Esileht Tööelu, raha ja seadused. Deklariraha paigutamisest

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Deklariraha paigutamisest

Postitas:

Paljudes teemades loetakse päevi raha kättesaamiseni, plaanid selle kulutamiseks on ammu tehtud. Tegelikult oleks kõige mõistlikum deklariraha tagavaraks jätta. Jah, just siis kui rahaga kitsas. Ikka ja jälle loeb siit murekirju, kuidas pole raha ravimite või muu ootamatu kulu jaoks. Kujutlege, et mingit deklariraha pole olemas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:38; 24.01 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks igaüks paigutab oma raha, kuhu soovib. Kas poeletile, sukasäärde jne….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A see ju lihtne. Dekreediraha pole muud, kui 4,6 kuu palgapäead korraga. Kas palgaraha on kommiraha või arvete maksmise raha? Nujah, iga kuu ostad ju peale arvete maksmist sööki ja värki ka palga eest.
Mul oleks igati mõistlik pangakaart koju unustada, kuna arved saan maksta neti kaudu. Loodan, et mul tibake mõistust ikka on, kui rahalaev saabub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kui praegu ongi rahaga kitsas? Mina näiteks ostan briketti ja maksan kinni oma krediitkaardi kasutatud limiidiosa, millelt ma muidu peaksin 19% intressi maksma. See kinnimakstud krediitkaart ongi siis minu \”igaks juhuks\” tagavara. Koguvad ikka need, kellel midagi üle jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dekreediraha on samasugune hüvitis nagu haigus/hooldusleht. See on korrapärane sissetulek teatud perioodi eest. Huvitav, kuidas arveid siis makstakse? Dekreedirahad jagan kuude peale ära ning elan. Eks panen kõrvale ka nagu igal kuul.

See teema, et örge puutuge dekreedirahasid võiks käia ikka ülalpeetavate naist/emade kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Dekreediraha on samasugune hüvitis nagu haigus/hooldusleht. See on korrapärane sissetulek teatud perioodi eest. Huvitav, kuidas arveid siis makstakse? Dekreedirahad jagan kuude peale ära ning elan. Eks panen kõrvale ka nagu igal kuul.

See teema, et örge puutuge dekreedirahasid võiks käia ikka ülalpeetavate naist/emade kohta.[/tsitaat]

Jutt on tuludeklaratsiooniga tagasisaadavast rahast.
Kui palutakse teistel summat arvutada, siis järelikult ei teata ju, kas üldse midagi saada on ja kui palju. Järelikult ei saa ju sellega arvestada! Väike varu ehk raha mustadeks päevadeks või ootamatuteks olukordadeks peab olema igal perel. Deklariraha kui mitteregulaarne ja muutva suurusega sissetulek sobib selle jaoks suurepäraselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:38; 24.01 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kogumine on väga mõistlik jutt aga katsu sa koguda kui iga kuu jääb seda va raha puudu. Ma saan kogumisest aru välismaa palkadega aga mitte meie näljapalkadega:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sa oled tõesti hea teema teinud. Varu mustadeks päevadeks peaks alati olema, ja tagasisaadud deklariraha sobib selleks suurepäraselt.
On ju tore, kui te saate rohkemmakstud raha tagasi.
Samuti hea, kui jäädakse nulli (mina olen aastaid nullseltskonnas olnud).
Aga mõned teist peavad riigile juurde maksma. Mu ema pidi nt 2010a eest 40 euri tasuma. Palun arvestage sellega, et vähemmakstud raha tuleb suveks kokku saada ja riigile üle kanda. Lihtsalt teavitan teid, et ei tekiks olukorda, kus selleks raha lihtsalt pole. Nii et kellel on kahtlus, et deklar tuleb ‘negatiivne’, hakake juba praegu raha koguma. Keegi ei taha ju maksuametiga pahandusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Deklariraha paigutamisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.