Esileht Ilu ja tervis Dekodeeritd lõhn

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Dekodeeritd lõhn

Postitas:

Ostsin Mylook e-poest lõhna, mis tuleb välja, et on dekodeeritud, kuid väidetavalt siiski originaal. Dekodeeritud tähendab seda, et pakend on avatud ja välja on lõigatud originaal triipkood ja pakendi taga olev kandiline märgis, asemele on kleebitud mingid suvalised koodi kleepsud. On kahtlus, et lõhn ei ole originaal, miks ei ole Kaubamajas ühtegi dekodeeritud lõhna? Mylook andis mulle ka vastuse miks on pakendil kleepsud jne ja põhjus siis ongi, et toode on dekodeeritud aga kuna keegi teine enne mind on pakendi avanud, siis kuidas saan ma olla kindel, et sinna ei ole pandud võlts lõhna? Kileümbrisel on märgatavad liimijäljed, lõhn ise on ka kuidagi lahja ja peale lastes eriti kaua ei püsi, kaubamajas lastud lõhn on veel tükk aega värsk ja tuntav, seda peale lasen siis põhiliselt kohe peale pihustamast juba ma ei tunne seda värskust ega tugevust. Oskab keegi midagi öelda nende dekodeeritud lõhnade kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on olnud kord juhus, kus lõhn erines poes olnud lõhnast, ei püsinud peal ja lõhn oli samuti erinev. Pidasin e- poega kirjavahetust ja tagastasin lõhna, raha kanti kohe tagasi, vabandati. Ei olnud Mylook. Mina ei võrdlend isegi triipkoodi, lihtsalt see lõhn oli jama ja mina ei olnud nõus selle saadetisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Dekodeeritd lõhn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.