Esileht Tööelu, raha ja seadused. deklaratsiooni kontroll

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: deklaratsiooni kontroll

Postitas:

Minu deklaratsiooni infolehes on kiri, et deklaratsioon on valitud kontrolliks. Puutun sellega esmakordselt kokku. Mismoodi seda siis kontrollitakse? Olen ka FIE. Kas pean ise minema nüüd uurima MTA-sse ja esitama aruandeid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 16:27; 20.02 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka fie ja sama tekst. Ei pea midagi viima, kui tahavad pabereid näha, teatavad ise või tuleb sinna lehele teade. Üleeelmisel aastal oli algul sama tekst, nädala pärast muutus, et kõik ok. Ootame ja hoiame pöialt:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selge 🙂 järelikult on see ikkagi seotud FIE-na töötamisega, registreerisin FIE-ks eelmisel aastal (2011) alles. Äkki keegi FIE-dest veel räägib siin, kas nendel on ka selline kiri infolehel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 16:27; 20.02 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ka FIE ja deklaratsioon kontrollis – kui kõik on ok – st mingeid võlgu riigile eelmisel aastal ei olnud, saab raha üldjuhul kiiresti kätte olenemata sellest, et oled FIE.
Võidakse kontrollida kulude aruannet (t¨ekke), aga minul pole seda kolme aasta jooksul veel tehtud. Küll aga on olnud sotsmaksu maksmiseks ajatamise graafik – see tähendab, et olen jäänud riigile võlgu – siis venitatakse tulumaksu tagastusega mõnuga kuni 1. oktoobrini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oli FIE 9 aastat – alguses 4 aastat läks deklaratsioon kontrollimisele. Seejärel vist 3 aastat ei valitud kontrollimiseks ja edasi järgnevad aastad jälle valiti kontrolliks. Siiski ca nädalaga kinnitati ära. Kordagi mingeid lisadokumente esitama pole pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. deklaratsiooni kontroll

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.