu tulu, nt deklariga saadud.

Ma ei väsi kordamast, et täiskasvanud tööinimese jaoks peaks olema elementaarne, et vähemalt 3k (parem 6k) palgasumma on kõrvale pandud. Või kui ei ole, siis töötatakse selle nimel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eelmine aasta sai esitada tuludeklaratsiooni juba 14 veeb. õhtul, kas ka sel aastal….?[/tsitaat]

ei no muidugi, siin ju kõik maksuameti töötajad koos, õige koht, kust küsida. Mida sa lollakas kuulutad seda tervele ilmale, sina jääd kõigest ilma, see on kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juba tehtud ja raha ka käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. deklaratsiooni esitamine juba 14 veeb?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.