Esileht Ajaviite- ja muud jutud Delfi ja Tänak

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Teema: Delfi ja Tänak

Postitas:
Kägu

Oled vist sama väsimatu ullike, kes siit täna 20 libateemat avastas? Miks Tänaku teemadel nii vähe komme on kui ta nii kuum kaup on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk siis jah. KUI Neivelti klikitaks rohkem kui Tänaku teist uudist, oleks 1 tänaku uudis ja selle all/kõrval neivelt. Järelikult annab statistika põhjust hoida üleval mitut Tänaku uudist. Portaalil pole mingit vajadust lükata Neivelti uudis kolmandale screenile, kus see sekundil on, kui see oleks tõesti nii loetav kui sina seda arvad. Puhas raha ju.

No selge. Kui kõike eelmist olen nõus aktsepteerima, siis seda, et näiteks SEE artikkel oli täna loetavam kui Neivelti oma (sest terve päeva ta seal ülemises plokis rippus – kuni keegi mõned uued jupid valmis treis), ma küll ei usu. Seega, sorri. Seega ma ei pea su juttu selles osas päris adekvaatseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oled vist sama väsimatu ullike, kes siit täna 20 libateemat avastas? Miks Tänaku teemadel nii vähe komme on kui ta nii kuum kaup on?

Ei ole sama.

Vastuseks – ei ole midagi imestada, kui sa Delfist räägid. Esiteks palju kordi ikka kirjutataks: Tubli, ott! 🙂

Teiseks. See, millel on enim kommentaare, pole ju kaugeltki enim loetud uudis tingimata. Ma näitan sulle Delfi kommenteerituimat uudist läbi aegade. Sellel on üle 10 000 kommentaari. Kas sa oled kunagi sellest midagi kuulnud? Vastan sinu eest. Ei ole. Ja PMs on üldse vaid regatud kommentaarid.

Ahjaa. Siin link minu teada enimkommenteeritud artiklile. http://sport.delfi.ee/archive/pelotoni-pesa?id=3368750

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk siis jah. KUI Neivelti klikitaks rohkem kui Tänaku teist uudist, oleks 1 tänaku uudis ja selle all/kõrval neivelt. Järelikult annab statistika põhjust hoida üleval mitut Tänaku uudist. Portaalil pole mingit vajadust lükata Neivelti uudis kolmandale screenile, kus see sekundil on, kui see oleks tõesti nii loetav kui sina seda arvad. Puhas raha ju.

No selge. Kui kõike eelmist olen nõus aktsepteerima, siis seda, et näiteks SEE artikkel oli täna loetavam kui Neivelti oma, ma küll ei usu. Seega, sorri. Seega ma ei pea su juttu selles osas päris adekvaatseks.

Aga see uudis pole ka ju esilehel selle 4 Tänaku uudise seas, mis on esiuudised. Millest sa räägid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga see uudis pole ka ju esilehel selle 4 Tänaku uudise seas, mis on esiuudised. Millest sa räägid?

Terve tänase päeva oli. Umbes tunnike tagasi ilmusid uued “favoriidid”. Ei, paar tunnikest tagasi – 14.45, 15.51 ja mingi 15 millegagi veel.
Ja no sa ajad udu – nagu keegi paneks sinna Tänaku kasti äkki Neivelti uudise sekka. Ei pane. See kast on reserveeritud Tänakule ja sealsed uudised vahetavad üksteist välja, muud uudised toimetavad omaette teistel lehtedel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Terve tänase päeva oli. Umbes tunnike tagasi ilmusid uued “favoriidid”.

Nojah, koristati ära, niipea kui enam huvilisi ei jagunud. Sellest ma ju räägingi.

Esiuudised muutuvad selles taktis, kui palju neid loetakse. Aegajalt pannakse sinna ka midagi suhteliselt juhuslikku, see koristatakse ära, kui klikke ei too ehk kui inimeste huvi väheneb. Seepeale liigub huvi enam mitte köitev uudis kas avalehel allapoole või kaob üldse alamrubriiki (ja sealt omakorda arhiivi).

Kindlasti pole klikimagnetid kolmandal-neljandal ekraanitäiel, sest nagu sa isegi varem mainisid, inimesed on laisavõitu ja nad ei taha just sageli meeletult scrollida, et päeva tippsündmusi lugeda. Mitmendal ekraanitäiel on Neivelt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, koristati ära, niipea kui enam huvilisi ei jagunud. Sellest ma ju räägingi.

