Esileht Ajaviite- ja muud jutud Delfi ja Tänak

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Teema: Delfi ja Tänak

Postitas:
Kägu

Mis värk selle Tänakuga Delfis on – nii kui Tänak kuskil sõidab, siis läheb Delfil nagu pilt tasku ja ainus, mis huvitab, on see ralli. Tänaku uudised on esimesed nii siis, kui võidab, kui kaheksandana. Tüütama hakkab. Tänak on tubli, aga no pidagu Delfi nüüd natuke vahet.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis värk selle Tänakuga Delfis on – nii kui Tänak kuskil sõidab, siis läheb Delfil nagu pilt tasku ja ainus, mis huvitab, on see ralli. Tänaku uudised on esimesed nii siis, kui võidab, kui kaheksandana. Tüütama hakkab. Tänak on tubli, aga no pidagu Delfi nüüd natuke vahet.

Alles hakkab tüütama? Siis on sul vedanud, mul on ammu kõrini. On jah tore kui tal hästi läheb ja jälgin ise ka, aga tervet esikülge pole tõesti vaja mitu päeva sellele pühendada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mida imet sa delfist muidu lugeda loodad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aasta sportlaseks valiti mingi mees, kelle nimegi ei olnud mina ennem märganud ja olen selle nüüd ka ära unustanud, sest uudised on ainult Tänakust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Perekoolikal on lihtsalt ka delfi.ee pakett tellitud.
See on juba edasiminek.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Perekoolikal on lihtsalt ka delfi.ee pakett tellitud.

See on juba edasiminek.

Sa võiksid mingi eneseabipaketi tellida. Viharavi või midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga lihtne – kui ralli käib, siis loetakse Tänakuga seotud artikleid väga väga palju rohkem kui kõike muud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänakust ei ole lihtsalt siis erilist mõtet kirjutada, kui ta kuskil ringi ei kihuta. Oli väga raske aru saada sellest loogikast?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole see Delfi ainus, kes Tänakust pasundab, Postimees on suht samasugune. Õnneks on seal paar rõõmsamat uudist Sildarust ka, aga Tänakut on ikkagi liiga palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga lihtne – kui ralli käib, siis loetakse Tänakuga seotud artikleid väga väga palju rohkem kui kõike muud.

Kui Sildaru hüppab, siis ei loeta Sildarut väga väga palju rohkem kui muud? Kui kinos on filmi esilinastus, kas siis ei loeta filmist väga väga palju rohkem kui muust?
Vastus: loetaks küll, kui võimalust oleks. Aga ei ole. Peab lugema Tänakust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole see Delfi ainus, kes Tänakust pasundab, Postimees on suht samasugune. Õnneks on seal paar rõõmsamat uudist Sildarust ka, aga Tänakut on ikkagi liiga palju.

Aga MIKS see nii on? Sellel peab mingi põhjus olema? Kas meie ajakirjandusmagnaatidest keegi on Tänaku sponsor?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Sildaru hüppab, siis ei loeta Sildarut väga väga palju rohkem kui muud? Kui kinos on filmi esilinastus, kas siis ei loeta filmist väga väga palju rohkem kui muust?

Mu arust on Sildarut ka liiga palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sildarust ja tennisenaistest on 1-2 pilti/juttu, aga Tänakut on nii palju, et muud ei mahugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära jaura. Ni Delfi kui Postimehe esilehel on olemas kümneid ja kümneid artikleid, millest vaid mõni üksik puutub Tänakusse.
Kirjutatakse aga seetõttu, et ralli on Eestis populaarne ala ja Tänaku artikleid loetakse ja klikitakse palju. Eelmisel aastal läks Soome rallile vist ca 10 000 eestlast. Samamoodi loetakse Kanadas hoki- ja Leedus kossuteemalisi artikleid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vihjeks: Oti kombeka peale on kõige suuremalt Delfi logo tkitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära jaura. Ni Delfi kui Postimehe esilehel on olemas kümneid ja kümneid artikleid, millest vaid mõni üksik puutub Tänakusse.

