Esileht Pereelu ja suhted delikaatne situatsioon

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 127 )

Teema: delikaatne situatsioon

Postitas:
Kägu

RE: delikaatne situatsioon

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mind on kutsutud pulma peigmehe poolt. aga ma tunnen tema tulevast naist ka isegi väga hästi. kunagi paar aastat tagasi sai teda kepitud paar kuud üsna põhjalikult. peigmees ei tea seda, ta ei tundnud siis oma naist veel. kas minu kohale ilmumine võiks peo ära rikkuda pruudi jaoks? või peaks ikka minema kui on kutsutud? mul naist nagunii pole hetkel ja seal oleks suht hea hetk kedagi rabada omale… pulm on maakohas juuli alguses. raplamaal. [/tsitaat]

Äkki naine keppis hoopis sind?!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see põhjalikult läbi keppimine käib?
Kas on eristatavad pealiskaudne ja põhjalik keppimine?
Ise eelistan sõna \”seks\”….Sina vist tõmbasid naise lihtsalt läbi ilma talle naudingut pakkumata 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Rabakana

Miks mingile suvalisele panomehele üldse kord kepitud mingi arvamine korda peaks minema, et seda nii tüki aja tagant heietama hakata?
Et… Tegelikult nii hell süda sees või?
Hehe…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tundub et sa ei naudi keppimist. Kas selle taga on mingi isiklik trauma? [/tsitaat]
õige oleks \”keppisin temaga\”, mitte \”keppisin teda\”.
Kui naist käsitletakse seksist rääkides kui elutut objekti, mitte partnerit, on sellised seosed kiired tekkima.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kui sa d¸entelmen oleks, siis ei läheks pruudi tähtsat päeva ära rikkuma. Aga vaevalt, et sa seda oled – sõnakasutus laseb aimata midagi muud..[/tsitaat]
Perekoolis on terve hulk peenutsevaid kägusid, kes on täiesti roppsõnavabalt võimelised teiste inimeste tuju halvustamise ja parastamisega mõttetult rikkuma. Ise seejuures oma kõrget haridustaset iga nurga peal rõhutades.
Ja on inimesi, kes vahel vägisõnu kasutavad, aga kunagi kellelegi hinge ei situ.

Kummad on… d¸entelmenlikuma käitumisega?

Teemaalgataja tunneb vähemasti muret asja pärast ja küsib, kas see oleks viisakas või mitte.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

õige oleks \”keppisin temaga\”, mitte \”keppisin teda\”.
Kui naist käsitletakse seksist rääkides kui elutut objekti, mitte partnerit, on sellised seosed kiired tekkima.[/tsitaat]Mis mina olen näinud, siis vähemalt viimases etapis on siiski mees see kes korralikult kepib ja naine ainult kiunub ja läheb lendu selle kepi peale. Naine ongi suht passiivne pool. Ei ole mina veel näinud naist, kellel midagi selle vastu oleks.
Vahel muidugi ka naine hüppab mehe tüüka otsas, kui ta on peal, aga seda ei saa siiski keppimiseks nimetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Perekoolis on terve hulk peenutsevaid kägusid, kes on täiesti roppsõnavabalt võimelised teiste inimeste tuju halvustamise ja parastamisega mõttetult rikkuma. Ise seejuures oma kõrget haridustaset iga nurga peal rõhutades.
Ja on inimesi, kes vahel vägisõnu kasutavad, aga kunagi kellelegi hinge ei situ.

Kummad on… d¸entelmenlikuma käitumisega?

Teemaalgataja tunneb vähemasti muret asja pärast ja küsib, kas see oleks viisakas või mitte. [/tsitaat]That’s right! Just minu mõte. Ropud sõnad on, muide, ka ainult osa kenast emakeelest ja manavad asja olemuse palju kujukamalt esile, kui neid õigesti kasutada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Alati kui keegi ütleb \”keppisin teda\”, tuleb silme ette vägistamisstseen. [/tsitaat]

Kas elad kloostris?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega teiegi teab mis sümpoosium vist pole nagu õigekirjast aru saab?[/tsitaat]Wtf? Mis selline sõna nagu \”sümpoosium\” peaks küll tähendama? Ja mida selle lausega muidu üldse öelda tahetakse?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Wtf? Mis selline sõna nagu \”sümpoosium\” peaks küll tähendama? Ja mida selle lausega muidu üldse öelda tahetakse?[/tsitaat]Fyi 🙂 – kirjutaja narris tsiteeritavat, kes kirjutas \”t¨entelmen\” valesti. Nüüd on algne postitus ära parandatud. Lapsed, noh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas elad kloostris? [/tsitaat]
Ei, lihtsalt unistuste maailmas 😀

