Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Dekreet.

Postitas:

Tere,kas keegi oskab öelda ,kui kaua tuevad dekreedi rahad?Tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandjal on õigus toimetada dekreedileht (suvaline haigusleht) haigekassasse 7 päeva. Kui tal läheb kauem, siis teda kuidagi ei karistata, seega 7 pole päris kivisse raiutud.

Haigekassal on õigus maksta lehe eest rahasid 30 päeva, alates sellest ajast, mis leht temani jõuab. Tihti makstakse 7-14p jooksul, oleneb kui kiiresti nad lehti menetleda jõuavad.

Kui tööandja on kiire ja lehe kiirelt edasi toimetab, siis võib isegi 7p jooksul kätte saada, aga maksimaalselt võib kuluda 37 päeva, kui kõik seaduses olevaid max tähtaegu kasutavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma viisin 12.jaan tööle dekreedilehe ja raha tuli täna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli 3 nädalaga (alates lehe viimisest tööandjale). Aga muidugi tuleks arvestada tõesti kuni 37 päevaga. Oleneb, kui kiire on tööandja ja kui pikad järjekorrad HK-s. Kui on viiruste hooaeg, siis HK peab ju rohkem lehti läbi töötlema kui tavaliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna menetleti Tlna omas 11.01 kp HK jõudnud lehti, just helistasin. Kuna 11ndal viisin alles tööandjale, siis või ainult loota, et sel nädalal laekub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes kiiresti kätte saanud on kus haigekassas te olete. Pärnu omad tegelevad küll suht aeglasti. Mul 9 jaan leht tööaindjale ja leht pandi järgmine päev ka teele ja siiani ei ole isegi menetlusse võetud. nii et ootan aga veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.