Kuule, sa räägid kord ühte ja kord teist. Sinu eelmisele jutule toetudes oleks siis pidanud selle viidatud Tänakuloo ära koristamise järel Tänaku kasti Neivelti lugu (või eutanaasia või muu populaarne) ilmuma? Kuid ilmus hoopis uus Tänakulugu.
Tänakule on reserveeritud kast uudiste jaoks. Seal sees toimub konkurents Tänaku lugude vahel, muude uudiste suhtes on nad väljaspool konkurentsi, räägi, mida tahad.

Mitmendal ekraanitäiel on Neivelt?

Ei oska mina neid ekraanitäisi lugeda. Tänakust kolm rida allpool on. Hommikul oli üks rida allpool.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, sa räägid kord ühte ja kord teist. Sinu eelmisele jutule toetudes oleks siis pidanud selle viidatud Tänakuloo ära koristamise järel Tänaku kasti Neivelti lugu (või eutanaasia või muu populaarne) ilmuma? Kuid ilmus hoopis uus Tänakulugu.

Tänakule on reserveeritud kast uudiste jaoks. Seal sees toimub konkurents Tänaku lugude vahel, muude uudiste suhtes on nad väljaspool konkurentsi, räägi, mida tahad.

Mitmendal ekraanitäiel on Neivelt?

Ei oska mina neid ekraanitäisi lugeda. Tänakust kolm rida allpool on. Hommikul oli üks rida allpool.

Isver 🙂

Jah, sest Tämaku lood on loetavamad kui Neivelt 🙂 Kuidas ma saaksin sulle seda selgemini veel öelda. Pandi uus Tänak…kui seda ei loeta enam kui Neiveltit, siis küll see ka maha kistakse. JAH. JAH. KÕIK Tänaku praegu esilehel olevad uudised on loetumad kui Neivelt. Praeguses ajahetkes. JAH. Neivelt on vähem loetud hetkel kui Tänak. Hommikul oli mu meelest Neivelt esimene – liikus alapoole, kui huvi vähenes.

Aja püsti oma sugulased ja naabrid, klassiõed ja koolivennad. Nii 8000-10 000 inimest. Kui mu mälu ei peta, on Delfis igal päevase aja ajahetkel mingi 80 000 inimest, aga ma võin ka mõneti mööda panna. Päevas on igatahes üle 10 miljoni lehe avamise.

Võtke oma mitmetuhandelise kambaga mingi suvaline uudis ja avage seda kõik oma erinevatelt IPdelt mitu korda – veetes ka mõne minuti see konkreetne URL avatuna. Ega kaua lähe, kui see esiuudseks tõstetakse, kui see just otse mingi lauslollus aastast 2002 pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtke mingi suvaline uudis ja avage seda kõik mitu korda – veetes ka mõne minuti see konkreetne URL avatuna. Ega kaua lähe, kui see esiuudseks tõstetakse, kui see just otse mingi lauslollus aastast 2002 pole.

Väidad, et Tänak kukuks troonilt? 😀
Aga seleta, ole hea, miks siis Tänaku uudised http://sport.delfi.ee/ lehel ei ole samamoodi esireas? Kõige esimene on Tänaku uudis, siis Beljajeva, siis lausa discgolf ja veel ühte teist – ja alles allpool on Tänaku teised jutud. Kui sinu väide, et kõik Tänaku uudised ongi hetkel teistest loetumad, siis peaks see ometi kajastuma ju ka Delfi spordi lehel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

nagu keegi paneks sinna Tänaku kasti äkki Neivelti uudise sekka. Ei pane. See kast on reserveeritud Tänakule ja sealsed uudised vahetavad üksteist välja, muud uudised toimetavad omaette teistel lehtedel.

