Esileht Kodunurk dekoorklaas

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: dekoorklaas

Postitas:

Kas keegi oskab öelda kas Tartus saab kusagilt dekoorklaasi osta?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:34; 26.04 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ainult Tallinnast.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 16:18; 25.04 22:04; 28.04 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ainult Tallinnast.

Sul õigus, sest isegi google teatas “dekoorklaas tartus” päringu peale, et “Vabandage, kas teiega on kõik korras”

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 17:45; 26.04 08:23; 27.04 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasi on dekoorklaas? Äkki vajad hoopis seda kilet, millega tavalist klaasi matiks või läbipaistmatuks muuta? Seda on igas ehitusmaterjalide poes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ainult Tallinnast.

Sul õigus, sest isegi google teatas “dekoorklaas tartus” päringu peale, et “Vabandage, kas teiega on kõik korras”

Ära valeta. Sa oleks sealt midagi leidnud, mis oleks sind küsimuse lahendamiseni viinud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 16:18; 25.04 22:04; 28.04 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oleks sealt midagi leidnud, mis oleks sind küsimuse lahendamiseni viinud.

Peale trobikonna firmade, kes tartus dekoorklaasi pakuvad, ma tõesti ei leidnud midagi.

Aga proovi meenutada pisiasja: kas MINUL oli küsimus vaja lahendada?
Kui meelde tuleb, siis ehk saad ka lõpuks aru, miks ma telefoni ei võtnud ja neid läbi helistama ei hakanud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 17:45; 26.04 08:23; 27.04 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga hea meel, et te kõik nii nutikad ja terava keelega siin olete. Oleksin väga tänulik, kui te mulle leiate üheainsagi koha Tartus. Ei pea ennast sugugi viletsaks goolgeldajaks, aga antud juhul küll ei leia.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:34; 26.04 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaasmerk ei sobi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaasmerk ei sobi?

Klaasmerk on dekoorklaas.ee edasimüüja.
Ehk siis tellid klaasmerkist, nemad omakorda tellivad dekoorklaasist jne, milleks.

Selle asemel, et dekoorklaas.ee – le saata kiri:
Tere, soovin hinnapakkumist pildile see ja see; mõõdud on xxxmm x yyymm ja sihtkohaga Kreutzwaldi 52, Tartu. Aitäh.

Ega seda oma meelispilti kuhugi salongi näppima minna nagunii ei saa, sest seda pole ju veel tehtudki.
Ja las toovad koju kätte kah, nagunii sõidab neil mingi klaasiauto mööda Eestit ringi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 17:45; 26.04 08:23; 27.04 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oleks sealt midagi leidnud, mis oleks sind küsimuse lahendamiseni viinud.

Peale trobikonna firmade, kes tartus dekoorklaasi pakuvad, ma tõesti ei leidnud midagi.

Aga proovi meenutada pisiasja: kas MINUL oli küsimus vaja lahendada?

Kui meelde tuleb, siis ehk saad ka lõpuks aru, miks ma telefoni ei võtnud ja neid läbi helistama ei hakanud.

Ninatark. Aga oleksid vōinud. Mis niisama ikka klimberdada klaveril.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 16:18; 25.04 22:04; 28.04 19:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk dekoorklaas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.