Esileht Tööelu, raha ja seadused. Dekreeti uue lapsega

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Dekreeti uue lapsega

Postitas:

Tere!

Tekkis küsimus seoses sellega, et praegu olen lapsega LHP’l ja teise lapse sünniajal on esimene peaaegu 3 aastane. Plaan on, et lapse isa jääb lapsehooldus puhkusele (käib tööl edasi, mina jään koju) ja seda saab ta siis kui laps on 70 päeva vana ja siis pean mina andma tööjuures lahkumisavalduse. Aga, kas mõistlikum on ikka mul dekreeti jääda ja kui dekreet hakkab lõppema siis vajalikud avaldused teha?

Keeruliselt seletatud, aga hetkel tõesti pole mujalt uurida ega küsida.

Suured tänud kõigile kes mõistlikult vastavad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 13:56; 07.01 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaan on, et lapse isa jääb lapsehooldus puhkusele (käib tööl edasi, mina jään koju)

LHP-l olles ei saa tööl edasi käia. Kas sa pidasid silmas, et isa hakkab vanemahüvitist saama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaan on, et lapse isa jääb lapsehooldus puhkusele (käib tööl edasi, mina jään koju)

LHP-l olles ei saa tööl edasi käia. Kas sa pidasid silmas, et isa hakkab vanemahüvitist saama?

Jah, vanemahüvitist mõtlesin tõesti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 13:56; 07.01 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult, kui töökoht olemas, siis on mõtekas dekreeti jääda!
Saad siis sünnitushüvitise (dekreediraha) ja rsp aja eest lisandub 4,6 k eest puhkust (puhkusetasu saad siis lõpparvega kui plaanid töölt lahkuda).
Saada 4,6 x 580 bruto on ju ka raha.
Lisaks puhkusetasu min 11p eest.

Kindlasti tasub rsp-le jääda mitte juba 70p enne tähtaega vaid pisut hiljem või lausa alles 30p enne tähtaega, et laps oleks rsp lõppedes juba 70p vana, sest enne mees VH ei saa, siis saab mees olla esimene VH saaja, ei ole vaja algul sulle VH vormistada ja siis alles vahetada.

Kui sina tööle ei lähe, pead tõesti töölepingu lõpetama st sina ei saa olla lhp-l kui VH saab mees. Siis jääd ravikindlustuseta…kui sa just töötuna arvele ei lähe ja uut tööd otsima ei asu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Dekreeti uue lapsega