Jah, just. Kui mõned tunnid tagasi oli seal nö Tänaku plokis 7 või 8 uudist, siis nüüd ainult 4. Ehk siis 4 kohta on juba loovutatud muudele lugudele. Läheb veel paar tundi ja jääb 1-2 tänakut (prognoosin, et sinna läheb veel paar tundi, sest inimesed ales kogunevad arvutite juurde, puhkepäevane teine külastatavuse peak pole veel käes. Aga varsti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

DELFI on suursponsor. Kogu lugu. Üles-alla kerkimne on ikka päevatoimetaja teha. Nii nagu käsud tulevad. Tihtipeale nn ebamugavad kuumad teemad peidetakse vabsee kusagile nurga taha ära. Tänakust on poogen – näha kohe see suur blokk ja scrollitakse edasi – kõvasti kommentaare ka hahaa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, just. Kui mõned tunnid tagasi oli seal nö Tänaku plokis 7 või 8 uudist, siis nüüd ainult 4.

Ei olnud. Hommikust peale on olnud 4 uudist, millest 2 on lihtsalt välja vahetunud.

Jah, just.

Krt, jälle sa muutsid meelt. On siis kast Tänakule reserveeritud või mitte? Kord ütled, et “ei-ei, ainult klikkide arvu järgi on uudised reas”, siis jälle tuleb selline “jah, just”. Sa vist ikka ei tea asja ja üritad siin tarka mängida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtke mingi suvaline uudis ja avage seda kõik mitu korda – veetes ka mõne minuti see konkreetne URL avatuna. Ega kaua lähe, kui see esiuudseks tõstetakse, kui see just otse mingi lauslollus aastast 2002 pole.

Väidad, et Tänak kukuks troonilt? 😀

Aga seleta, ole hea, miks siis Tänaku uudised http://sport.delfi.ee/ lehel ei ole samamoodi esireas? Kõige esimene on Tänaku uudis, siis Beljajeva, siis lausa discgolf ja veel ühte teist – ja alles allpool on Tänaku teised jutud. Kui sinu väide, et kõik Tänaku uudised ongi hetkel teistest loetumad, siis peaks see ometi kajastuma ju ka Delfi spordi lehel?

Ei, ei pea. Miks peaks. Seda loogikat ei ole, kasvõi juba seetõttu, et avalehe ja alamrubriikide eest vastutavad erinevad inimesed (avalehel päevatoimetaja, spordi lehel sporditoimetaja).

Rallihuvilised saavad oma laksu avalehelt kätte ja saavad edasi liikuda http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, ei pea. Miks peaks. Seda loogikat ei ole, kasvõi juba seetõttu, et avalehe ja alamrubriikide eest vastutavad erinevad inimesed (avalehel päevatoimetaja, spordi lehel sporditoimetaja).

Rallihuvilised saavad oma laksu avalehelt kätte ja saavad edasi liikuda http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/

Ei saanud aru. Et spordirubriigis ei ole artiklid klikkide arvu järgi reas, vaid sporditoimetaja soovi järgi, seda tahtsid öelda – aga esilehel on ilmtingimata klikkide arvu ja mitte mingil juhul päevatoimetaja soovi järgi?
No lõpeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, just. Kui mõned tunnid tagasi oli seal nö Tänaku plokis 7 või 8 uudist, siis nüüd ainult 4.

Ei olnud. Hommikust peale on olnud 4 uudist, millest 2 on lihtsalt välja vahetunud.

Jah, just.

Krt, jälle sa muutsid meelt. On siis kast Tänakule reserveeritud või mitte? Kord ütled, et “ei-ei, ainult klikkide arvu järgi on uudised reas”, siis jälle tuleb selline “jah, just”.

Milline kast? Kus on kast? Avalehel on üleval tänaku uudised, praegu 4, enne 7-8. Võibolla varsti 1. Seal pole mingit kasti. Kui on suur sündmus, millest palju uudiseid, siis moodustub neist kobar, võib öelda ka plokk. Kui tekib muid ägedaid uudiseid, tõmmatakse seda plokki koomale ehk vähemloetumate asemele tulevad muu temaatika uudised.

Punaseks. Mõni tund tagasi: tänakut 3 rida. Praegu: 2 rida ja üks rida on asendatud muude uudistega. Aeg läheb edasi, tänaku uudiseid on varsti 1 rida (1 või kaks kõrvuti) ja kadunudte asemel on muud uudised. Kui tänak enam ei müü, tuleb uus esiuudis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seal pole mingit kasti.

Tänaku uudiste all on joon. Piir. Eraldusriba. Siit lõppeb Tänak. Sealt algab muu elu. Mina nimetasin seda kastiks. Kui sa soovinuks, saanuks aru küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saanud aru. Et spordirubriigis ei ole artiklid klikkide arvu järgi reas, vaid sporditoimetaja soovi järgi, seda tahtsid öelda – aga esilehel on ilmtingimata klikkide arvu ja mitte mingil juhul päevatoimetaja soovi järgi?