Mulle lihtsalt tundub selline kõnepruuk naist alandav. Just avalikult kasutatuna. Kui naisega keppida ei saa, öelge siis \”seksisin naisega\”. Seks/kepp on naise jaoks samasugune aktiivne tegevus kui mehe jaoks. Ei ole ju nii, et mees on pärast seksi higine ja hingeldav, aga naine külm ning rahulik nagu pärast puhkamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mis loogika see on, et kui peigmees oma naist paar aastat tagasi ei tundnud, siis ta kindlasti ei tea, et sul tema naisega suhe oli? naisel pole suud peas? ja miks sa arvad, et naine ei tea, et mees su pulma kutsus ja sa teda seal ebameeldivalt üllatada võid?
tundub selline hale üksiku mehe poolt kirjutatud liba, kellele ei mahu pähe, et suhtes ollakse avameelsed ja räägitakse oma eksidest ja panemistest ning pulmakülalised kutsutakse teineteise teadmisel, mitte salaja. kirjuta veel lõiguke, kuidas sa pruuti pulmas ka paned ja saada jutuke Maajale.[/tsitaat]
Notead, ega ikka räägita küll oma eelmistest panemistest. Eksidest ehk pinnapealselt räägitakse omavahel, aga suurim idiootsus on hakata oma üheöösuhetest uue mehega latrama ja arutama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära muretse, ei riku midagi. Sest vaevalt ta seda paari aasta tagust tühiasja üldse mäletab.[/tsitaat]

asendaks 1 sõna: vaevalt ta seda paari aasta tagust väikest asja üldse mäletab 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik raplamaal juuli alguses pulmas käijad! Hoidke silmad lahti! Kui näete, et pruudi õde kellegagi võssa ära kaob, siis see ongi teema algataja!

Minu arust alandab naist sõna \”latrama\” rohkem kui \”panema\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kahju naisest, kes sellise jobuga voodisse ronis. Loodan, et ennem minu pulmi mõni eksmees perekooli nõu küsima ei tule. Võiks vähemalt pulma aja ja koha enda teada jätta, liiga palju infot teebki Sinust jobu mehe, kes ilmselt üritab kõvatada oma olematu atraktiivsusega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea ma olen vist mingi imelik naine….See kui mees mind räigelt kepib, on mõnus ja arutav, kuid mingit rahuldust-orgasmi ma sellest küll ei saa…Samas hea tunne ikka jääb ja naudsin seda…see on nö vahelduseks…Muidu üldises plaanis naudin ikka sellist keskmise tempoga või suisa rahulikku seksi, mis pakub naudingut nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil…
Seega ma siis lasen ka vist enda mehel vahel ennast põhjalikult läbi tõmmata? 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mina ytleks, et 2rgu teemaalgaja ennast nii t2htsaks kah tehku. Oleks tegu mingi vana suure armastusega, aga mingi paarikuune pano, kah asi. Kui sa just 6htu otsa mingeid kahem6ttelisi nalju ei heida, siis vaevalt et pruut sulle yldse erilist t2helepanu p88rab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega siis pulmaminek sellest sõltu, et kas on perset kõigutatud pruudi jalgevahel ja kas pruut on mõnuga sinult põske võetud enne või ei.

Kui nad 1 teist armastavad, pole see ju enam oluline.

Kõik sõltub hoopis inimsuhetest: kui head on suhted konkreetselt sul nendega, mis teid seob, jne

Kui kaudsed asjaolud, soovitan soojalt, ära mine.

Kui olete tõesti sõbrad – muidugi mine!

0
0
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Mis mina olen näinud, siis vähemalt viimases etapis on siiski mees see kes korralikult kepib ja naine ainult kiunub ja läheb lendu selle kepi peale. Naine ongi suht passiivne pool. Ei ole mina veel näinud naist, kellel midagi selle vastu oleks.
Vahel muidugi ka naine hüppab mehe tüüka otsas, kui ta on peal, aga seda ei saa siiski keppimiseks nimetada.[/tsitaat]

