Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Dekreedileht. Olen natuke võhik.Palun abi.

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Dekreedileht. Olen natuke võhik.Palun abi.

Postitas:

Olen esimest korda dekreedis ja tänasest siis jäin ja ämmaemand vormistas selle nüüdseks ära, aga kas see läheb otse mu tööandjale või mis moodi edasi pean toimima?? Palun abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 09:42; 15.08 10:30; 15.08 10:59; 15.08 11:35; 15.08 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dekreedis ei saagi olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dekreedis ei saagi olla…

ilmselt said sa aru, mida tegelt silmas pidasin..pole vaja kohe nokkima hakata.
:(.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 09:42; 15.08 10:30; 15.08 10:59; 15.08 11:35; 15.08 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on nii, et kui ämmakas vormistab sind dekreeti-sünnituspuhkusele, siis läheb see sinu tööandjale ja tema teeb juba süsteemis vastava klõpsu ja ongi korras, võid tööandjale ka helistada..meili saata, et sa sellest kuupäevast dekreedis, lihtsalt mida kiiremini see tema poolt kinnitatud saab, seda kiiremini saad sina oma dekreedi rahad kätte. Ise ka praegu dskreedis ja mulle tulid rahad paari päevaga üle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on nii, et kui ämmakas vormistab sind dekreeti-sünnituspuhkusele, siis läheb see sinu tööandjale ja tema teeb juba süsteemis vastava klõpsu ja ongi korras, võid tööandjale ka helistada..meili saata, et sa sellest kuupäevast dekreedis, lihtsalt mida kiiremini see tema poolt kinnitatud saab, seda kiiremini saad sina oma dekreedi rahad kätte. Ise ka praegu dskreedis ja mulle tulid rahad paari päevaga üle!

Kas eesti.ee ka kusagil näga, et see vormistatud ja kinnitatud. Hetkel ei leia seda kusagilt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 09:42; 15.08 10:30; 15.08 10:59; 15.08 11:35; 15.08 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin ka kuu aega tagasi nö dekreeti, eesti.ee lehel oli näha kui ämmaemand oli lehe vormistanud, see on haiguslehtede all. Raha tuli üle 2 päevaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin ka kuu aega tagasi nö dekreeti, eesti.ee lehel oli näha kui ämmaemand oli lehe vormistanud, see on haiguslehtede all. Raha tuli üle 2 päevaga.

Hrtkel käivad hooldustööd eesti.ee-s ja ehk sellepärast polegi midagi näha. Ämmaemand vormistas kell 9.40 dekreedilehe ära. Eks optan päeva lõpuni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 09:42; 15.08 10:30; 15.08 10:59; 15.08 11:35; 15.08 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eesti.ee portaalis uuenevad andmed korra ööpäeva jooksul. Kui su ämmaemand täna vormistas lehe, siis sa näed seda seal alles homme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks hoiatan, et kõik tööandjad ei ole tellinud teavitust töövõimetuslehtedest
st
võib olla ka nii, et pead siiski ise tööandjat teavitama, et leht on alustatud.

Kuidas teil tavaliselt haiguslehtedega on, kas tööandja(raamatupidaja) näeb ise (st teavitus meilile) või on kokku lepitud, et töötaja teatab? Nii ka seekord toimi.

Tööandja peab selle kinnitama, enne Haigekassa ei menetle ja välja ei maksa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 12:15; 15.08 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks hoiatan, et kõik tööandjad ei ole tellinud teavitust töövõimetuslehtedest

st

võib olla ka nii, et pead siiski ise tööandjat teavitama, et leht on alustatud.

Kuidas teil tavaliselt haiguslehtedega on, kas tööandja(raamatupidaja) näeb ise (st teavitus meilile) või on kokku lepitud, et töötaja teatab? Nii ka seekord toimi.

Tööandja peab selle kinnitama, enne Haigekassa ei menetle ja välja ei maksa.

Kui olen jäänud haiguslehele, siis perearst on avanud haigusele ja rogkem pole ma ise midagi teinud. Kui siis vaid teatanud ülemust, et olen haiguselel ja kõik. Või peaksin helistama ja uurima??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 09:42; 15.08 10:30; 15.08 10:59; 15.08 11:35; 15.08 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on sisekorra reeglites kirjas, et teavitame tööandjat nii haigestumisest(lehele jäämisest) ja ka lehe lõppemisest. Sünnituslehe(dekreedilehe) puhul ainult algusest, kuna siis esitame juba lhp avalduse, millelt on niigi näha, et rsp(dekreet) lõppes ja nüüd lhp.

Kunagi ei tee paha üle helistada ja uurida, kas tööandja juba teab lehest või vajab sinu infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 12:15; 15.08 13:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Dekreedileht. Olen natuke võhik.Palun abi.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.