Jah, just. See päevatoimetaja lastaks lihtsalt lahti, kui ta upitaks kõrgemale vähemklikitud uudiseid ja suruks kõige rohkem avatud uudised alla või esilehelt üldse ära. Kui sinul oleks portaal ja sinu sissetulek oleneks sellest, kui palju lehekülgi su portaalis avataks, kas sa hoiaksid oma portaali esilehel ülevalpool neid uudiseid, mida inimesed rohkem avavad…või lükkaksid need allapoole, kuhuni enam ehk ei viitsita scrollida? Kõik klikivad neiveltit, aga sina kihistaksid, ütleksid: tutkit, brat, ja lükkaksid üles nähtavaimale kohale mingi motospordi, mis kedagi ei eriti huvita?
Niisiis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seal pole mingit kasti.

Tänaku uudiste all on joon. Piir. Eraldusriba. Siit lõppeb Tänak. Sealt algab muu elu. Mina nimetasin seda kastiks. Kui sa soovinuks, saanuks aru küll.

See riba seal ütleb lihtsalt, et järgneb reklaam. Sellest ribast võiks olla kõrgemal misiganes päeva olulisim uudis või uudistekogum. Praegu on see Tänak. Meeldib see sulle või mulle või ei. Mulle ei meeldi, aga näe, Delfi lugejatele meeldib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, just. See päevatoimetaja lastaks lihtsalt lahti, kui ta upitaks kõrgemale vähemklikitud uudiseid ja suruks kõige rohkem avatud uudised alla või esilehelt üldse ära.

Sa ei pea igasse vastusesse seda “kui sul oleks …” juttu lisama, milleks sa seda teed? Räägiks asjast parem? Sa vastasid poolikult. Päevatoimetaja lastaks lahti, kui ta vähemklikitud uudiseid upitaks, aga sporditoimetaja teeb, mis tahab? Nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Delfis töötab vist paar pöörast fänni, kes tõsimeeli usuvad, et kuna nemad fännavad, siis on see kõikide inimeste jaoks sama huvitav kui neile.

Seetõttu on Delfi ilmselt ka sponsoriks hakanud. Loomulikult on Tänaku uudised automaatselt koguaeg esile tõstetud. Ja just seetõttu, et Delfi on sponsor. Klikkide arv, vähemalt tema uudiste puhul, ei puutu üldse asjasse.

Igal juhul, on tõesti tüütu. Mind isiklikult absoluutselt see teema ei huvita. See ei tähenda, et neid uudiseid ei peaks üldse kajastama, aga need võiks teiste uudistega samas rütmis liikuda. Või ollagi siis statsionaarselt spordirubriigis üleval, kus fännid saavad lugeda nii palju kui kulub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, just. See päevatoimetaja lastaks lihtsalt lahti, kui ta upitaks kõrgemale vähemklikitud uudiseid ja suruks kõige rohkem avatud uudised alla või esilehelt üldse ära.

Sa ei pea igasse vastusesse seda “kui sul oleks …” juttu lisama, milleks sa seda teed? Räägiks asjast parem? Sa vastasid poolikult. Päevatoimetaja lastaks lahti, kui ta vähemklikitud uudiseid upitaks, aga sporditoimetaja teeb, mis tahab? Nii?

Ma pean seda küsima. Tegelikult ma ei tea nende alamtoimetuste tööpõhimõtteid. Jään vastuse võlgu – pole ka üheski oma kommentaaris öelnud, et ma sellest midagi vähimatki tean. Arvan aga küll, et ju nad reastavad neid kuidagi teisiti. Niikuinii tuleb ju lõviosa klikkidest avalehelt konkreetsesse uudisesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult on Tänaku uudised automaatselt koguaeg esile tõstetud. Ja just seetõttu, et Delfi on sponsor

Nii, tiiruga tagasi. Ja miks siis Postimees teeb sedasama? Tõsine julgustükk on arvata, et Eesti vist rikkaim mees on nii loll, et hoiab jõuga esilehel uudiseid sellest, kuidas tema äride võtmekonkurent sponsab mingit motosportlast, kes eriti kedagi ei huvita. Lihtsalt hoiab väheloetud uudiseid konkurendi sponsoreeritava edust esimestena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pean seda küsima. Tegelikult ma ei tea nende alamtoimetuste tööpõhimõtteid. Jään vastuse võlgu – pole ka üheski oma kommentaaris öelnud, et ma sellest midagi vähimatki tean. Arvan aga küll, et ju nad reastavad neid kuidagi teisiti. Niikuinii tuleb ju lõviosa klikkidest avalehelt konkreetsesse uudisesse.