Seks ei koosne ainult rabelemisest, oluline on see, kas see rabelemine ka mõnus on. Üldiselt, kui naisel ka mõnus on, võib öelda, et seksis on kaks osapoolt. Kui öeldakse, et kepiti \”kedagi\”, jääb tõesti mulje, et naine ilmselt seda asja eriti ei nautinud ja oli pigem puki eest. Ehk siis jätab mulje, et mees on voodis kehv.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru milles probleem. Teievaheline kuramaa¸ oli ju enne, kui pruut tutvus peigmehega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma arvan endiselt, et autor pole kuhugi ega kedagi \”pannud\”. On hoopis naisterahvas (või eidelik mees), kellele kellegi abiellumine ei meeldi ja kogu jutt ongi pulmapäeva rikkumiseks välja mõeldud. Mingi kibestunud tegelane, kes siis pulmas ühe ja teise külalise/sugulase juures peatub ning usalduslikul sosinal küsib, et \”kas te ka kuulsite, et…\” [/tsitaat]

minu arust on naine, kes kasutab kellegi iseloomustamiseks sõna ‘eidelik’ täielik värd. keegi, kes peab pidevalt oma sugu halvustama ja maha tegema. nagu sellest tema väärtus kasvaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Paberite järgi jah. Aga ma arvan et tal oli suht mark mehele seletada miks mind ei peaks kutsuma, kui ma olen mehe sõber ja ma pole pruuti (oma kunagist pano) peale seda suve näinudki. [/tsitaat] Mis seal siis nii eris-delikaatset on? Sina keppisid ühe naisega ja nüüd tunned end kõva poisina. Naine keppis mingi kutiga enne oma meest ja tema peaks niikui silmad peast häbenema!? Millest nagu see vahe tuleb? Äkki peaksid sina hoopis oma sõbra ees silmad maha lööma, või mis? Miks peaks see naine üldse oma eelmistest vallutustest praegusele mehele rääkima? Arvan, et ka ta tulevane mees kohtudes süütu polnud. Tegelikult ei saa absoluutselt aru \”probleemist\”.
Mingi naljakas vend oled. Täiesti lapsiku kuti mulje jätad.
See naine jäi sulle vist ikka sügavalt südamesse, et nüüd vaja mingi lapsikusega oma arust käru keerata 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis seal siis nii eris-delikaatset on? Sina keppisid ühe naisega ja nüüd tunned end kõva poisina. Naine keppis mingi kutiga enne oma meest ja tema peaks niikui silmad peast häbenema!? Millest nagu see vahe tuleb? Äkki peaksid sina hoopis oma sõbra ees silmad maha lööma, või mis? Miks peaks see naine üldse oma eelmistest vallutustest praegusele mehele rääkima? Arvan, et ka ta tulevane mees kohtudes süütu polnud. Tegelikult ei saa absoluutselt aru \”probleemist\”.
Mingi naljakas vend oled. Täiesti lapsiku kuti mulje jätad.
See naine jäi sulle vist ikka sügavalt südamesse, et nüüd vaja mingi lapsikusega oma arust käru keerata 😀 [/tsitaat]

minu meelest ka, sai enne abielu ühe jobuga müratud, mis siis sellest, nüüd peaks ülekere kohe punastama või, suht külmaks jätavad sellised omast arust kõvad \”kepivennad\”. Minulegi on probleem täiesti olematu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täielik maakas ikka see mees, milline sõna kasutus;S Kahju kohe sellest peigmehest, millise hoora otsa on satunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

Seks ei koosne ainult rabelemisest, oluline on see, kas see rabelemine ka mõnus on. Üldiselt, kui naisel ka mõnus on, võib öelda, et seksis on kaks osapoolt. Kui öeldakse, et kepiti \”kedagi\”, jääb tõesti mulje, et naine ilmselt seda asja eriti ei nautinud ja oli pigem puki eest. Ehk siis jätab mulje, et mees on voodis kehv.[/tsitaat]Kui naine ei naudi, siis see ei ole ju mehe mure. Mina olen alati oma paugu lahti saanud ja mingi lühemaajalise panoga, keda nagunii pikemalt kasutada ei planeeri või muidu purjus peaga üles korjatud partneri puhul ei viitsi tõesti hakata tema seksuaalsusesse süvenema nii üksikasjaliselt. Lihtsalt saagid paugu lahti ja ütled aitäh.
Muide, vahelduseks on väga mõnus lihtsalt minna lasta, naine läbi tõmmata ja \”nägemist\” öelda, ilma et peaks mõtlema, kas naine sellest midagi peale ligase jalgevahe sai.
Ennastsalgav naise vajaduste meelespidamine võtab mehe mõnust osa maha. See lihtsalt on nii.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma ei lase enne sisse pannagi, kui ise kätte pole saand…õnneks sa minu otsa pole kukkunud![/tsitaat]Ma olen ka vahel lasknud lihtsalt põske imeda, aga see ei õnnestu mitte sugugi alati;D
Üldiselt ma olen tähele pannud siiski, et enamus naisi on vähemalt esialgu suht vaiksed ja tagasihoidlikud kepi teemade suhtes ja ütlevad iga asja peale, et see on ülim mõnu neile, kuigi tegelikult said lihtsalt paugu sisse ja nägemist.
Läheb mitu nädalat, enne kui keskmine naine midagi rääkima hakkab, mis talle tegelikult korda läheb ja kuidas ta keppida eelistab.
Mõni 1% naisi julgeb sellest esimesel korral rääkida, aga need on enamasti ka juba sellised ära hooratud märad, et neid ei taha ise;D

