Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Dekr.raha

Postitas:

Ma viin avalduse tööandjale 7.08 aga mu tegelik dekreet hakkab alles 13.08. Kas tööandja saab selle esitada siis alles 13.08 või võib ka varem? Tean, et rahade maksmiseks on haigekassal aega 30p. Kas see 30p on alates kuupäevast kui dekreeti jäid või alates sellest millal tööandja esitab? Minu puhul siis nt 7.08+30p. Või ikkagi 13.08+30p?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 15:56; 26.07 16:10; 26.07 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dekreedi jaoks ei ole mingit avaldust. Rasedus- ja sünnituspuhkus ehk nn dekreet on töövõimetus ja selle aluseks on arsti/ämmaemanda poolt väljastatav sünnitusleht (nn dekreedileht). Samamoodi nagu tavapärase haigestumise korralgi, siis ju samuti ei kirjuta avaldust tööandjale, kus paluksid luba haigeks jääda….

Leht väljastatakse dekreedi alguses, maksimaalselt +/- 3 päeva enne/pärast selle algust. Kui dekreet algab 13.08, siis 7.08 kindlasti veel lehte ei anta.

30 päeva Haigekassal väljamakseks on kuupäevast, mil tööandja poolt edastatud leht Haigekassasse jõuab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul on dekreedileht juba käes. Lihtsalt tööandjale pole võimalik varem edastada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 15:56; 26.07 16:10; 26.07 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oled sa kindel, et sul on tõesti juba töövõimetusleht käes? Äkki see mingi muu rasedustõend lihtsalt, esitamiseks töökohta või hambaravihüvitise soodustuse saamiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see ikka töövõimetusleht-sünnitusleht. Nii on peal kirjas. Tööst vabastamise põhjus, periood jne. Kas tõesti siis ei anta seda varem juba? Miks varem ei või?

Samas sellel mingit kuupäeva küll peal pole, et millal väljastatud..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 15:56; 26.07 16:10; 26.07 18:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.