Ära aja kräppi. Selleks, et Tänaku teemadest üle ja ümber saada, tuleb täna vajutada 21 klikki liuguri alla-noolel.

Tänan tähelepaneku eest. SIIN on sama näha mütsil. Asi selge. Okse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ongi ja mina pole märganudki. Nõmeeeeeeeee! Siis pole lootustki, et tema reklaamimine väheneks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ralli on Eestis populaarne ja selle tõttu kõik portaalid kajastavadki palju. Alati on võimalus mitte lugeda neid lehekülgi see aeg, kui Tänakust kirjutatakse. Täpselt samamoodi saab televiisoril vahetada kanalit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahetan Delfi Tänaku Postimehe Tänaku vastu või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei ole oma elus kordagi ühtegi Tänaku artiklit avanud ja lugenud. Skrollin lihtsalt üle nendest uudistest.

Muidu spordivõõras ei ole, lihtsalt motosport ei huvita. Tänakut on tõesti liiga palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis asi see delfi on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära aja kräppi. Selleks, et Tänaku teemadest üle ja ümber saada, tuleb täna vajutada 21 klikki liuguri alla-noolel.

Issand! Vaene sina! Vähemalt saad trenni tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind see tänak üldse ei huvita ja tema uudiste rohkus ajab oksele.

Samas pole ma nii loll nüüd ka, et arvata, et Delfi päevatoimetaja ise oma äranägemise järgi esiuudiseid valib. See on ju eraomanduses ja kasumit taotlev ettevõte. Esiuudised tekivad selle järgi, palju konkreetset sõnumit avatakse. KUi Tänakut meie, lugejad, hullult ei klikiks, siis nad ka ees ei oleks. Osad positsioonid tulevad lausa automaatselt, st server lükkab esimestele poitsioonidele populaarsemad ja klikitavamad lood. Allikas – pereliikmest veebiajakirjanik.

Ehk siis kui mulle, sulle, sulle ja sulle käivad need lood närvidele, siis kuskil on 10x rohkem inimesi, kes Tänaku igat liigutust jälgivad ja kõiki neid uudiseid loevad. Ja, muide, kirjutavad ülimalt pahandavaid postitusi kommentaarides, kui mõne pisiasja kohta Tänaku sõidus polegi uudist.

Ja ega Delfi poleks Tänaku sponsor, kui Tänaku uudised meeletuid klikke ei tooks. Niisama, haledusest, ei hakka ükski ärimees toetama ühtki sportlast – kui just oma pereliige vms kõneks ei ole. Tänakul on meeletu fännibaas, kes loevad valimatult, mida ette antakse. Näiteks…mu abikaasa ja 16-aastane poeg.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa võiksid mingi eneseabipaketi tellida. Viharavi või midagi.

Sa võiksid veel kooli tagasi minna ja pisut areneda.
Mul poleks mõttessegi tulnud kunagi teha teemat, et Nelli Teataja võiks kvaliteetuudiseid hakata kajastama või üldse kuidagi muutuma…
Sest 1. ma ei tarbi saasta ja 2-. ei soovi ka muuta saasta.

Sul paistab sellega tõsiseid raskusi olevat. Ja kas sinu jaoks on Delfi mingi uudiseportaal? Hallooo nagu.
Varsti tuled veel väitma, et Omniva on postiettevõte vms tobedat…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan tähelepaneku eest. SIIN on sama näha mütsil. Asi selge. Okse.

Ma arvan, et siin on asi ikka vastupidine – logo on tikitud, kuna ralli ja Ott on populaarsed ja garanteerivad klikid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aasta sportlaseks valiti mingi mees, kelle nimegi ei olnud mina ennem märganud

Oma piiratud silmaringi poleks vaja demonstreerida.
See mingi mees on Magnus Kirt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et siin on asi ikka vastupidine – logo on tikitud, kuna ralli ja Ott on populaarsed ja garanteerivad klikid.

