Esileht Tööelu, raha ja seadused. dekreet ja väga väike vanusevahe kahel lapsel

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: dekreet ja väga väike vanusevahe kahel lapsel

Postitas:

Saan teise lapsega praegu emapalka kuni dets 2012, aga uus tähtaeg on juba 8.mai. Tegin tööandjale avalduse et soovin lõpetada lapsehoolduspuhkuse ja asuda tööle, aga tööleasumise päeval tõin dekreedilehe hoopis(30p enne tähtaega). Kas ma enam emapalka ei saa teise lapse eest edasi kuni kolmanda lapsega dekreet lõppeb? Kuidas on üldse sellisel puhul kõige kasulikum toimida kui kaks last kohe järjest? Tänud vastajatele, olen ise natuke segaduses ja ei taha mingeid trahve ega tagasimaksmisi hiljem avastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, saad küll VH edasi II lapsega ja samal ajal dekreedis olla III lapsega (ja dekreediraha). Kuna sünnitushüvitis ehk dekreediraha ei ole töine tulu, siis VH see ei vähenda. Dekreedi lõppemisel katkeb II lapsega VH ja hakkab III lapse oma.

Kui tähtaeg 8.mai, siis viimasel võimalusel dekreeti minnes oleks dekreedi I päev 8.aprill. Ehk siis natuke arusaamatu, kuidas sa sellest juba minevikus räägid, et dekreedileht tööandjale viidud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nu tegelikult mul tähtaeg pandud 30.04-08.05

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Ellts kirjutas:[/small]
[tsitaat]nu tegelikult mul tähtaeg pandud 30.04-08.05
[/tsitaat]

Siis oleks tark olnud minna dekreeti viimase tähtaja järgi 30 päeva enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tähtaega nihutati natuke pikemaks, aga mul oli siis juba tööandjale avaldus antud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, 3. lapse dekreedi ajal saad oma 2. lapse VH edasi. Kui 3. lapse dekreet lõppeb, lõppeb ka 2. lapse eest VH saamine ära,hakkad saama ainult 3. lapse VH.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. dekreet ja väga väike vanusevahe kahel lapsel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.