No küsi järele. Siis jätkame. Sest hetkel tundub mulle just sporditoimetuse uudiste järjekord loogiline, mitte esilehe oma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No küsi järele. Siis jätkame. Sest hetkel tundub mulle just sporditoimetuse uudiste järjekord loogiline, mitte esilehe oma.

Jah, küsin. Aga iseenesest muidugi pole sellega, mis sulle loogiline tundub, midagi peale hakata. Sa vist ju ei korralda seal seda, kuidas töö käib? Seega ei käi see ka sinu loogika järgi. Mulle ka see tänaku hullus ei meeldi – aga kuni rahvas loeb, niikaua näidatakse ja ma ei arva, et mis mulle loogiline ei tundu (rahva meeletu huvi tänaku vastu), siis see on ka võimatu. Ei raiskaks keegi seal seda ruumi tänakule, kui see ei tooks kaasa uudiste avamisi maksimaalsel määral. Ju ka varsti see riba kahaneb. Juba ongi Delfis vähem tänakut kui Postimehes.

Uurin järele ja vastan. Äkki on siin muidugi mõni päris veebiajakirjanik ise ka kohal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ah, küsin. Aga iseenesest muidugi pole sellega, mis sulle loogiline tundub, midagi peale hakata. Sa vist ju ei korralda sel seda, kuidas töö käib? Mulle ka see tänaku hullus ei meeldi – aga kuni rahvas loeb, niikaua näidatakse ja ma ei arva, et mis mulle loogiline ei tundu (rahva meeletu huvitänaku vastu), siis see on ka võimatu. Ei raiskaks keegi seal seda ruumi tänakule, kui see ei tooks kaasa uudiste avamisi maksimaalsel määral. Ju ka varsti see riba kahaneb. Juba ongi Delfis vähem tänakut kui Postimehes.

Ei, nõus, aga sel juhul ootaks, et ka sporditoimetus sama loogikaga toimiks. Kui ei toimi, siis on kuskil midagi valesti. Lugejate käitumine ei pea minu arust loogiline olema, küll aga peab seda olema toimetuse toimimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult on Tänaku uudised automaatselt koguaeg esile tõstetud. Ja just seetõttu, et Delfi on sponsor

Nii, tiiruga tagasi. Ja miks siis Postimees teeb sedasama? Tõsine julgustükk on arvata, et Eesti vist rikkaim mees on nii loll, et hoiab jõuga esilehel uudiseid sellest, kuidas tema äride võtmekonkurent sponsab mingit motosportlast, kes eriti kedagi ei huvita. Lihtsalt hoiab väheloetud uudiseid konkurendi sponsoreeritava edust esimestena.

Mis sa siin ikka “tiirutad”? Järelikult on ka Postimees tema sponsor. “Kirjade järgi” näed ongi!

https://rallyestonia.com/driver/ott-tanak/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sa siin ikka “tiirutad”? Järelikult on ka Postimees tema sponsor. “Kirjade järgi” näed ongi!

See on Rally Estonia leht ja need on Rally Estonia sponsorid, mitte Tänaku omad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, Tänak on esilehel, Briti kuniglik perekond on esilehel, aga kus on Delfis esilehel see uudis?
https://sport.err.ee/904475/julia-beljajeva-voitis-dohas-mk-etapi

Ma ei ole absoluutselt vehklemishuviline ja ei tea sellest suurt midagi, aga imelik ikka, et Meghani uudis, kuidas autoust sulgema peab on tähtsam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugege siis kultuur.err.ee või novaator.err.ee, seal pole kunagi sõnagi Tänakust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uurin järele ja vastan. Äkki on siin muidugi mõni päris veebiajakirjanik ise ka kohal.

Nuh, vastajat ei kuskil?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Delfi ja Tänak