No kes selle vastu vaidles? Teema on sellest, et artiklikesi-nupukesi Tänaku kohta tuleb kui saelaudu ning kõik on esmatähtsusega uudised Delfis. Ja SELLE põhjuseks on kahtlemata Delfi soov oma sponsorlusrahast võimalikult palju läbi klikkide tagasi saada.

Ehk siis kui mulle, sulle, sulle ja sulle käivad need lood närvidele, siis kuskil on 10x rohkem inimesi, kes Tänaku igat liigutust jälgivad ja kõiki neid uudiseid loevad. Ja, muide, kirjutavad ülimalt pahandavaid postitusi kommentaarides, kui mõne pisiasja kohta Tänaku sõidus polegi uudist.

Ja ega Delfi poleks Tänaku sponsor, kui Tänaku uudised meeletuid klikke ei tooks. Niisama, haledusest, ei hakka ükski ärimees toetama ühtki sportlast – kui just oma pereliige vms kõneks ei ole. Tänakul on meeletu fännibaas, kes loevad valimatult, mida ette antakse. Näiteks…mu abikaasa ja 16-aastane poeg.

Jah, selle teadmise valguses, et Delfi on Tänaku sponsor, ongi kõik arusaadav. Selle teadmiseta aga oli asi tasakaalust väljas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kes selle vastu vaidles? Teema on sellest, et artiklikesi-nupukesi Tänaku kohta tuleb kui saelaudu ning kõik on esmatähtsusega uudised Delfis. Ja SELLE põhjuseks on kahtlemata Delfi soov oma sponsorlusrahast võimalikult palju läbi klikkide tagasi saada.

Jah, ja need uudised on seal ees, kuna neid klikitakse meeletult. Inimesed huvituvad. Ega nad seal pole ju nii lollid, et kui mingi muu uudis oleks loetavaim, teda hoitaks kuskil tagaplaanil.

Lühidalt – esiuudised on need, mida loetakse enim. Esiuudiseid ei hoita jõuga. Esiuudis liigub allapoole kohe, kui teda enam ei klikita.

Kuidagi pole kasulikum portaalil hoida ees uudiseid, mida ei avata. Neil ju kama, kustkohast see raha tuleb. Esiuudistena hoitakse ikka neid, mida enim avatakse.

Kas on see tänak või miski muu, sõltub ainult lugejate huvist. Kui enam ei klikita, liiguvad allapoole.

Kui mingit Paide uudist hakatakse äkki palju klikkima, liigub see kiiresti esiuudiseks. Kõik sõltub meist, lugejatest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, ja need uudised on seal ees, kuna neid klikitakse meeletult. Inimesed huvituvad. Ega nad seal pole ju nii lollid, et kui mingi majandusuudis oleks loetavaim, teda hoitaks kuskil tagaplaanil. Lühidalt – esiuudised on need, mida loetakse enim. Esiuudiseid ei hoita jõuga. Esiuudis liigub allapoole kohe, kui teda enam ei klikita.

Kuule, sa kommenteerid ehk siis, kui midagi asjast ka tegelikult tead? Tänaku uudised ei liigu mitte kuhugi. Nad on erirubriik ja paigas kui raudnael, esimesed kogu aeg. Toimugu või Lätis maavärin, Tänaku uudis on ikka esimene. Eesti maavärin vast paneks Delfi juhtkonna selle jaotuse ümber vaatama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olid ajad, kus olid pildil vaid Veerpalu ja “Kiku”.

Nüüd ju just lõppesid Sildaru võistlused ja meedia oli tema uudistega üle külvatud.
Eks igale maitsele midagi ja küll jääme ellu ka meie, kes me oma rahvuskangelastest suuremat ei pea 🙂

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Delfi ja Tänak