Esileht Tööelu, raha ja seadused. Deklari nõu paluks.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Deklari nõu paluks.

Postitas:

Kui minu 2011 sissetulek oli 2029 eurot ja makstud TM 258 eurot, siis palju ma tagasi saan kui mul 2 last??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 20:37; 19.01 21:41; 20.01 11:40; 20.01 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainult 258¤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hakkab jälle see pull peale. KUIDAS on võimalik, et täiskasvanud inimene ei oska lihtsat liitmist-lahutamist ja protsentarvutust?!

Mõtleme nüüd väheke loogiliselt.

Äramakstud tulumaks on teil teada. leida on vaja see tulumaks, mis reaalselt oleks olnud vaja maksta, arvestades kõiki mahaarvamisi.

Selleks:

1. arvutate kokku kõik brutotulud, mida maksustatakse tulumaksuga – palk, preemia, puhuseraha, haigushüvitised, dekreediraha jms, välja arvatud riiklikud toetused või kuluhüvitised (neid ei kajastu ka seal emtas). Ühisdeklaratsiooni puhul ka abikaasa brutotulu.

2. Saadud summast LAHUTATE kõik saada olevad maksuvabastused – (aastane tulumaksuvaba summa 1725,6 euri enda eest; sama summa iga lapse eest alates teisest lapsest, kes 31.12.11 seisuga ei olnud veel 18-aastane; ühisdeklari korral ka abikaasa eest), eluasemelaenu intressid, koolituskulud, pensionikindlustus, annetused jms.

3. Teise tehte vastus on summa, millelt tuleks tulumaks tasuda. 21% leiate siis, kui korrutate teise tehtega saadetud vastuse 0,21-ga.

4. No ja nüüd võrdlete makstud tulumaksu saadud vastusega. Kui makstud tulumaksust kolmanda ülesande vastuse lahutada ja vastus on positiivne number, saategi selle summa tagasi. Kui on negatiivne number, maksate juurde.

Lihtne ja loogiline, iga 4.klassi laps saab hakkama.[/tsitaat]

Oled rahul oma ülbitsemisega??? Sain hakkama jah nüüd. Muide sa ise ka ei oska arvutada. Aastane tulumaksu vaba on 12*144=1728. Aga mis sinul on märgitud tulumaksu vabaks summaks??? 1725,6. Mis suvaline number see veel on???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 20:37; 19.01 21:41; 20.01 11:40; 20.01 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See näitab, et mingis kuus on mingil põhjusel jäänud osa tulumaksuvabastust kasutamata…st oli kuu, kus sa ei saanud tulumaksustatavat tulu vähemalt 144 bruto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sa selle teadmisega peale hakkad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see sinu asi on mida ma peale hakkan selle teadmisega. Üks tark õpetaja võiks ikka õieti kaagutada mitte valeinfot jagada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 20:37; 19.01 21:41; 20.01 11:40; 20.01 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis see sinu asi on mida ma peale hakkan selle teadmisega. Üks tark õpetaja võiks ikka õieti kaagutada mitte valeinfot jagada. [/tsitaat]
See postitus (19/01/2012 20:40) on postitus ühest minu hoopis teisest teemast, mille keegi kägu on lihtsalt siia kopinud. See \”suvaline summa\” oli lihtsalt eesti kroonides oleva summa ümberarvutus (27000 kr:15,6466). Tagastuse suuruse arvutamisel on nüüd sendid ka nii tähtsad või? Tundud olevat esiteks rumal ja teiseks ülbe inimene. Miks keegi sind üleüldse aitama peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus pole sentides vaid kui tuled tähtsalt õpetama, siis õpeta õieti. Ei ole ülbe, mina tulin nõu küsima ja keegi toppis sellise ülbe vastuse ja valesti ka veel pealegi. Vastasin talle nii nagu tema mulle vastas. Ja sellises stiilis õpetus toob ainult pahameelt. Viisakalt saab ka kirjutada eks:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 20:37; 19.01 21:41; 20.01 11:40; 20.01 11:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Deklari nõu paluks.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.