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

noh, aga ega sellist ju taga ka keegi ei nuta, eks!
voodis head meest võib lausa aastaid taga nutta, aga sellist, kes ei oska või ei taha, (üks teeb välja ju)ega sellist küll taga ei igatse.

olen isegi mehe maha jätnud, sest oli voodis äpu ja õpivõimetu, siiani helistab mulle vahel. ei saa ju otse ka õelda, et miks… tore poiss muidu, kahju kohe. tema puhul oli 100% tegu oskamatusega, aga ega ma suurt vahet siin küll ei näe, et kas oskamatus või hoolimatus… sul nagu paha pole, et pooled linna neiud sind voodis äpuks peavad? mind vötab muigama lausa ! 🙂
[/tsitaat]Ausalt öelda ei huvita küll kelleks mingi endine pano mind peab. Minu rahulduse kvaliteet ei sõltu kuidagi naistest. Enamus naisi on nagunii voodis üli sitad. Passiivsed kalad. Lihtsalt meestel on sellest poogen, tõmbavad varre tühjaks ja meel on hea.
Naistel on muidugi probleem, kui mees ei viitsi rahuldada. Naised sõltuvad partnerist tunduvalt enam. Meestel on elu lihtsam.

0
0
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Pead endale Jaapanist selle nikutopsi tellima lihtsalt, saad sama moodi varre tühjaks ja ei pea ühegi hooraga suhtlema. Taevas teab, et see oleks kingitus kogu naissoole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]naine on voodis hea, kui tal on piisavalt kogemust kogunenud, aga need on enamasti ka juba sellised ära hooratud märad, et neid ei taha ise;D, nagu sa ütlesid…
tundud selline ebaküps olevat.
mul on ikka vedanud siis, ma juba hakkasin arvama, et eesti mehed ongi maailma parimad voodis, aga mul on siis nende vähestega lihtsalt vedanud….[/tsitaat]Milles see naise headus seisneb sinu meelest? Räägi see ka ära!
Mees saab oma orgasmi alati kätte ja pole suurt vahet ausalt öelda tussil ja tussil. Naine peab olema lihtsalt pandav mehe meelest ja see on ju enne näha kas naine on ilus.
Naise \”headus\” (selles mõttes et kas oskab suhu võtta ja persega vänderdada, teeb ise algatust jne.) omab tähtsust mehe jaoks alles siis kui suhe on piisavalt pikk, ikka kuid juba. Kui üle 20 korra keppi tehtud ja kerge rutiin sisse tulemas;D

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui vana sa oled? tekkis täiesti hasartne huvi.
väga paljudele(!) meestele on siiski kvaliteet väga tähtis, juba esimeseat korrast….. ja me siiski räägime ainult seksist, mitte mingist meeletust armumisest, olen sinuga igavesti jne jne suhtest. meeldimine ,teadagi, peab olema. vastastikune, kusjuures.
õnneks oled vist täielik erand.
prostid oleks ka sulle hea valik, sest need poleks vähemalt pettunud.rahul kõik.
mõtlesin ja mõtlesin, et kuidas mnul on õnnestunud sellist vältida- ma pole õnneks nii ilus ja ka mitte enam esimeses nooruses. sellise kogemuse eest olen vist igaveseks kaitstud, uhh!!![/tsitaat]Millest sa räägid, kui sa räägid naise headusest? Ma ei saa aru. Ma arvan, et kui naine on pandav, siis ta ongi hea küllalt. Sina räägid mingist muust \”headusest\” vist. Milles see seisneb? Defineeri \”hea naine\” oma arvates!

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 127 )

Esileht Pereelu ja suhted delikaatne situatsioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.